Sex u kaficu

Superstar

Početnik
Poruka
43
Desilo mi se par puta, ovde u mom gradu, da vidim par kako vodi ljubav u kaficu... Prvi put kad sam to video, zaprepastio sam se, jer ljudi, ipak smo mi civilizovani i ne bi smeli da dopustimo da nam se takve stvari dogadjaju na javnim mestima! Posle nekoliko dana naisao sam na isti prizor, samo se nisam bas iznenadio, a posle nekog vremena ti prizori cu postajali sve ucestaliji, i to u raznim kaficima! Naravno, nisu se skidali goli i slicno, vec bi momak otkopcao slic, devojka podigla minic, i kresali bi se tu svo vreme, dok su ih ostali gledali. Neki su se gadili, dok su drugi uzivali u prizoru. Sta vi mislite o sexu u kaficu? Ima li ovakvih stvari kod vas, u vasem gradu??
 
Zar ti nije bilo neobicno kad si vidio tako nesto ! Sta je tu cudno ??? Naprotiv priznaj da bi i ti volio da si toliko hrabar da probas s nekom ribom to isto. Zasto se sakrivas iza recenice (zar nismo civilizovani) kad si sam kukavica da to i probas ! Naravno da treba svaka cast tipu koji je to uradio i toj ribi.Sve najbolje o toj temi ! URADITE ONO STO ZELITE NE USTRUCAVAJTE SE BILO KOGA O VASIM ZELJAMA SE, RADI STA VAS BRIGA !!! :wink:
 
Mislim da treba imati sex sto vise i na svim mestima.A koji muskarac ce da odgovori da mu se ne svidja sex u kaficu.SVIMA SE SVIDJA NE ZBOG SAMOG SEXA,NEGO ZBOG MACO STAVA.INACE DANASNJI MUSKARCI NE RAZMISLJAJU MNOGO O SEXU,IMAJU PAMETNIJIH STVARI,DRUGARI,PECANJE,FOLIRANJE,ZAVLACENJE,KULIRANJE.Mi zene smo mnogo aktivnije u sexu i sada je inicijativa na nama<kao sto je bila na toj devojci u kaficu.Muskarci opustite se i korisrite sex za opustanje. :wink:
 
Super je !
Probala sam.Jednostavno za to vreme ti sve ubrzanije funkcioniše nego kada to radiš u normalnim okolnosti.Mozak ti govori da to eksplozivnije uradiš i dopustiš sebi da te sva čula obuzmu za što kraći vremenski period.Naprosto vreme i prostor te ograničavaju.
Na karaju ne poveruješ da si ti to uradio,baš tu i to sa toliko žara ,ah ta osećanja i čula su čudo jedno....
 
Zamisli, nema u Americi!? :shock: Jaki su mi oni, pa da mi diktiraju pravila ponasanja!
Super stvar, nema sta. Seks treba upraznjavati kada ti se javi zelja, kafic, park, krevet, nema veze. A ima i malo vise uzbudjenja u cinjenici da te toliko ljudi moze gledati.....
 
Po meni, ok je public sex, ono negde na javnom mestu, ali ljudiii, na sred kafica, pred svim tim ljudima, ipak treba malo imati obzira, ljudi su dosli da popiju pice i tako to, to mi je preveliki extremizam...pa zasta sluzi wc ili garderoba... kada je u pitanju nocni klub to je vec druga prica, malo vise mraka, glasnija muzika, to mi je ok!
 
Superstar:
Desilo mi se par puta, ovde u mom gradu, da vidim par kako vodi ljubav u kaficu... Prvi put kad sam to video, zaprepastio sam se, jer ljudi, ipak smo mi civilizovani i ne bi smeli da dopustimo da nam se takve stvari dogadjaju na javnim mestima!

pa shto civilizovani! a kad se ubijaju to je u redu!

mislim mene bi bilo sramota ili neprijatno na javnom, mislim, to je ipak doza egzibicionizma al iskljuchivo to
 
kan:
Zar ti nije bilo neobicno kad si vidio tako nesto ! Sta je tu cudno ??? Naprotiv priznaj da bi i ti volio da si toliko hrabar da probas s nekom ribom to isto. Zasto se sakrivas iza recenice (zar nismo civilizovani) kad si sam kukavica da to i probas ! Naravno da treba svaka cast tipu koji je to uradio i toj ribi.Sve najbolje o toj temi ! URADITE ONO STO ZELITE NE USTRUCAVAJTE SE BILO KOGA O VASIM ZELJAMA SE, RADI STA VAS BRIGA !!! :wink:

meni je npr vishe zanimljivo sta ja radim s nekim neg okolina u trenutku. tj okolina moze nekako da mi zasmeta i da mi pokvari uzitak. zato bi mi bilo lakshe da to radim negde alone. ali nije moja stvar kako se drugi druz
 
bas ja!:
Zamisli, nema u Americi!? :shock: Jaki su mi oni, pa da mi diktiraju pravila ponasanja!
Super stvar, nema sta. Seks treba upraznjavati kada ti se javi zelja, kafic, park, krevet, nema veze. A ima i malo vise uzbudjenja u cinjenici da te toliko ljudi moze gledati.....

vazhi aj da se nadjemo sutra u parku
 
uhhh..ma zamislite sta je to..nema nista bolje od sex-a , a pogotovo u kaficu , to se desi jednostavno spontano, kad se nesto planira nikad neispadne ono kako ti hoces,spontano je spontano,probajte i uverite se :wink:
 

Back
Top