ПРОСЛАВА У ОРАШЦУ

ДИРЕКТЕН ПРЕНОС НА 2.КАНАЛУ РТС-а

НЕМА БОРИСА ТАДИЋА - ГДЕ СИ БОРИСЕ НА СРЕТЕЊЕ, СРАМ ТЕ БИЛО!!!!!!!!!!!!

Karadjordje je Srbija, Srbija se brani Karadjordjem:)
Nadahnuti govor Premijera, predivna pesma dobitnika ovogodisnje nagrade "Filip Visnjic" Dobrice Erica...
I, sad cu da napravim jeres prema Salu, i da kazem, ma, volim ja ovog Kostunicu:)
Sta cu, ne mogu protiv sebe, jer, ja njemu pre svega VERUJEM, kao sto verujem i Nikolicu.
Moja najveca zelja je da njih dvojica vode ovu drzavu, ali, videcemo...I, ako me ponekad ponese ljutnja, i to je ljudski, naljutim se ja na ono sto mi je najrodjenije i najdraze, a opet volim:)
 
drzava nam se raspada a oni organizuju proslave.

Koliko JUCE:

"ШУТАНОВАЦ И ПОНОШ ПРИРЕДИЛИ ПРИЈЕМ ПОВОДОМ ДАНА ВОЈСКЕ
БЕОГРАД – Министар одбране Драган Шутановац и начелник Генералштаба генерал-потпуковник Здравко Понош су приредили пријем поводом Дана Војске Србије, 15. фебруара, коме је присустовао и председник Републике Борис Тадић.

Свечаном пријему у Дому гарде у Топчидеру присустовали су министри у Влади Србије, директор Безбедносно-информативне агенције Раде Булатовић, као истакнуте јавне и друштвене личности.

Пријему су присустовале стране дипломате и војни изасланици акредитовани у Београду.
----------------------
:P
 
polaže zakletvu u narodnoj skupštini u 13h.

На тој заклетви је присуствовао и премијер.

Да је хтео Бокили би дошао на централну прославу дана државности... али нема компромиса и неће више пристајати на Коштуничине уцене.... ваљда је до разлог недоласка....
 
Video na toj proslavi zastave DSS i odmah prebacio
jeb'o proslavu koju vode stranački aktivisti
g030.gif
 
На тој заклетви је присуствовао и премијер.

Да је хтео Бокили би дошао на централну прославу дана државности... али нема компромиса и неће више пристајати на Коштуничине уцене.... ваљда је до разлог недоласка....

Лепо им је поручио из Орашца Коштуница: НЕМА УЛАСКА СРБИЈЕ У ДЕЛОВИМА - НЕГО МОЖЕ САМО ЦЕЛА!!! Сада је лоптица код окупатора!
 
Karadjordje je Srbija, Srbija se brani Karadjordjem:)
Nadahnuti govor Premijera, predivna pesma dobitnika ovogodisnje nagrade "Filip Visnjic" Dobrice Erica...
I, sad cu da napravim jeres prema Salu, i da kazem, ma, volim ja ovog Kostunicu:)
Sta cu, ne mogu protiv sebe, jer, ja njemu pre svega VERUJEM, kao sto verujem i Nikolicu.
Moja najveca zelja je da njih dvojica vode ovu drzavu, ali, videcemo...I, ako me ponekad ponese ljutnja, i to je ljudski, naljutim se ja na ono sto mi je najrodjenije i najdraze, a opet volim:)
Што си тако наивна:?:


Шта има коме да верујеш,а поготову Коштуници.Јел` се ти сећаш скорих дешавања у Скупштини и речи "он је изјданик,немој подносити оставку...",итд.?

Овај скуп је био леп.Међутим,да је ово први пут да ја видим Коштуницу-човек би ме одушевио.АЛИ,вук длаку мења,ћуд не(с тим што ни длаку није променио).Ово је била добра прилика да се утиче на све мање бирачко тело.
Жао ми је што то тако видим,али сам уверен у то.Коштуничина политика ме уверава.
 
Овај скуп је био леп.Међутим,да је ово први пут да ја видим Коштуницу-човек би ме одушевио.АЛИ,вук длаку мења,ћуд не(с тим што ни длаку није променио).Ово је била добра прилика да се утиче на све мање бирачко тело.
Жао ми је што то тако видим,али сам уверен у то.Коштуничина политика ме уверава.

Bombona! Ni sam to bolje ne bih napisao :)
 
ДИРЕКТЕН ПРЕНОС НА 2.КАНАЛУ РТС-а

НЕМА БОРИСА ТАДИЋА - ГДЕ СИ БОРИСЕ НА СРЕТЕЊЕ, СРАМ ТЕ БИЛО!!!!!!!!!!!!

Бокица?
Па нису хтели да позову Хашима Тачија, а и Адолф Хитлер је нешто спречен, па Бокици недостају његови Европејски партнери...
 

Back
Top