<< !!! ПРОТЕСТ ПРОТИВ МИСИЈЕ ЕУ !!! >>

cHeMiR

Početnik
Poruka
48
ПРОТЕСТ ПРОТИВ МИСИЈЕ ЕВРОПСКЕ УНИЈЕ
ИСПРЕД АМБАСАДЕ СЛОВЕНИЈЕ
"МИСИЈА=ОКУПАЦИЈА"


Мисија Европске уније на Косову и Метохији је директно кршење суверенитета и територијалног интегритета Србије и почетак спровођења одбаченог Ахтисаријевог плана о надгледаној независности јужне српске покрајине. Мисија Европске уније без одобрења Србије и Уједињених нација је вид агресије и окупације. Европска унија се отворено спрема за признање независности Косова и Метохије чиме крши основна начела међународног права, нарушава кредибилитет међународних установа и дестабилизује читав регион. Мисија Европске уније охрабрује тероризам и активира сепаратистичке кризе у целом свету. Мисија Европске уније је коначни слом евроатлантских интеграција у Србији и повлачи преиспитивање свих односа према земљама ЕУ.

Крајње је време да станемо у одбрану поноса и достојанства српског народа и сваког грађанина Србије. Ко ако не ми – кад ако не сад? За нашу свету земљу! Будимо јединствени, будимо истрајни!

Протест ће се одржати у суботу 16. фебруара 2008. у 14 часова у Париској улици 15, испред Амбасаде Словеније, председавајућег Европске уније. Организатори протеста су: Српски народни покрет 1389, удружење Наши-Аранђеловац и Свесловенско књижевно друштво.
 
Ово је једна од последњих прилика да покажемо свету колико нам је стало до Космета, да покажемо да са Косметом нема трговине.Или ћемо сад изаћи и показати да нам је Космет у срцу да је то неодвојиви део Србије ,или ће с мисијом доћи и независност Космета.Сада је одсудан тренутак када морамо извршити притисак на нашу владу, да самим тим и она изврши притисак на чланице Еу да нема признавања независности Космета.Схватимо већ једном да смо ми ти који одлучујемо,да се ми питамо ,изађимо сви у суботу на протест или се сагнимо пред Европом и као Бранковићи од суботе живимо. Не желим никог да увредим већ само да свима ставим до знања да је ово одсудан тренутак у историји и да сваки појединац значи.
САМО СЛОГА СРБИЈУ СПАСАВА
Догодине у Призрену!
 
Али, људи моји ШТА ЋЕМО ИСПРЕД АМБАСАДЕ СЛОВЕНИЈЕ - КОЈИ СУ ОНИ ПА ФАКТОР!!!!!!!!!!

ТРЕБА ИЋИ ИСПРЕД АМБАСАДЕ САД !!!!!!!!!!!!!! ОНИ СУ НАМ ОВО СМЕСТИЛИ !!!!!!!!
Слажем се са Митом, словенци су само коњушари, овај пут амерички
 
Ало, Јашари, шта ћеш овде, иди тамо мути јаја и пеци торту ДОК ВАМ НЕ НЕСТАНЕ СТРУЈЕ..........:-P:-P:-P

struja i dalje zeza, mada je moj "reon" u grupi "A" tako da i nije tako lose, a sto se tice torte, znas li da ona torta ima preko 1.500 kg. kazu da ce svako ko dodje dobiti po parce. mada ce parce biti od 50 gr. znaci osladice se njih oko 30.000 "posetilaca":lol::lol::lol:
 
Апсолутно БЕЗ ВЕЗЕ - на тај простор може да стане једва неколико хиљада људи........којешта.............

Zato sto znaju da ce toliko ljudi i doci.Talibani iz Obraza i malo radikala.Normalne ljude, koji misle o tome od cega ce da zive, zabole dupe za Kosovo.Suocite se s tim.
 
