Dulić smenio zamenika iz DSS

Treba da uradi onda kada su ovi trazili sednicu.Znaci ako su je trazili u petak ima da je sazove u petak a ne da pametuje da treba prvo vlada da se sastane.

nemoj da se pališ, nije prekršio nikakav zakon.
tražena je i sednica vlade, pa nije sazvana.

rekoše i da je prekršio ustav kad je raspisao predsedničke izbore, a nešto se ne sećam da se neko obratio ustavnom sudu.
 
Prekrsio je zakon sto nije sazvao sednicu posto je po zakonu to morao da uradi a za ovo nije ako vec ima ta ovlascenja da smenjuje.Mada rece da ce ga ponovo vratiti na to mesto i da je sjajno saradjivao sa tim iz DSS-a a smenio ga.Hhahahaa!!!
Nije prekrsio zakon jer ima mislim nedelju dana za konsultacije pa tek onda treba da je sazove, a sto je najlepse Aligrudic je kao predlagac povukao juce zahtev za sazivanje sednice iako je on predlagac i time je jos jednom namagarcio SRS i SPS koji su im dali potpise za istu.
 
nemoj da se pališ, nije prekršio nikakav zakon.
tražena je i sednica vlade, pa nije sazvana.

rekoše i da je prekršio ustav kad je raspisao predsedničke izbore, a nešto se ne sećam da se neko obratio ustavnom sudu.

Sednicu vlade saziva predsednik vlade tj Kostunjavi i da bi sazvao sednicu vlade ne treba mu zahtev vecine ministara tj moze da mu se ebe za to sta ministri hoce.To je sa zakonske strane e sad sa moralne je drugacije. A kad je parlament u pitanju zna se da je predsednik skupstine duzan da sazove sednicu ako vecina poslanika to zatrazi.
 
Nije prekrsio zakon jer ima mislim nedelju dana za konsultacije pa tek onda treba da je sazove, a sto je najlepse Aligrudic je kao predlagac povukao juce zahtev za sazivanje sednice iako je on predlagac i time je jos jednom namagarcio SRS i SPS koji su im dali potpise za istu.

Pa povukao zato sto su se DSS i DS u medjuvremenu dogovorili .Sad ko je tu sta profitirao samo oni znaju.
 
Sednicu vlade saziva predsednik vlade tj Kostunjavi i da bi sazvao sednicu vlade ne treba mu zahtev vecine ministara tj moze da mu se ebe za to sta ministri hoce.To je sa zakonske strane e sad sa moralne je drugacije. A kad je parlament u pitanju zna se da je predsednik skupstine duzan da sazove sednicu ako vecina poslanika to zatrazi.

ne kapiraš.
ova smena je samo packa koalicionom partneru, čisto da ne ostane bez reakcije.
što se tiče sazivanja vlade mrzi me sad da proveravam, ali nisam baš siguran da može da mu se yebe šta hoće ministri, on je u toj vladi samo jedan glas.
predsednik skupštine jeste dužan da sazove sednicu, zakazao je prvo konsultacije sa šefovima poslaničkih grupa, što je i inače običaj.
u medjuvremenu, nakon napravljenog dogovora, zakazao je i sednicu skupštine.
to bi bilo to.
 
ne kapiraš.
ova smena je samo packa koalicionom partneru, čisto da ne ostane bez reakcije.
što se tiče sazivanja vlade mrzi me sad da proveravam, ali nisam baš siguran da može da mu se yebe šta hoće ministri, on je u toj vladi samo jedan glas.
predsednik skupštine jeste dužan da sazove sednicu, zakazao je prvo konsultacije sa šefovima poslaničkih grupa, što je i inače običaj.
u medjuvremenu, nakon napravljenog dogovora, zakazao je i sednicu skupštine.
to bi bilo to.

Moze ja proverio.
A ovo sa packama samo govori u kakvoj mi zemlji zivimo i ko nam je na vlasti
 
Sednicu vlade saziva predsednik vlade tj Kostunjavi i da bi sazvao sednicu vlade ne treba mu zahtev vecine ministara tj moze da mu se ebe za to sta ministri hoce..


ipak:

Po članu 46 Poslovnika o radu vlade, premijer saziva sednicu vlade pismenim putem, po sopstvenoj inicijativi ili na predlog većine članova vlade, predlaže dnevni red i predsedava sednicom, a može predsedavati i potpredsednik koga odredi premijer.
 

Back
Top