20-tak pitanja za sve forumaše o Kosovu i Srbiji

nexxx011

Ističe se
Poruka
2.875
Ova pitanja sam već postavio na jednoj temi i nije upadljiva niti je bilo konkretnih odgovora pa evo da vidimo ko kako razmišlja.......

Pitanja su sasvim realna i nimalo tendeciozna......Odgovarajte realno pa da vidimo kakve zaključke ćemo izvući......


1. Hoće li nam vanredno stanje vratiti Kosovo bilo na kraće ili duže staze?

2. Hoće li nam nepotpisivanje bilo kakvog sporazuma vratitit Kosovo?

3. Hoće li nam neka vlada u nekom drugom sastavu vratiti Kosovo?

4. Hoće li nam eventualno rat protiv NATO i šiptarskih terorista vratiti Kosovo?

5. Hoće li nam političke sankcije prema državama koje priznaju Kosovo vratiti to isto Kosovo?

6. Hoće li nam svađanje sa svetom vratiti Kosovo?

7. Hoće li nam u krajnjem slučaju samoizolacija vratiti Kosovo?

8. Hoće li nam Rusija na konkretan način vratiti Kosovo?(slanjem npr. svojih trupa na Kosovo i zauzimanjem istog ili bar njegovog većeg dela)

9. Kakvu vlast i ingerenciju Srbija ima na Kosovu?

10. Šta bi ste radili u slučaju da nam vrate Kosovo i sa njim oko 2 000 000 Albanaca(šiptara) od kojih su pola teroristi i koji znaju svaki metar Kosova kao svoj džep i sve moguće staze i švercerske puteve?

11. Kako bi smo sačuvali mir na duže staze na Kosovu?

12. Koliko je vojnika i policije (profesionalnih) potrebno da bi sačuvali mir na Kosovu?

13. Da li bi Srbi na Kosovu onda živeli slobodno ili bi i dalje bili čuvani ali u ovom slučaju od strane naših vojnika?

14. Da li bi Srbija u slučaju ostanka Kosova u sastavu Srbije morala ili ne da ulaže u infrastrukturu i fabrike na Kosovu i ko bi radio u tim fabrikama?(Srbi ili Albanci)

15. Koliko bi novca iz budžeta Srbije bilo potrebno da se Kosovo i njegova ekonomija dovede na nivo u Srbiji?

16. Da li bi neko od vas stupio u profesionalnu službu i sa platom npr (4.000 $ - što je uobičajena plata na Zapadu za profesionalnog vojnika) otišao na Kosovo da ga čuva i rizikuje svoj život?

17. Da li bi u slučaju ostanka Kosova u Srbiji i nezadovoljstva 2 000 000 šiptara bilo bezbedno u Srbiji živeti?

18. Da li bi u slučaju ostanka Kosova u Srbiji onda mogli bezbedno da se krećete i putujete po Kosovu?

19. Koliko je ljudstva i tehnike potrebno da bi sprečili šverc svih vrsta na Kosovu?

20. Mislite li da bi,u slučaju ostanka Kosova u Srbiji i ulaskom u EU i Srbije i Kosova, mogli zajedno i bezbedno da živite sa šiptarima na Kosovu?
 
Ova pitanja sam već postavio na jednoj temi i nije upadljiva niti je bilo konkretnih odgovora pa evo da vidimo ko kako razmišlja.......

Pitanja su sasvim realna i nimalo tendeciozna......Odgovarajte realno pa da vidimo kakve zaključke ćemo izvući......


1. Hoće li nam vanredno stanje vratiti Kosovo bilo na kraće ili duže staze?
NE
2. Hoće li nam nepotpisivanje bilo kakvog sporazuma vratitit Kosovo?
opet ne
3. Hoće li nam neka vlada u nekom drugom sastavu vratiti Kosovo?
NE
4. Hoće li nam eventualno rat protiv NATO i šiptarskih terorista vratiti Kosovo?
za jedno 100 godina da....
5. Hoće li nam političke sankcije prema državama koje priznaju Kosovo vratiti to isto Kosovo?
NE, samo cete jos vise zaglibiti....
6. Hoće li nam svađanje sa svetom vratiti Kosovo?
isto kao i prethodni odgovor
7. Hoće li nam u krajnjem slučaju samoizolacija vratiti Kosovo?

