Ко би ратовао за Косово?

Sigurno bih se odazvao na mobilizaciju, ali ukoliko bi me poslali u besmislen rat, bez ikakvih šansi za pobedu, koji će doneti više štete nego koristi i iz koga će se povući čim počnu da se tope zamrzivači ne znam kako bi reagovao posle toga....
Ako bi se kojim slučajem vratio živ, verujem da bi ih jurio do kraja života da im direktno naplatim za svakog poginulog.
 
Sigurno bih se odazvao na mobilizaciju, ali ukoliko bi me poslali u besmislen rat, bez ikakvih šansi za pobedu, koji će doneti više štete nego koristi i iz koga će se povući čim počnu da se tope zamrzivači ne znam kako bi reagovao posle toga....
Ako bi se kojim slučajem vratio živ, verujem da bi ih jurio do kraja života da im direktno naplatim za svakog poginulog.

Потписујем!
 
ja bih tebe poveo malo po svetu, da vidiš kako ljudi žive, a onda bih ti poželeo srećan put na kosovo
:lol::lol:
t0m49s.gif


;)
und tschüss
 
Sigurno bih se odazvao na mobilizaciju, ali ukoliko bi me poslali u besmislen rat, bez ikakvih šansi za pobedu, koji će doneti više štete nego koristi i iz koga će se povući čim počnu da se tope zamrzivači ne znam kako bi reagovao posle toga....
Ako bi se kojim slučajem vratio živ, verujem da bi ih jurio do kraja života da im direktno naplatim za svakog poginulog.
E pa vidiš, sve sam ja to doživeo 1991. Nemam moći da nekome bukvalno naplatim, jedino što mogu da uvek glasam protiv onih koji su mi to učinili ili takav čin podržavali. To i činim.
Невил Чемберлен, 1938.
Нема ту сличности уопште.
 
Opet ova tema:)
Nesha je u pravu.
Rata netje biti SADA ali je na neshto duze staze(u sledecim decenijama) na zalost neizbezan.Ili da se svi vratimo preko Karpata pa kod brata Vladimira u majchicu na dozivotni piknik.
Da do sranja dodje niko te ne pita hotjesh ili netjesh,ja ne bi bio odushgevljen ali kao ni svi ne bi imao izbora.
 

Back
Top