Oklopni voz iz Knina...

ma mogao je ida leti, ide pod vodom, probija zemlju....
1)
posto su srbi narod sveti, koji su i glupi kao sto izgledaju, jer svi srbi su cigani, pogledaj cedo i nauci da ste svaku bitku u istoriji izgubili, pocevsi od kosova pa i ovaj rat ste ispusili. Svaka cast Armiji BiH

2)
bosna i albania 4 ever
kad cemo zajedno beograd da napalimo?????

3)
hahahah beograd ce se zvat akobogda seher Sarajevo AMIN!!!

4)
ma mogao je ida leti, ide pod vodom, probija zemlju.

 
uh, crkoh.....
ne samo tajno Teslino oruzje, vec i ovakvi vlakovi...ajme, u gace cu
ma ti si prava legernda, svaka cast...

gazija85 | December 12, 2007
ma samo ubi, zakolji da srbin nepostoji, majku vam ***** cetnicku i ja bi vas klao i to tupim nozem da se patite dok necrknete.

22OLUJA22 | January 15, 2008
Budimo spremni Ustase!
Oruzje svaki pripravi,
Pocet ce borba krvava,
Da nas iz ropstve izbavi!
Zarobiv dom nas,
Prevarom barbar,
Sada s junak pravi
Hrvatsku hara,
Ruga se staroj
Junackoj nam slavi.

Na noge braco Ustase!
Oruzja svatko lati se,
Pocela vojna krvava,
Da nam sloboda vrati se!
Nek digne srca,
Cijeloga svijesnog
Hrvatskoga roda,
Ustasko geslo:
Dusmanu smrt-a
HRVATSKOJ SLOBODA!

https://www.youtube.com/user/banjaluka051
 
Само би скренуо пажњу овима што се спрдају над српским жртвама да погледају датуме кад комшије коментаришу, дакле није у питању нека 1995,96,98,.. већ January 15, 2008


!?!?!?!?!?!??!?!??!?!?!??!!??!?!??!?!
 
Само би скренуо пажњу овима што се спрдају над српским жртвама да погледају датуме кад комшије коментаришу, дакле није у питању нека 1995,96,98,.. већ January 15, 2008


!?!?!?!?!?!??!?!??!?!?!??!!??!?!??!?!

ne izmisljaj...tko se ovdje sprda zrtvama...
ja se sprdam s maloumnom prpagandom "slavnih" srpskih boraca iz Knina..
a da su oni uzrok tih zrtava , to stoji, samo nitko od nas ovdje se ne sprdas s njima
 
hahahahaha
a jesu to bila vremena
sad nam seru o standardu, integracijama, boljem životu
nekad je bilo dovoljno dovesti baba vangu u dnevnik i znaš sve za par godina unapred
ali ovaj voz, legendarno....nenadjebivo:lol::lol::lol::lol:

Na noge braco Ustase!
Oruzja svatko lati se,
Pocela vojna krvava,
Da nam sloboda vrati se!
Nek digne srca,
Cijeloga svijesnog
Hrvatskoga roda,
Ustasko geslo:
Dusmanu smrt-a
 
hahahahaha
a jesu to bila vremena
sad nam seru o standardu, integracijama, boljem životu
nekad je bilo dovoljno dovesti baba vangu u dnevnik i znaš sve za par godina unapred
ali ovaj voz, legendarno....nenadjebivo:lol::lol::lol::lol:
pa da a lobotomrane lazne patrioe sada seru kao U92 lazovi i prevaranti, a u njihovo vreme na vestima i to jedinim u zemlji koje su svi morali da prate pricale razne prorocice , beli magovi ,belosvetki prevaranti i lopovi poput Sifera ,super vozovi koji idu po dnu mora i slicno :D
 
evo ti poklanjan jednu lipu pismu koju je mene moj dida naucija:evo zore evo dana evo jure i bobana - jure zove boban vice za dom spremni poglavnice - na vrh gore trebevica u logoru francetica - u logoru jure sjedi svojoj vojsci on besjedi - oj ustase braco mila duboka je voda drina - drinu cemo pregaziti a srbiju zapaliti - kad je drinu pregazio u nogu je ranjen bio - on ne vice ajme meni vec on klice za dom spremni - za dom spremni i za tica poglavnika pavelica !---eto to su pivali moj dida u onom a moj caca u ovom ratu dok su vam se najebali vase drage keve i seke gade usljivi cetnicki
 
2)
bosna i albania 4 ever
kad cemo zajedno beograd da napalimo?????

3)
hahahah beograd ce se zvat akobogda seher Sarajevo AMIN!!!



E ja bi voleo sto pre da ga napadnu pa da gori pod nogama i beogradjanima, mnogo su se odrodili i mnogo se prave pametni i jos ih boli uvo za sve. Sto pre ustase dodju do bgd to ce se pre opametiti, muka mi je od beogradske retardiranosti (cast patriotskoj strani Beograda).
 
Што је најгоре они се спрдају са тим као Ха, ха, ... много смешан воз види шта је од њега остало, а "око воза леже мртви војници и заклана деца од стране усташа" ...
 
Што је најгоре они се спрдају са тим као Ха, ха, ... много смешан воз види шта је од њега остало, а "око воза леже мртви војници и заклана деца од стране усташа" ...

Полако, "заиграће мечка и пред њиховом кућом"...:rolleyes:
 

Back
Top