IZGUBLJENI / NADJENI LJUBIMCI

Shnaucer crni veliki muzjak veceras vidjen na Konjarniku bez povoca. Pas je rekla bih mlad secenih usiju i repa vaspitan. Prilicno je zarastao pa neznam koliko je vec dugo na ulici. Vidjen je u parkicu u ulici Danice Markovic kod br.8. Prisao mi je na prvi poziv i kada sam murekla da sedne seo je pored moje noge. Ako iko moze da ga pokupi sa ulice bilo bi dobro.
Vec duze vidjam poruku u Tasmajdanskom parku da je izgubljena zenka rotvajler. Ako neko nesto zne neka se javi :cry: :cry: :cry:
 
Preneseno sa druge teme uz odobrenje :wink:
jelena1974:
znam da nije za ovu temu, ali ne bih da otvaram novu jer svi koje psi zanimaju citaju ovaj topic-
dakle danas sam na bg aerodromu videla mladog muzjaka bigla(jedna lepa i ne tako uobicajena rasa kod nas,bila je u ovom topicu), kako luta i ocajnicki trazi svog gazdu..prilazi svakom putniku, umiljava se, a ovi ga sutiraju,mrskaju i sikaniraju.\ocigledn je ostavljen ii izgubljen. Nisam u prlici da cuvam jos jednog psa(pored tri moja,i potomstva u najavi :wink:,a muz sam upravo ispratila na duzi put ),pa se nisam duze zadrza vala oko njega, jer znam sebe-jadna kuca, `ajd` u kola, pa kad u kuci nastane kolaps necu imati nikog da mi pomogne).
tako da- ako je neki `izgubio` bigla, ili zeli da ga udomi-pravac Surcin(ponesite i neku klopu za one nesretnike sto 3 dana came cekajucida se prevezu JATom) :wink:
smeh, ako ti se n e svidja ova prica ovde, slobodno je precopiraj novi topic,
 
sad mi je jasno zašto je moja tema sa dalmatincem zaključana...ja sam očajna zbog tih životinja na ulici, a tek kad vidim rasne pse onda se gubim...ne zato što njih volim više od ostalih već zato što su daleko bespomoćniji od ostalih... pa kad sam videla da mi je tema zaključana...uh
izvinjavam se još jednom :lol: :lol: :lol:
 
Nestao mesanac,zenka,stara 14 meseci.Ima metalnu ogrlicu i nema rep.Niskog je rasta.Nestala je kod Severnog bulevara (na Zvezdari).tel: 065/2769-190
 

Prilozi

  • DZENI 2.jpg
    DZENI 2.jpg
    38 KB · Pregleda: 19
Večeras na platou, kod hrama Svetog Save, nađen je mladi prelepi DOBERMAN.
Ko nešto zna ili želi na bilo koji način da pomogne neka mi se javi na pp.
Naime, ja imam mačke u stanu i ne znam gde da ga stavim da prenoći i
šta s njim da radim.
 
Moj macor je otisao od kuce,mislila sam vratice se jer desavalo se to i ranije ali najduze ga nije bilo dva dana. Otisao je u ponedeljak ujutru,danas je petak a njega nema.Trazila sam ga po ulici,kod komsija,desetine dvorista smo tata i ja pretresli.Komsiluk je obavesten ali ga niko nije video.Kakva su vasa iskustva? Ja se jos uvek nadam da ce se vratiti ziv i zdrav!!!
 
M @ j @:
Moj macor je otisao od kuce,mislila sam vratice se jer desavalo se to i ranije ali najduze ga nije bilo dva dana. Otisao je u ponedeljak ujutru,danas je petak a njega nema.Trazila sam ga po ulici,kod komsija,desetine dvorista smo tata i ja pretresli.Komsiluk je obavesten ali ga niko nije video.Kakva su vasa iskustva? Ja se jos uvek nadam da ce se vratiti mrtav u kecapu
 
"U cetvrtak,10 maja, sa Kalemegdana je nestao muzjak, mesanac, braon boje, star oko 5,5 godina.
Prethodnih nekoliko godina je ziveo u luna parku preko puta ZOO vrta na Kalemegdanu.
Oko vrata ima sarenu ogrlicu i odazive se na ime Pera.
Ako ste ga videli ili znate gde se nalazi molimo Vas javite na tel.:064 50 23 454 ili posaljite mail na coach-celic@eunet.yu
BRINEMO ZA NJEGA I NEDOSTAJE NAM."

post-250107-1179646125.jpg


post-250107-1179646099.jpg
 
Bojim se ako mu se slucajno nije desila neka nesreca a mozda je neko mislo da je taj pas izbacen iz stana posto luta sam i uplasen sa ogrlicom pa ga je usvojio. Sve u svemu predlazem da zakacic postere u blizini mesta gde je nestao sa njegovom slikom da ako ga je neko usvojio da ga vrati.
 

Back
Top