Mladji muskarac-starija zena

on ima 19...a ja 24...jako me privlaci, ali on je tek zavrsio srednju a ja zavrsavam fakultet!!! ne znam sta da radim..
on ima19...a ja 24...jako je sladak :oops: nisam nikad bila u ovakvoj situaciji, zato nisam bas sigurna sta da radim..
Ja glasam za !
Tvoja dilema je nepotrebna. Istina je da ste situaciono u drugačijim životima:
on u školi a ti na faxu, ali isto tako možeš da kažeš "on voli voće a ja povrće".
Ono što sada treba da čuješ je: Sada ste u vrhuncu mladosti ! Udrite, jer za nekoliko
godina pokajaćeš se ako ovo sada ne uradiš, garantujem ti !

Bila sam u wezi sa deckom koji ima 19 g.,ja imam 23.
Funkcionisalo je zahwaljujuci njegowoj ozbiljnosti i zrelosti...inace ne bi nikako..
Još malo o relativnosti: sa moje tačke (30 godina) pomalo naivno-simpatično
izgleda kad neko od 23 procenjuje 19-godišnjakovu zrelost i ozbiljnost...
Uvek ćeš od nekog biti mlađa ili starija, i zrelija ili zelenija. I ja sigurno nekom 40-godišnjaku izgledam zeleno.

meni tu cak nije ni stvar u zrelosti,
neki ljudi sa godinama postanu dosadni,tipa pobabe se/podede se u svojim ranim dvadesetim i to je bas tipicno za ljude ovde :neutral:...bila sam nedavno na slavi nekoj i pricajuci sa tim ljudima imala sam osecaj ko da pricam sa 50ogodisnjacima,nekako su im i teme bile za 50ogodisnjake,sa opaskom da su i originalni 50ogodisnjaci uglavnom dosta zanimljiviji ozbirom da imaju vise godina,znanja i iskustva pa mozes nesto pametno i da naucis od njih...znaci starmali fazon i mrtva atmosfera....mozda je samo do mene,volim drugacije...sto bi neko bio sa dvadesetak ono sto ce hteo ne hteo biti za nekih 30 godina...i uglavnom takva neka bedna iskustva imam sa tim mojim vrsnjacima i starijim...hc smaraci,dosadno ti kad ih vidis jer se prave da su nesto sto nisu...
ybg ne znam da li me neko razumeo na sta mislim,ali ne mogu sad sve da objasnjavam,sigurna sam da su se i drugi sretalim sa takvim pojavama.
I još jedno mišljenje koje u suštini ide u prilog tome da stupiš u vezu sa tim momkom!


Nemoj da svoje životno doba posmatraš kroz ulogu koju vršiš (ti fax, on srednja)
nego svoje uloge biraj prema životnom dobu.
Sada si mlada i, nadam se, lepa. Iskoristi to za uživanje.

Razlika i granica koju ti vidiš između vas dvoje je nepostojeća !


p.s. kad sam pročitao naslov teme mislio sam da se radi o nekoj
"Demi Mur - Ešton Kačer" situaciji, a ono...
 
da..moze biti zreo u odnosu na svoje vrsnjake..ali ga to opet ne cini ..muskarcem sa svim osobinama koje ih krase....ne osudjujem nikoga samo iznosim svoj stav..znam razliku..
Da, ali ovde se radi o razlici od par godina.
Mnogo je i devojaka u dvadesetim nezrelih koje su možda zrele u odnosu na vršnjakinje ali ih to ne čini ženama sa svim osobinama koje trebaju da ih krase.;)
Poenta je da nema pravila ni u čemu.
 
Da, ali ovde se radi o razlici od par godina.
Mnogo je i devojaka u dvadesetim nezrelih koje su možda zrele u odnosu na vršnjakinje ali ih to ne čini ženama sa svim osobinama koje trebaju da ih krase.;)
Poenta je da nema pravila ni u čemu.

E to!
Uostalom šta mene briga za njegove vršnjake ili moje vršnjakinje? Ja kapiram i da sam ja za neke stvari nezrela u odnosu na devojke mojih godina...
 
Da, ali ovde se radi o razlici od par godina.
Mnogo je i devojaka u dvadesetim nezrelih koje su možda zrele u odnosu na vršnjakinje ali ih to ne čini ženama sa svim osobinama koje trebaju da ih krase.;)
Poenta je da nema pravila ni u čemu.
Tacno..kao sto neke mladje devojke misle da nemaju sta razgovarati sa svojim vrsnjacima pa jure starije..je neki vid bunta..zele se razlikovati..njima su njihove price interesantnije..sto ne znaci da su zreliji sagovornici.
 
Jako mi se svidja momak koji je mladji od mene pet godina.Znam da ni on nije ravnodusan prema meni, ali nisam dozvolila da se nesto desi zato sto je dosta mladji i nekako, glupo mi je!Nikad nisam bila u ovakvoj situaciji, uvek su mi se dopadali stariji, cak i dosta stariji od mene.Interesuje me sta vi mislite o tome...:roll:

Овде једини проблем у годинама може да буде ако ти имаш 18, а он 13...
Ако он има преко 20 онда нема никаквих препрека, бар по мени...
 
ja sam u demi - eston ``situaciji``.
on je mladji 14 god. tri godine smo zajedno i ni u jednom trenutku se nisam pokajala.
bila sam u braku sa osobom 12 god starijom.
kad analiticki pogledam - nema razlike.
stariji..mladji..

zaista je nebitno.

za dobru vezu su bitne druge stvari.
 

Back
Top