Sex u kaficu

Prvi put se ukljucujem,pozdravljam temu,ali ne bih ja o tome.Vidite,pitam sve ove 'strangere' koji vam moj to znaci kad mesate strani jezik(citaj engleski) i SRPSKI?!Sta je bre primitivci i sumari?!Mislite da ste u fazonu,a bezite od onoga sto jeste!Treba da vas je sramota-osli malo preko,pa sad prodajete m..a za bubrege,a?!Samo onaj covek koji zna otkud potice zna kuda ide i ceniti pre svega svoje znaci ceniti i tudje!Jadni ste stvarno...zaista...J....a,morao sam da komentarisem.Inace,tucao sam devojku u busu,sedela mi u krilu,prebaciuli jaknu preko i...a bus pun!Probajte,ludo burazeru-LUDO!!!
 
Šta je tu strašno? Ponekad ljudi jednostavno ne žele da suzdržavaju svoje strasti, a ponekad jednostavno nemaju gde da se karaju. Zar ti to nikada nije palo na pamet.
 
kan:
Zar ti nije bilo neobicno kad si vidio tako nesto ! Sta je tu cudno ??? Naprotiv priznaj da bi i ti volio da si toliko hrabar da probas s nekom ribom to isto. Zasto se sakrivas iza recenice (zar nismo civilizovani) kad si sam kukavica da to i probas ! Naravno da treba svaka cast tipu koji je to uradio i toj ribi.Sve najbolje o toj temi ! URADITE ONO STO ZELITE NE USTRUCAVAJTE SE BILO KOGA O VASIM ZELJAMA SE, RADI STA VAS BRIGA !!! :wink:

Naravno! I tvrdim da je orgazam na MNOOOGO zavidnijem nivou...! To je zaista ludo i treba upraznjavati kad se god ukaze prilika.
 
nisam za baš žestoke javne radnje ali onako negde iz prikrajka što da ne... jednom sam to probala na zidu u bašti vrta naravno za ostale goste kafiča ne primetno... ne vidim ništa loše u public sexu bar dok mislim da me ne vide mada kad neke stvari posle pogledam po danu čine mi se vidljive ali me i tada stigne blam... a ono bilo pa prošlo 8) ... a da ne pričam kako adrenalin "can go very high cos' of the fear gettinG cought in the act" ...
 
nisam nikada probala u kaficu,niti cu,suvise je javno,nisam za publiku,ne bih uzivala u tome uopste,ali pod otvorenim nebom,skrivena od pogleda(bar ja volim da mislim da sam bila skrivena)da.Reci cu vam i gde-na Kalisu,pod zvezdanim nebom... :oops:
Bilo je super :wink:
 
Superstar:
Desilo mi se par puta, ovde u mom gradu, da vidim par kako vodi ljubav u kaficu... Prvi put kad sam to video, zaprepastio sam se, jer ljudi, ipak smo mi civilizovani i ne bi smeli da dopustimo da nam se takve stvari dogadjaju na javnim mestima! Posle nekoliko dana naisao sam na isti prizor, samo se nisam bas iznenadio, a posle nekog vremena ti prizori cu postajali sve ucestaliji, i to u raznim kaficima! Naravno, nisu se skidali goli i slicno, vec bi momak otkopcao slic, devojka podigla minic, i kresali bi se tu svo vreme, dok su ih ostali gledali. Neki su se gadili, dok su drugi uzivali u prizoru. Sta vi mislite o sexu u kaficu? Ima li ovakvih stvari kod vas, u vasem gradu??
Mislim da si sve ovo izmislio. Ali nije lose ....
 

Back
Top