velika molba za jominija i irona

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

filatelista. pa šta?

Veoma poznat
Poruka
13.059
da se Jerry Roperu skine ban
jeste da lupa, da pada u vatru, ali on je na neki način deo ovog foruma i predlažem da se njemu dozvoli da se vrati sa svojim nickom,

verujem da će svi pristati i da je to u interesu foruma
ipak članove od 7 i kusur hiljada postova nije tek tako lako odbaciti

znate da se ja ovim stvarima inače ne bavim, ne spamujem glupim temama, ali pobednici pružaju ruku poraženima:mrgreen::mrgreen:
dobro, neću zajeb.vati:mrgreen:
 
Па нормално да Џерију треба скинути БАН - И НЕ САМО ЊЕМУ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Марлон, веКсла....... и други стари чланови чији је допринос да овај пдф буде најпосећенији свакако потпуно евидентан.
 
ne možemo sad da prevrćemo po svačijim spisima:mrgreen::mrgreen:
samo po Džerijevom predmetu, evo ja se nudim da ga zastupam na forumu dok mu se ne skine ban
ne znam za ostale, ne znam zašto su banovani, ali u vreme izbora je bila tenzija i neko na provokacije reaguje na ovaj ili onaj način
ako se Jerry izvini pre svega jom. i mislim da će biti OK
 
ne možemo sad da prevrćemo po svačijim spisima:mrgreen::mrgreen:
samo po Džerijevom predmetu, evo ja se nudim da ga zastupam na forumu dok mu se ne skine ban
ne znam za ostale, ne znam zašto su banovani, ali u vreme izbora je bila tenzija i neko na provokacije reaguje na ovaj ili onaj način
ako se Jerry izvini pre svega jom. i mislim da će biti OK

jel mogu da dobijem link i pogledam posto nisam u toku sto je banovan :|
 
Jarry je najčešće bio pristojan. Nikad se nisam složila ni sa jednom njegovom izjavom, ali se ne sećam da je nekoga vredjao. Ne znam šta je bilo i zašto je banovan, ali jesam za se vrati, iz sve snage.

Pojavili su se neki primitivni ljudi koji nisu u stanju da podnesu snagu kontraargumenta, ja sa Jarry-ijem nisam nikad imala raspravu tog tipa.

Jarry je skroz ok.
 
Jarry je najčešće bio pristojan. Nikad se nisam složila ni sa jednom njegovom izjavom, ali se ne sećam da je nekoga vredjao. Ne znam šta je bilo i zašto je banovan, ali jesam za se vrati, iz sve snage.

Pojavili su se neki primitivni ljudi koji nisu u stanju da podnesu snagu kontraargumenta, ja sa Jarry-ijem nisam nikad imala raspravu tog tipa.

Jarry je skroz ok.
ti ocigledno nisi bila ovde u izbornoj noci :D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top