На време их обавештавам да је то митинг на коме је пожељно да учествују и Тадић, и Коштуница, и Томислав Николић јер то представља Србију и ако то организују и ми се томе придружимо то ће бити апсолутно контролисани митинг, биће препун емоције, емоције су свима нама на врху, само што не избију, али биће потпуно контролисан, али ће да покаже снагу Србије. Ако нису спремни да покажу колико је Србија спремна да се не одриче Косова и Метохије, онда нису ни спремни да врше власт, онда ћемо јако брзо имати изборе на којима ће грађани Србије показати шта о њима мисле. Колико год да су грађани Србије забринути, уплашени, отимање територије неће никоме дозволити. Изволите.

Новинар:
Први пут овако јавно говорите о Тадићу и Коштуници, да ли сте имали неке контакте?

Томислав Николић: Ја све што радим први пут радим јавно, а можда ће ме они звати поводом ове иницијативе.

Новинар: А где би требало да се одржи тај митинг?

Томислав Николић: Тамо где може да стане милион људи.

Новинар: У Београду или неком другом граду?

Томислав Николић: Где будемо могли милион људи да окупимо на једном месту. Ја очекујем милион људи. Сад ја познајем и топографију, ви то знате, али нека буде да се договоримо око локације.
http://www.srs.org.yu/index.php?a=79
 
Новинар: Већ можемо са спекулишемо да Европска унија вероватно као целина неће признати независност Косова, један већи број земаља, други број земаља неће то признати. Какав је ваш став према приступању Србије Европској унији након тога?

Томислав Николић: Јесу ли нас то позвали да приступимо?

Новинар:
У будућности.

Томислав Николић: У будућности? Ја то нећу дочекати иако сам прилично здрав и у доброј кондицији, али ја тај позив нећу дочекати. Од старости ћу да умрем. Сиромашне земље, чланице Европске уније, и земље оптерећене проблемима неће признати у прво време, независност Косова и Метохије, али за мене је став Европске уније оно што буду урадили Сједињене Америчке Државе, Велика Британија, Немачка, Француска, Италија, кога сам вам прескочио? Дакле, оне ће признати независност Косова и Метохије и то вам је Европска унија јер се њиховом вољом улази у Европску унију. Не зависи од Кипра ко ће бити члан Европске уније, не зависи од Словачке, не зависи од Румуније, него зависи од првих оснивача Европске уније. Европска унија ће сад поставити услов да признамо независност Косова и Метохије да бисмо били члан Европске уније. То кад будемо изручили хашке, оне које тражи Хаг, кад испунимо неке друге услове, поставиће нам услов да признамо независност Косова и Метохије. Ја то видим сад, нисам неки велики визионар. Ја једни хоћу да вам то признам, ови други неће хтети. Тај услов Србија не сме да испуни и зато у тим мерама треба Србија да тражи нове излазе. Хвала.


Србија свим :heart:
 
На време их обавештавам да је то митинг на коме је пожељно да учествују и Тадић, и Коштуница, и Томислав Николић јер то представља Србију и ако то организују и ми се томе придружимо то ће бити апсолутно контролисани митинг, биће препун емоције, емоције су свима нама на врху, само што не избију, али биће потпуно контролисан, али ће да покаже снагу Србије. Ако нису спремни да покажу колико је Србија спремна да се не одриче Косова и Метохије, онда нису ни спремни да врше власт, онда ћемо јако брзо имати изборе на којима ће грађани Србије показати шта о њима мисле. Колико год да су грађани Србије забринути, уплашени, отимање територије неће никоме дозволити. Изволите.

Новинар:
Први пут овако јавно говорите о Тадићу и Коштуници, да ли сте имали неке контакте?

Томислав Николић: Ја све што радим први пут радим јавно, а можда ће ме они звати поводом ове иницијативе.

Новинар: А где би требало да се одржи тај митинг?

Томислав Николић: Тамо где може да стане милион људи.

Новинар: У Београду или неком другом граду?

