muvanje u odeljenju

DACU TI JEDAN SAVET.
MENI SE ISTO TAKO DESILO SA JEDNIM , MLADICEM.
NAJBOLJE BI BILO DA KAZES NJEMU ILI BILO KOME KO SE DRUYI SA NJIM , DA TI SE ON VISE NE SVIDjA. KAZI DA TI SE SVIDJA NEKO DRUGI. PRESTACE DA TE ZEZAJU, A KADA PRODJE NEKO VREME ,TI MU LEPO KAZI POLAKO DA TI SE SVIDJA ALI PRVO CEKAJ DA SE MALO SUTUACIJA STISA.
VERUJ MI BICE BOLE ZA TEBE. SRECNO!

U POTPISU: NADA
 
panika:
IMAM JEDAN DOSTA TEZAK PROBLEM!SVIDJA MI SE DRUG UZ ODELJENJA I ON TO ZNA PA ME STALNO PRAVI LJUBOMORNOM I SVIMA GOVORI DA SAM ZALJUBLJENA U NJEGA?STA DA RADIM?PLEASE HELP!
Ja ti ne bih savetovala da imas vezu sa deckom iz odeljenja.Bez obzira koliko ce da traje kad tad ce joj doci kraj...I onda ce ti napraviti pakao od zivota.Bicete glavna tema dezurnih tracara.Ako te sada pravi ljubomornom kako ce se ponasati ako budete u vezi izvesno vreme pa raskinete?Govorim ti iz iskustva...U trecoj godini srednje bila sam tri meseca u vezi sa drugom iz odeljenja.Sve sto se desavalo izmedju nas,kao i razlog raskida znali su svi.Osecala sam se bezveze,svaki odlazak u skolu je za mene bio pakao dok nisam sve prevazisla.Odluka je na tebi... :wink:
 
Anonymous:
DACU TI JEDAN SAVET.
MENI SE ISTO TAKO DESILO SA JEDNIM , MLADICEM.
NAJBOLJE BI BILO DA KAZES NJEMU ILI BILO KOME KO SE DRUYI SA NJIM , DA TI SE ON VISE NE SVIDjA. KAZI DA TI SE SVIDJA NEKO DRUGI. PRESTACE DA TE ZEZAJU, A KADA PRODJE NEKO VREME ,TI MU LEPO KAZI POLAKO DA TI SE SVIDJA ALI PRVO CEKAJ DA SE MALO SUTUACIJA STISA.
VERUJ MI BICE BOLE ZA TEBE. SRECNO!

U POTPISU: NADA
buahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
Posalji mu poljubac na casu ili mu reci pred svima da ti se on svidja. To se slicno dogodilo i meni,pa sam taj problem resila na ovakav nacin.Veruj mi da se zacrveneo kao crvena ljuta papricica :oops: .Moj plan ce ti sigurno uspeti :wink:
 
panika:
IMAM JEDAN DOSTA TEZAK PROBLEM!SVIDJA MI SE DRUG UZ ODELJENJA I ON TO ZNA PA ME STALNO PRAVI LJUBOMORNOM I SVIMA GOVORI DA SAM ZALJUBLJENA U NJEGA?STA DA RADIM?PLEASE HELP!

pa znas sta mila moja, iz tvog posta vidim da on i nije neki frajer, pre bih rekla da je sm*rad, pa nisi valjda loooda da ti se svidjaju sm*radovi!!???
cim te pravi ljoobomornom to znaci da je extra glup... nadji nekog drugog da ti se svidja, nije ovaj za tebe, njemu treba neka zmija da ga postaVi u cose:)))
Pozdrav
 
ja takodje imam veliki problem u odeljenju meni i mojoj drugarici koj sedi ispred mene svidja se isti decko on je mene pitao da idemo zajedno na drugarsko ali nije znao da se svidja i njoj plasim se da mene ne ostavi a ode sa njom ili da idemo zajedno sa njim takodje kada me on muva ona dodje i pocne da mu se nabacuje i vrti oko njeka.stvarno neznam sta da radim zelim sama da idem sa njim na drugarsko.pomozite mi! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
 
sexygirl:
ja takodje imam veliki problem u odeljenju meni i mojoj drugarici koj sedi ispred mene svidja se isti decko on je mene pitao da idemo zajedno na drugarsko ali nije znao da se svidja i njoj plasim se da mene ne ostavi a ode sa njom ili da idemo zajedno sa njim takodje kada me on muva ona dodje i pocne da mu se nabacuje i vrti oko njeka.stvarno neznam sta da radim zelim sama da idem sa njim na drugarsko.pomozite mi! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Jooooo! Malo interpunkcije ne bi skodilo. :)
Pa ako je on pitao TEBE da idete na drugarsko, zasto bi onda obe isle sa njim?! Da te ne bi ostavio, moras da ga malo zbaris. A ako pomislis da to izmedju vas nije u redu zbog drugarice, samo opusteno. Vidis da ga ona muva pred tvojim nosom. Znaci da i ti mozes ga muvas pred njom. :wink:
 
Ja sam vec 2 puta bila smuvana sa drugom iz odaljenja.Prvi pu su se svi mesali u nasu vezu,i bilo je uzasno.A sa drugim sam bila smuvana za vreme raspusta i ispalio me je kad je pocela skola.To niko nije ni znao osim nekoliko njih koji su izlazili sa nama.Sada to niko ne zna.Ali najgoe je sto on sad mene ignorise a ja ga jos muvam. :oops:
Da li ces se ti sa njim smuvati ili ne zavisi samo od toga kakva si sa drustvom iz razreda.
 

Back
Top