a da li bi htela da se zabavljamo?

Ocenite ovakav prilaz...

  • 1

  • 2

  • 3

  • 4

  • 5!!!


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
pa ne znam sta fali vatanju :?
meni bi bilo krajnje cudno da mi neko kaze e oces da se zabavljamo a da pre toga,kako si ti rekao,nije postojao nikakv fizicki kontakt.
na osnovu cega onda zakljucis da uopste zelis da se zabavljas sa nekim,samo na osnovu price?ok,ali ako ces da pricas sa njom onda mozete i da se druzite...sta ja znam meni je bitno da me neko privuce i fizicki,za vezu naravno i da osetim da zelim da ga pipnem/da me pipne.
nije to nikakav nemusti jezik,kad ti se neko svidja to je prirodan tok stvari valjda i kada je privlacnost obostrana to se definitivno oseti.
a da te neko iz cista mira,bez prethodnih nagovestaja pita da se zabavljas sa njim malo je hc,bar meni.
a onda i za sisu sto da ne.

Da slazem se...dobro ne mora bas za sisu,ali poljubac(filmski hhhh) bio bi dovoljan ;-)
 
Inače, ne radi se o meni, situacija je skroz hipotetička, a kontekst je sledeći, njih dvoje su izašli dva puta (ujedno su se samo toliko puta i videli u životu), ali ono prijateljski izlasci, šetnja, kafić, uobičajeni razgovori, gotovo da se nisu ni dodirnuli...
jasno je da se ne radi o tebi, ti si tip koji svaki post boji drugom bojom, ili u vise boja... dodjavola, sta je sa ovim smajlijima opet? kad god pogledam paletu - druge nacerene face...:D
a tema - pitanje je stvoreno za mazohiste koji pikiraju da cuju ono cuveno: "e, otkud sad to, pa mi smo saaaaamooo drugoooovi... i nista viseeeee"
 
dakle izjava u odnosu na koju treba da se odredite glasi:

A da li bi htela da se zabavljamo?

Daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj :shock:
ocenila sam s dvojkom tek da ne budem :x
Za*ebi te klinacke fore, pa kolko oni imaju godina??? 12??!!!!
Po ovako.....shta misli o ideji da je malo muva, da joj kroz pricu onako bzvz udeli neki komplimentic ;) bude fin, nezan, trudi se onako oko nje....i tako dva/tri dana....valjda ume da skapira da li joj se svidja!
Ako joj se svidja, onda fino u akciju- kiss the girl! Bez ikakvih gluposti "Da li bi htela..." itd. Poljubish je, i eto.
A ako ne...hvataj maglu....
 
Pristup je konzervativan ali skorz ok!! Narano ako to kaze na smekerski nacin...meni je licno muka od frajera koji bez price krenu u akciju pravo poljubac!! baljk to mi je tinejdzerski nekako....

:shock:
Shta, a zrelo je pitati je 'da li zelish da se zabavljash sa mnom'...
I ona onda pocrveni i kaze "Da", i onda joj ti pridjesh i poljubite se, i tako se stidljivo drzite za rucice....
Meni je to klinacki
Al kako god. Nek joj lik pridje kako on misli da treba....
 
Prvo je pita "da li bi htela da se zabavljamo"...pa ako pristane a on "a da li bi htela da te poljubim"...ako ona kaze da on ce "a da li bi htela da te malo izvacarim"...pa ona opet pocrveni i kaze da,a on opet " a da li bi htela da te povalim"........itd,itd,itd,itd.....
Diiiivan odnos,on je tako pun razumjevanja...:lol:
Jooooj ufffff :cool:
 
ok, hvala svima koje su glasale, kao i za kritike i pohvale... smatram da su skoro svi na temi donekle u pravu...
mada 24 ljudi nije puno, mislio sam da više ljudi posećuje ovaj podforum...

jedna forumašica se malo više otvorila i pomenula da voli da je muškarac sa kojim je izašla, na trećem sastanku izvata i tako joj stavi do znanja da bi želeo vezu sa njom, i vidim još neke su se složile s tim.... hmm, malo sam iznenađen ali ok, no to nije moj način otpočinjanja veze....
mislim razumem ja kad ima hemije i sve teče kao po loju, ali šta ako je ona rezervisana, ne otvara se, prosto kao da te zavlači, ni tamo ni ovamo, pa valjda je prirodno da poželiš konačno saznati na čemu si, pa "istrčiš pred rudu" tim direktnim pitanjem....

A da li ste za pompeznije ili skromnije kazivanje one rečenice?
Recimo, da li vam je kul prilaz, npr nekom forumašu se svidi neka forumašica (ne pravim nikakve aluzije) i on zakupi onaj reklamni prostor iznad foruma sa natpisom: (nick forumašice), da li bi htela da se zabavljamo?
Ili bi više volele da vam pusti samo jedan pp?
 

Back
Top