Hard Truck Apocalypse

labo

Aktivan član
Poruka
1.481
igram je par dana, simpaticna igra, ok grafika, vozikate se sirokim prostranstvima, budzite svoj kamion, ili neko slicno terensko vozilo, kacite mu razne pucaljke, malo ratujete sa nekim pustinjskim bandama i izvrsavate neke misije, klasika, odnesi ovo, prati ovog, zastiti onog...Postoji i neka glavna prica koja se odmotava preko glavnog questa....
Dosta je usporena al to joj nekako nije minus, i produkcijski je malo slabija.... Najveci minus sto ponegdje postoje nevidljive prepreke...
jel probao ko osim mene?
 
igram je par dana, simpaticna igra, ok grafika, vozikate se sirokim prostranstvima, budzite svoj kamion, ili neko slicno terensko vozilo, kacite mu razne pucaljke, malo ratujete sa nekim pustinjskim bandama i izvrsavate neke misije, klasika, odnesi ovo, prati ovog, zastiti onog...Postoji i neka glavna prica koja se odmotava preko glavnog questa....
Dosta je usporena al to joj nekako nije minus, i produkcijski je malo slabija.... Najveci minus sto ponegdje postoje nevidljive prepreke...
jel probao ko osim mene?
Okrenuo sam je, uzasno je dosadna. Ima mozda 1-2 cut-scene koje valjaju (kada naidjes na svemirski brod i pridjes mu previse blizu, a drugu sam zaboravio).
Ah, secam se, druga dobra fora je zadnja glavna tabla, kada mestani nje zive u trajnom brisanju memorije. Pola dana jedna zaracena strana jesu dobri momci, ali onda kada padne mrak, zagube im se umovi i oni postanu losi momci i srljaju na one prve.
Igrica je mogla biti daleko bolja, ali rusi uvek naprave jednostavnu, repetitivnu igru, koju moze voleti samo njena mati (glavni programer).
Ima izuzetaka... hm, ali 'za malo' izuzetaka, poput 'Alien Shooter-a' 1 i 2, i 'Space Rangers-a' 1 i 2.
Za 'Hard Truck' imas i neki nastavak, ali nisam procitao dobar review jos o njemu. Ne znam sta da ti kazem, igra jeste dosadna, ima los audio (narocito glasovna gluma), ima samo 4 kamiona, ako se secam dobro, ali... nekako... grows on you, postane ti mila, kao neko glupavo dosadno kuce.
Imas i original da kupis za 200 din.

Jel zna neko kako da predjem kran, onaj sto baca auto sto je na ulazu u tunel??? Pucao sam u sve zivo i nista...... Hvala unapred
E, ima trenutak kada je kran ranjiv, te mozes da ga ostetis. Sablonski se ponasa, samo ga posmatraj. Ne secam se koji je signal da mozes da ga rokas, ali mislim da ga okruze crvene linije ili nesto. Nije tesko koliko se secam, nisam imao problema. Hm, dal kola neka bacas... ili pucas nazad na njega... ili ih unistavas dok ih nosi. Nije tesko, siguran sam, ali se ne secam.
Samo ga posmatraj isprva, sta radi.
Provalices.
 
treba mi mala pomoc u vezi ove igrice...stigo sam do tog nivoa gde svi gube to pamcenje...treba da nadjem selo sa nekim razumnim ljudima koji ce mi dati neke odgovore sta se tu desilo...gde je to selo i kako da nadjem te ljude...a na tom nivou imam zadatak da uzmem neko ulje, ali kad dodjem na to mesto nista se ne deseva i niko se ne pojavljuje...na tom nivou ima i grad u kome se voze neki automobili, da mozda to nema neke veze...ja vozio i pobedio, ali nista se ne desava...inace taj grad se zove vahat... ako neko zna molio bi da pripomogne bratu farmeru...:D
 
treba mi mala pomoc u vezi ove igrice...stigo sam do tog nivoa gde svi gube to pamcenje...treba da nadjem selo sa nekim razumnim ljudima koji ce mi dati neke odgovore sta se tu desilo...gde je to selo i kako da nadjem te ljude...a na tom nivou imam zadatak da uzmem neko ulje, ali kad dodjem na to mesto nista se ne deseva i niko se ne pojavljuje...na tom nivou ima i grad u kome se voze neki automobili, da mozda to nema neke veze...ja vozio i pobedio, ali nista se ne desava...inace taj grad se zove vahat... ako neko zna molio bi da pripomogne bratu farmeru...:D

ZAR OVO VISE NIKO NE IGRA....
 
Cekaj... mislim da je to 'selo' jedan od zaracenih gradova, tokom dana jedan grad je agresivan/zao, a drugi defanzivan/razuman, udji u grad koji je u tom trenutku razuman i popricaj sa njima. Cekaj, mislim da imas i neku ispostavu koja je nezarazena, i oni ti ispricaju pricu o ta dva grada, probaj srecu tu. Tu negde imas i sporedan put, na koji eventualno moras da naidjes kako bi isao dalje za main quest-om, i tu imas leteci tanjir neki (i alt ending) i jos par misija. Tako nesto, mislim da tu moras da ides. A to sto si vozio... to je neka trka.. kako bese.... ne secam se.
Vozikaj se naokolo, ta igra nije toliko komplikovana, provalices.

E evo resenja za kran, kaze da pucas u mehanicku ruku kada ugrabi vozilo
http://www.cheatsguru.com/pc/hard_truck_apocalypse/questions/1954341/
 
Poslednja izmena:
meni treba pomoć oko igre Hard truck apocalypse..
došla sam do nivoa kada treba da pronadjem nešto za Oracle u staroj fabrici, kao neki artifact. našla sam jedan, ali drugi nikako da nadjem. može li mi neko pomoći gdje da ga nađem???


hvala puno!!!
 
igram je par dana, simpaticna igra, ok grafika, vozikate se sirokim prostranstvima, budzite svoj kamion, ili neko slicno terensko vozilo, kacite mu razne pucaljke, malo ratujete sa nekim pustinjskim bandama i izvrsavate neke misije, klasika, odnesi ovo, prati ovog, zastiti onog...Postoji i neka glavna prica koja se odmotava preko glavnog questa....
Dosta je usporena al to joj nekako nije minus, i produkcijski je malo slabija.... Najveci minus sto ponegdje postoje nevidljive prepreke...
jel probao ko osim mene?
Zdravo, treba mi mala pomoć oko ove igrice!!!
 

Back
Top