Ovo mi se mnogo svidja...

Победоносцев

Stara legenda
Poruka
83.766
Putin na zadnjoj godisnjoj konferenciji za stampu:

Saying that he had worked “like a galley slave” throughout his presidency, he declared: “Heads of state have no right to whinge, or drool for any reason. If they are going to slobber and blow snot and say things are bad, bad, then that's how it will be.”

Dakle - glava drzave nikad i ni zbog cega nema pravo da cvili i slini. Ako budu balavili i cmizdrili i govorili da je sve lose, jako lose - tako ce i biti.

Bravo Putine, moj si covek.
 
Ima kako da nema......;) : "vitalno..veoma znacajno..istorijski............strategijski"................pa opet......."veoma vitalno, veoma znacajno, veoma strategijski"..................i slag na sve kao i danas u inagurativnom govoru: " jednak znacaj odbrani Kosova i ulasku Srbije u EU".
Ovo ce biti za pamcenje i generacijama u napred...u kom znacenju, to ce reci oni ispred nas koji tek dolaze.......................
 
Ima kako da nema......;) : "vitalno..veoma znacajno..istorijski............strategijski"................pa opet......."veoma vitalno, veoma znacajno, veoma strategijski"..................i slag na sve kao i danas u inagurativnom govoru: " jednak znacaj odbrani Kosova i ulasku Srbije u EU".
Ovo ce biti za pamcenje i generacijama u napred...u kom znacenju, to ce reci oni ispred nas koji tek dolaze.......................
Hvala Bogu sto nisam gledala:rolleyes:
Evo, Siptari najavili da ce ipak u NEDELJU proglasiti nezavisnost Kosova uz pomoc te iste EU, ali, on ce verovatno i u ponedeljak reci da mi ne odustajemo od puta ka "evreopskim integracijama, tj. EU:rolleyes:
 
Putin na zadnjoj godisnjoj konferenciji za stampu:
Dakle - glava drzave nikad i ni zbog cega nema pravo da cvili i slini. Ako budu balavili i cmizdrili i govorili da je sve lose, jako lose - tako ce i biti.
Bravo Putine, moj si covek.

Naravno !!! To je i poenta cele priche sa Putinom i neshto shto malo ko na zapadu razume. U Rusiji postoji GOMILA problema, ali se nad njima zaista ne "cmizdri", nego se napadaju, redukuju i reshavaju. Sad, ima ih mnogo, pa neki nikako da dodju na red, ali kad narod vidi da se na problemima radi nije mu teshko da se i malo pritrpi i sacheka godinu-dve da bash "njegov" dodje na red.

Zadnjih meseci je npr. u Rusiji akcenat stavljen na problem shto jako veliki broj dalekoistochnih resursa ne biva obradjen u Rusiji (prvenstveno drvo i riba, koji se u tim regionima samo 20% obradjuju u Rusiji) nego zavrshava u Kini. Vec je oko 2 milijarde eura odvojeno i investirano u izgradnju proizvodnih kapaciteta za obradu. Ochekuje se da ce do 2010 odnos obrade "ubranih resursa" sa dalekog istoka najmanje 50-50% Rusija-Kina !!!

Sve u svemu realno i racionalno !!! A mi ovde ne mozeo ni proizvod da imenujemo chiju proizvodnju i izvoz finansira drzava. O nekakvoh strateshkoj direkciji privrede ili suvislom proizvodu koji mozemo izvoziti u EU (i time po potencijalnom ulasku u istu se izboriti za dobre kvote) da i ne prichamo.
 

Back
Top