Opstinsko takmicenje iz biologije 2008

CaoSS ljudi...Ja sam bila prvo mesto na opshtinskom, i sada prva na okruznom takmicenju, tako da idem i na republicko takmicenje. Da li neko moze da mi pomogne, tj. da mi da neku adresu gde mogu da pronadjem testove proshlih godina sa republickih takmicenja. Ili ako neko ima, pa da mi poshalje mailom. Ili neshto drugo korisno u vezi republickog takmicenja iz biologije. Takodje, tamo cemo imati i praktican deo takmicenja. Mikroskopiranje histoloshkih preparata i dejstvo enzima. Mi nemamo opreme u kabinetu, tako da ni to ne mozemo da spremimo. Ako neko ima neshto korisno da mi da neka se javi...Unapred hvala!!!
 
CaossS...ljudi!!! Ja sam bila prva na okruznom takmicenju, tako da idem na republicko!!! Za dvatesetak dana..Da li neko zna gde mogu da pronadjem testove proshlih godina sa republickih takmicenja?? Ili ako ih neko ima, pa da mi poshalje, ili ako znate josh neshto korisno u vezi republickog takmicenja, ili neki sajt koristan...A koga zanima neshto u vezi takmicenja (kada se koje odrzava, gde, u koliko sati, koje oblasati, itd) posetite sajt bioloskog univerziteta!!! Pomozite!!! :)
 

Back
Top