8. Hoće li nam Rusija na konkretan način vratiti Kosovo?(slanjem npr. svojih trupa na Kosovo i zauzimanjem istog ili bar njegovog većeg dela)
Rusi su pobegli sa Slatine, tako da i ako hoce ne verujem da ce moci da se vrate....
9. Kakvu vlast i ingerenciju Srbija ima na Kosovu?
nikakvu
10. Šta bi ste radili u slučaju da nam vrate Kosovo i sa njim oko 2 000 000 Albanaca(šiptara) od kojih su pola teroristi i koji znaju svaki metar Kosova kao svoj džep i sve moguće staze i švercerske puteve?

11. Kako bi smo sačuvali mir na duže staze na Kosovu?
Odcepiti severni deo Kosova po proglasenju nezavisnosti i dogovoriti se sa EU o zastiti kulturnih dobara.... posle toga PODICI ZID..........
12. Koliko je vojnika i policije (profesionalnih) potrebno da bi sačuvali mir na Kosovu?
bez obzira koliko vojnika bilo dole, ako neko hoce da pravi sranja, pravi ce ih.... imas situaciju iz 1998 kao primer....
13. Da li bi Srbi na Kosovu onda živeli slobodno ili bi i dalje bili čuvani ali u ovom slučaju od strane naših vojnika?
I vojnici i civili bi bili ubijani gde god za to postoji mogucnost......
14. Da li bi Srbija u slučaju ostanka Kosova u sastavu Srbije morala ili ne da ulaže u infrastrukturu i fabrike na Kosovu i ko bi radio u tim fabrikama?(Srbi ili Albanci)
slali bi ste fabrike i ostalu pomoc kao sto ste to cinili od 1945. godine....
15. Koliko bi novca iz budžeta Srbije bilo potrebno da se Kosovo i njegova ekonomija dovede na nivo u Srbiji?
to niko ziv ne zna....
16. Da li bi neko od vas stupio u profesionalnu službu i sa platom npr (4.000 $ - što je uobičajena plata na Zapadu za profesionalnog vojnika) otišao na Kosovo da ga čuva i rizikuje svoj život?
17. Da li bi u slučaju ostanka Kosova u Srbiji i nezadovoljstva 2 000 000 šiptara bilo bezbedno u Srbiji živeti?
U Srbiji bez Kosova da, ali na samom Kosovu ne....
18. Da li bi u slučaju ostanka Kosova u Srbiji onda mogli bezbedno da se krećete i putujete po Kosovu?
NE
19. Koliko je ljudstva i tehnike potrebno da bi sprečili šverc svih vrsta na Kosovu?

20. Mislite li da bi,u slučaju ostanka Kosova u Srbiji i ulaskom u EU i Srbije i Kosova, mogli zajedno i bezbedno da živite sa šiptarima na Kosovu?


Toliko...........
 
Ova pitanja sam već postavio na jednoj temi i nije upadljiva niti je bilo konkretnih odgovora pa evo da vidimo ko kako razmišlja.......

Pitanja su sasvim realna i nimalo tendeciozna......Odgovarajte realno pa da vidimo kakve zaključke ćemo izvući......
Питања јесу тенденциозна, јер су постављена по систему црно-бело, а свет није црно-бели. :rolleyes:
 
