Dr, opet ja, od dermatovenerologa...

G

Gost 192

Gost
Cao! Pre neki dan sam zapoceo temu o polnim bradavicama, na koju si mi odgovorila, i vadio sam neki bris u laboratoriji juce, mislim da se zove urinarni sekret ili nesto slicno. Vadi se nekom zicom iz kanala i sa glansa, a toga jutra ne smes da piskis. Danas sam to nosio kod dermatovenerologa koji je, cim je video rezultate, mene poslao kroz vrata rekavsi mi da nisam za njeno odeljenje, jer su nalazi POTPUNO cisti i da nema NISTA, NISTA!!!, kako ona to kaze! Pitao sam je gde da idem, da li da se obratim urologu ili nekom drugom, a ona mi je rekla: "Ne znam, decko! Nisi za ovo odeljenje, nisi za venerologa! Dovidjenja!", a ja sam se osecao kao najslabija karika...
Tacno je da nemam nikakve probleme u redovnosti mokrenja ili sa potencijom, ali i dalje imam sitne bradavice(bar ja mislim da su to), i dalje mi se mlaz deli na dva dela dok mokrim, a peckanje iznutra sada osecam neprestano, od kada mi je ona nezna sestra uzorala unutrasnjost mokracnog kanala onom srednjevekovnom zicom... Sta da radim, kome da se obratim??? Video sam da imaju savetovaliste za venericne bolesti koje radi danas popodne. Da li da odem tamo i raspitam se? Ili da se ipak obratim nekom privatniku??? I ako su bradavice u pitanju, da li je to moralo da se vidi na tom laboratorijskom rezultatu ili ne?? Ako nisu, sta mi je onda?? Unapred ti hvala na odgovoru na ovo, a zahvaljujem ti se puno i na proslom, jer to jos nisam uradio. I puno te pozdravljam!!!
 
Gost 192:
Cao! Pre neki dan sam zapoceo temu o polnim bradavicama, na koju si mi odgovorila, i vadio sam neki bris u laboratoriji juce, mislim da se zove urinarni sekret ili nesto slicno. Vadi se nekom zicom iz kanala i sa glansa, a toga jutra ne smes da piskis. Danas sam to nosio kod dermatovenerologa koji je, cim je video rezultate, mene poslao kroz vrata rekavsi mi da nisam za njeno odeljenje, jer su nalazi POTPUNO cisti i da nema NISTA, NISTA!!!, kako ona to kaze! Pitao sam je gde da idem, da li da se obratim urologu ili nekom drugom, a ona mi je rekla: "Ne znam, decko! Nisi za ovo odeljenje, nisi za venerologa! Dovidjenja!", a ja sam se osecao kao najslabija karika...
Tacno je da nemam nikakve probleme u redovnosti mokrenja ili sa potencijom, ali i dalje imam sitne bradavice(bar ja mislim da su to), i dalje mi se mlaz deli na dva dela dok mokrim, a peckanje iznutra sada osecam neprestano, od kada mi je ona nezna sestra uzorala unutrasnjost mokracnog kanala onom srednjevekovnom zicom... Sta da radim, kome da se obratim??? Video sam da imaju savetovaliste za venericne bolesti koje radi danas popodne. Da li da odem tamo i raspitam se? Ili da se ipak obratim nekom privatniku??? I ako su bradavice u pitanju, da li je to moralo da se vidi na tom laboratorijskom rezultatu ili ne?? Ako nisu, sta mi je onda?? Unapred ti hvala na odgovoru na ovo, a zahvaljujem ti se puno i na proslom, jer to jos nisam uradio. I puno te pozdravljam!!!
idi kod urologa nek ti uradi test sircetnom kiselinom-tako ce definitivno utvrditi da li su kondilomi ili ne
 
Draga dr, molim te, napisi mi ponesto kad stignes. Danas vise nisam na forumu. Moracu od sledece nedelje da ucinim neki korak ka izlecenju... Citao sam i da je autosugestija jako korisna kod lecenja bradavica, ali to mi ubise zdravstveni radnici. Popravi situaciju, ljubim te...
 
Draga Dr.verujem u medecinu, jer sam i sama zdravstveni radnik ,ali autosugestijom se i te kako mogu postici rezultati (bar sam prictala tako u jednoj knjizi ). Preporucila bih vam da procitate knjigu" moc podsvesti" od Dzozefa Marfija(ako je vec i niste procitali) ,gde on bas opisuje tu autosugestiju .Ako on laze ,onda i ja lazem .Ako cemo sve iz knjiga sa nevericom primati onda ih netrebamo ni citati .Jos jednom nisam imala nameru da ponizim ni slucajno vase medecinsko znanje ,cak sta vise za svaku pohvalu je ,ali ipak kao sto meni moj muz cesto kaze" ti samo gledas pravo (bas sto se tice medecine ) za tebe nema levo i desno "kad je upitanju izlecenje jer ja jako verujem u medecinu ,ali ipak verujem i u tu austosugestiju .Puno pozdrava i sve najbolje zelim ,Gostu a i vama DR!!
 
Sve je to u redu i ja mislim da autosugestijom se mogu postici cuda ali ne kada su u pitanju bakterije i virusi...tu nikakva autosugestija ne moze pomoci,budimo realni pa pola ljudi bi poumiralo da nema antibiotika i ostalih lekova.
Cela vasa prica je u redu ako govorimo o psihosomatskim oboljenjima ali kondilomi se ne mogu leciti autosugestijom to vam garantujem pa da se svaki dan ubudjujete da ce oni proci nece ako ih ne ukloniti na vec opisan nacin.
 

Back
Top