Ko je nevin, ko nije?

Ja,ne vidim razloga sto ne bi neko odgovorio,kada i sta god bude napisano,niko ne moze sa sigurnoscu tvrditi da je tacno(osim u krevetu).A i te fore "Sta te briga" su stvarno bezveze,ili reci ili ne.Ali ja cu biti iskrena,bez zezanja,nevina sam. :oops:
 
Imam 18 godina i nevina sam.I to mi je sasvim ok.Sto ne znaci da ne zelim da tu cenjenu nevinost izgubim,al ne po svaku cenu.Medjutim uvek se nadje neki kreten poput moje drugarice da me pita:''A kad ces,vreme ti je?''To sto je ona nasla nekog lika koji je blizu tridesete i sad se smatra boljom i vrednijom od mene.Strasno!
 
Ma bre nije to mozes ebati kada hoces ( plati pa se klati ) nego hocu da se zaljubim i da to bude iz ljubavi . PS: Masteru drago mi je da nas ima takvih a ne onih koji bi za cenu zivota samo da ga umoce pa makar i nekoj kravi :lol: :lol: :lol:
 
Kad_LupimLupim:
Master_Chief:
dino.:
Ma bre nije to mozes ebati kada hoces ( plati pa se klati ) nego hocu da se zaljubim i da to bude iz ljubavi . PS: Masteru drago mi je da nas ima takvih a ne onih koji bi za cenu zivota samo da ga umoce pa makar i nekoj kravi :lol: :lol: :lol:
Budala svugde ima... :)
Promenicete i vas dvojica misljenje vec... vremenom... :roll:
Hvala bogu da ocemo,promene su svugde dobro dosle...
 
Dobro sad iz ljubavi . Hmm da mi dodje J.LO i da mi kaze **** me baby now . Put your dick in mine ass and pusy . Pa dobro bih razmislio , ma ustvari ebao bi je 3 dana i 3 noci . Nenenene sta ja to pricam ma LJUBAV JE NAJVAZNIJA NA SVETU TAKO DA JE NEBIH I DA MI SE NA TACNI PONUDI EBIGA TAKAV SAM CENIM PRAVU LJUBAV :oops:
 

Back
Top