Prozivka

mene malo smara Alexandra9... mozda je devojka OK, ali uvek kritikuje moje odgovore... ponasa se kao keva 16 dece sa svojih 17 god... ne bih da je uvredim, ali morao sam ovo da kazem... :roll:
 
DJ_MaRe:
pazi za maria80 - procitao sam negde da su to u stvari dva burazera, pa ako je to tacno, ne bih da grasim dusu na ovog boljeg...

ne znam, komsija, ali to bi mi razjasnilo par stvari u vezi s njim... ali, uzasno me nervira sto se stalno vrzma po forumu tinejdzera...
 
Red_Zmaja:
zagor:
DJ_MaRe:
pazi za maria80 - procitao sam negde da su to u stvari dva burazera, pa ako je to tacno, ne bih da grasim dusu na ovog boljeg...

ne znam, komsija, ali to bi mi razjasnilo par stvari u vezi s njim... ali, uzasno me nervira sto se stalno vrzma po forumu tinejdzera...
PEDOFILIJA...... :wink:

e, upravo tako... jos je to neko rekao za njega... ja mislim Devilishgirl... nema veze...
 
Ja sam ovde sasvim new, pa ne ide da ikog prozivam, a stvari meni ste svi uglavnom simpa...Ipak, na forumu ZDRAVLJE ima neki Stane koji stalno soli.... Soli covek, uopste ne stedi, sve bolesti leci solju....
 
zagor:
Red_Zmaja:
DJ_MaRe:
Hmmm sta mislite o PrincuRima??? OK je osoba i pozdrav za njega, ali cesto otvara SMOOOOOOOR teme...
Drzanje za ruke....samo... :lol:

e, da drzanje za ruke...ccc... mislila sam da toga ima samo kod zena... strasno... sta uopste time pokusava da postigne..?
Zeli da kaze da je on drugaciji od drugih da ne misli na sex....ma foliranje...
 

Back
Top