Томислав Николић: Где будемо могли милион људи да окупимо на једном месту. Ја очекујем милион људи. Сад ја познајем и топографију, ви то знате, али нека буде да се договоримо око локације.
http://www.srs.org.yu/index.php?a=79

:rotf:
 
На време их обавештавам да је то митинг на коме је пожељно да учествују и Тадић, и Коштуница, и Томислав Николић јер то представља Србију и ако то организују и ми се томе придружимо то ће бити апсолутно контролисани митинг, биће препун емоције, емоције су свима нама на врху, само што не избију, али биће потпуно контролисан, али ће да покаже снагу Србије. Ако нису спремни да покажу колико је Србија спремна да се не одриче Косова и Метохије, онда нису ни спремни да врше власт, онда ћемо јако брзо имати изборе на којима ће грађани Србије показати шта о њима мисле. Колико год да су грађани Србије забринути, уплашени, отимање територије неће никоме дозволити. Изволите.

Новинар:
Први пут овако јавно говорите о Тадићу и Коштуници, да ли сте имали неке контакте?

Томислав Николић: Ја све што радим први пут радим јавно, а можда ће ме они звати поводом ове иницијативе.

Новинар: А где би требало да се одржи тај митинг?

Томислав Николић: Тамо где може да стане милион људи.


Новинар: У Београду или неком другом граду?

Томислав Николић: Где будемо могли милион људи да окупимо на једном месту. Ја очекујем милион људи. Сад ја познајем и топографију, ви то знате, али нека буде да се договоримо око локације.
http://www.srs.org.yu/index.php?a=79
Ja predlazem Gazimestan kao u dobra stara vremena ,da nas patriote sa stare proverene lokacije kao i pre 20 godina povedu u nove pobede , jos malo pa cemo i jubilej da slavimo :mrgreen:
 
Томислав Николић: Ја мислим да је то идеја Демократске странке Србије. У колико сати полазе, у колико сати се враћају, хоће ли да остану на Косову и Метохији, хоће ли тамо да живе или ће да поведу камере да се сликају како су, ето, један дан провели са забринутим Србима. Хоће ли Срби бити безбеднији у понедељак ако они буду у недељу на Косову и Метохији.
 
Желимо да позовемо грађане Србије свих политичких опција, свих вера и националности, свих година, узраста, да искажу јавно свој став поводом проглашења назависности Косова и Метохије.

Не да се оглашавамо у новинама, не на билбордима, не телевизијским спотовима, једноставно да ми проверимо народну енергију да видимо колико грађана Србије жели да учествује на скупу којим бисмо показали да се никад нећемо помирити са независношћу Косова и Метохије. Ако је недеља дан у коме ће до тога доћи идуће недеље тај митинг мора да буде одржан. Српска радикална странка жели да и Европа и свет виде шта чине независношћу Косова и Метохије и какав бунт и отпор изазивају међу грађанима Србије којима отимају део територије.

Србија свим :heart:
 
Мислим да је сваки протест,уколико није против власти,бесмислен.Зашто?
Зато што се шеткањем унаоколо ништа никада није постигло.Само демонстрације и смена власти је од користи.Све остало је млаћење празне сламе.
Такви протести ће добро доћи овој Влади да створи народу издувни вентил и пошаље оправдано незадовољство у правцу ћорсокака.
Дакле,све демонстрације испред амбасада,или не знам које чега,су добро осмишљене ствари да се не уради ништа,а "жаба лакше прогута",како је то једном рекао покојни Ђинђић.
 
Мислим да је сваки протест,уколико није против власти,бесмислен.Зашто?
Зато што се шеткањем унаоколо ништа никада није постигло.Само демонстрације и смена власти је од користи.Све остало је млаћење празне сламе.
Такви протести ће добро доћи овој Влади да створи народу издувни вентил и пошаље оправдано незадовољство у правцу ћорсокака.
Дакле,све демонстрације испред амбасада,или не знам које чега,су добро осмишљене ствари да се не уради ништа,а "жаба лакше прогута",како је то једном рекао покојни Ђинђић.

Они праве церемонију доле са незавишћу а ми овде треба да покажемо да изађе бар милион људи на улице да се противимо отимању дела територије.

Али ипак мислим да неће све проћи мирним демонстрацијама ...поготово у Београду.
 

Back
Top