Žalbe i tužbe

Zaco,ja sam licno upoznao coveka koji je do pre par godina ziveo u Rumi.Tamo je podneo tuzbu kod opstinskog suda i tu je dobio Vojsku,zatim Vojska ulaze zalbu i idu na okruzni u S.Mitrovicu,mislim....Dobije ih i na okruznom i oni vise nisu ulagali zalbu nego su mu pod prinudnom naplatom isplatili za nekih mesec dana....Decko je sada vodnik I klase,znaci tada kad je podnosio tuzbu bio je vodnik i mislim da je dobio razliku za prve cetiri godine rada,cifra je oko milion i osamdeset hiljada dinara!!!!!!!!!Namerno sam napisao slovima.......Znaci da rezimiramo,ako je on dobio nema razloga da ne dobijemo i mi,samo je pitanje dana....Ako si ti zaco podneo kao i ja u Beogradu nacekacemo se da prodjemo sve sudske distance,onosto je jos bitno sudije u Bg-u su mnogo privrzenije drzavnom vrhu tako da maksimalno odlazu procese....Toliko od mene,nadam se da sam ti pomogao????
 
Maverich,ukoliko je ovo sto si napisao tacno,nema razloga da svi ne dobiju pozivajuci se na predmet tog vodnika.
Znaci,ukoliko doneses pravosnaznu presudu,resio si sve nase probleme.
Problem je sto takvu presudu ja do sada nisam video.Niti iko koga ja znam.

Da rezimiramo.Ako ima takva presuda,preselis se u Rumu na mesec dana.Podneses tuzbu tamo i oni ti po automatizmu rese slucaj jer se pozivas na broj resenja tog vodnika.
 
Pretpostavljam da je tako m-i-m-i!!!!!!!***. samo sto neznam da li bi to trajalo mesec dana ili duze.....A verujem da ,kao sto sam rekao u gornjem postu,dosta zavisi kod kog sudije vodis spor....Ako se sve kockice sloze mozda i dobijed relativno brzo....Idemo ljudi,licne karte u ruke i pravac Ruma na prijavu boravka,he he.....Inace covek se zove Ivanovic Veljko,vodnik I klase i sada radi u Pancevu u raketnom divizionu NEVA.....Sa njim sam pricao o ovome pre desetak dana....
 
pazu, cuo sam da je Velja uzeo pare ali sam isto tako cuo da je morao posle i da ih vrati a koliko znam on ih je skrcao i kupio kola, renovirao kucu i sl.

moraces njega da pitas jer se on i ja nismo videli od kad je on otisao iz Rume.
a sve sto sam cuo nije pouzdano.
 
ok. njegov odgovor je da je pare uzeo i da je upravo uradio ono sto si rekao,renovirao kucu,kupio auto....A kaze on da je i neki komandant njegov takodje dobio odmah za njim,za to nisi cuo???
 
pazu, cuo sam da je Velja uzeo pare ali sam isto tako cuo da je morao posle i da ih vrati a koliko znam on ih je skrcao i kupio kola, renovirao kucu i sl.

moraces njega da pitas jer se on i ja nismo videli od kad je on otisao iz Rume.
a sve sto sam cuo nije pouzdano.


Ruma :rolleyes:


Maverich, kud se dede kapetan Sekulic Milenko.. bio mi je k-dir voda na staziranju..
 
Ruma :rolleyes:


Maverich, kud se dede kapetan Sekulic Milenko.. bio mi je k-dir voda na staziranju..

E,nisam ja radio u Rumi nikada igrom slucaja poznajem ovog vIk-a koji je nekada radio u Rumi(procitaj od pocetka temu,da se ne ponavljam) a koji je danas u jedinici ARJ PVO u Pancevu...Kapetan Sekulic,nije mi poznato.....:|:-|:neutral:
 
citao sam..ali sam pomislio da ste radili tamo, pa sad radis u bgd..ali ok..nema veze

i ja sma podneo tuzbu , u SMRDLJIVOJ Raski, ali je nama advokat rekla da ce samo 5 tuzbi da tera dalje, a ostale je zadrzala na opstinskom nivou..kao da se pozove na ostale..a i nece sa ostalima da ide dalje nego ceka odluku vrhovnog suda.. tako je bilo tada, a ponovnu tuzbu nisam pokretao iako je trebalo to da ucinim jos pre godinu i po dana
da li bi trebalo ??
 
citao sam..ali sam pomislio da ste radili tamo, pa sad radis u bgd..ali ok..nema veze

i ja sma podneo tuzbu , u SMRDLJIVOJ Raski, ali je nama advokat rekla da ce samo 5 tuzbi da tera dalje, a ostale je zadrzala na opstinskom nivou..kao da se pozove na ostale..a i nece sa ostalima da ide dalje nego ceka odluku vrhovnog suda.. tako je bilo tada, a ponovnu tuzbu nisam pokretao iako je trebalo to da ucinim jos pre godinu i po dana
da li bi trebalo ??

Nazovi onu kozu u Raski i pitaj jel treba da obnovimo tuzbu? :?:
 
Da li vi to pricate o onim masovnim tuzbama vojnih lica zato sto plata nije bila po zakonu?
Pa zar nije onaj Dinkic jos prosle godine rekao da od toga nema nista?
I ako neko zna da je iz Novog Sada iko dobio pare po toj tuzbi neka se javi.Ma ne treba govoriti imena samo da znamo da je nekom poslo za rukom da ostvari svoja prava.
Ako sam pogresila izvinite na smetnji.
 
:super:
Zaco,ja sam licno upoznao coveka koji je do pre par godina ziveo u Rumi.Tamo je podneo tuzbu kod opstinskog suda i tu je dobio Vojsku,zatim Vojska ulaze zalbu i idu na okruzni u S.Mitrovicu,mislim....Dobije ih i na okruznom i oni vise nisu ulagali zalbu nego su mu pod prinudnom naplatom isplatili za nekih mesec dana....Decko je sada vodnik I klase,znaci tada kad je podnosio tuzbu bio je vodnik i mislim da je dobio razliku za prve cetiri godine rada,cifra je oko milion i osamdeset hiljada dinara!!!!!!!!!Namerno sam napisao slovima.......Znaci da rezimiramo,ako je on dobio nema razloga da ne dobijemo i mi,samo je pitanje dana....Ako si ti zaco podneo kao i ja u Beogradu nacekacemo se da prodjemo sve sudske distance,onosto je jos bitno sudije u Bg-u su mnogo privrzenije drzavnom vrhu tako da maksimalno odlazu procese....Toliko od mene,nadam se da sam ti pomogao????

Za slične priče sam i ja čuo sa mnogo strana ali bogme ni ja nažalost nisam čuo da je iko još dobio isplatu, ali ukoliko je inf.koju si napisao 100% tačačna ne košta nas ništa pa kao štosu rekli"LK u ruke i pravac RUMA"
 

Back
Top