Ovako
1-Nece
2-Nece ali ce doprineti da zemlje evrope ne shvate da imaju podrsku Srbije za nezavisnost Kosova,a kada bi evropa birala sta mislis koga bi izabrala izmedju Srbije i Kosova .Dugorocnije gledano.
3-Mozda i hoce .
4-Ne
5-Ne ali ce imati uticaja da mnoge zemlje ne prizanju isto.
6-Kojim svetom ako je za tebe svet samo Amerika i zapadna evropa oni su pokazali sta misle o nama.
7-Nece a samoizolacija od Amerike neznaci nista jer sa njom i ne saradjujemo.
8-Nece slanjem trupa ali ce onemoguciti toj teroristickoj pokrajni da ne dospe u svetske organizacije.
9-U delu gde zive srbi ima i jedini razloog zasto su dole.
10-Netreba da nam vracaju to niko netrazi ,neka imaju autonomiju ali su izgubili pravo da rukovode sa srbima dole .
11-Proterivanjem terorista i ilegalaca iz albanije.
12-Neka sami imaju svoju policiju a srpska vojska nek cuva granice a srpska policija srbe.
13-Da
14-Na severu srbi i u elektranama srbi kao sto su i radili dok su te fabrike normalno radile,a ne ko sada .A u ostalim delovima neka sami albanci rade i neka ubiraju poreze od svojih fabrike za svoje ihstitucije.
15-Neka svet pomogne mi toliko godina ne ubiramo poreze za to je kriva mz ,neka doniraju.
16-Sami su to napravili na kosovu ,sami sada snose posledice.
17-Nema ih 2miliona vec 1.5mil pa kao zive u bosni uz nezadeovoljstvo 1.5mil srba ,a uz to Bosna manja od Srbije .
18-Za 5-6godina kad zarastu rane da .
19-Netreba mnogo ,kad se pohapse glavni igraci.
20-To se nece desiti ali odgovor je politicari prave probleme a ne ljudi .
 
Ova pitanja sam već postavio na jednoj temi i nije upadljiva niti je bilo konkretnih odgovora pa evo da vidimo ko kako razmišlja.......

Pitanja su sasvim realna i nimalo tendeciozna......Odgovarajte realno pa da vidimo kakve zaključke ćemo izvući......


1. Hoće li nam vanredno stanje vratiti Kosovo bilo na kraće ili duže staze?

2. Hoće li nam nepotpisivanje bilo kakvog sporazuma vratitit Kosovo?

3. Hoće li nam neka vlada u nekom drugom sastavu vratiti Kosovo?

4. Hoće li nam eventualno rat protiv NATO i šiptarskih terorista vratiti Kosovo?

5. Hoće li nam političke sankcije prema državama koje priznaju Kosovo vratiti to isto Kosovo?

6. Hoće li nam svađanje sa svetom vratiti Kosovo?

7. Hoće li nam u krajnjem slučaju samoizolacija vratiti Kosovo?

8. Hoće li nam Rusija na konkretan način vratiti Kosovo?(slanjem npr. svojih trupa na Kosovo i zauzimanjem istog ili bar njegovog većeg dela)

9. Kakvu vlast i ingerenciju Srbija ima na Kosovu?

10. Šta bi ste radili u slučaju da nam vrate Kosovo i sa njim oko 2 000 000 Albanaca(šiptara) od kojih su pola teroristi i koji znaju svaki metar Kosova kao svoj džep i sve moguće staze i švercerske puteve?

11. Kako bi smo sačuvali mir na duže staze na Kosovu?

12. Koliko je vojnika i policije (profesionalnih) potrebno da bi sačuvali mir na Kosovu?

13. Da li bi Srbi na Kosovu onda živeli slobodno ili bi i dalje bili čuvani ali u ovom slučaju od strane naših vojnika?

14. Da li bi Srbija u slučaju ostanka Kosova u sastavu Srbije morala ili ne da ulaže u infrastrukturu i fabrike na Kosovu i ko bi radio u tim fabrikama?(Srbi ili Albanci)

15. Koliko bi novca iz budžeta Srbije bilo potrebno da se Kosovo i njegova ekonomija dovede na nivo u Srbiji?

16. Da li bi neko od vas stupio u profesionalnu službu i sa platom npr (4.000 $ - što je uobičajena plata na Zapadu za profesionalnog vojnika) otišao na Kosovo da ga čuva i rizikuje svoj život?

17. Da li bi u slučaju ostanka Kosova u Srbiji i nezadovoljstva 2 000 000 šiptara bilo bezbedno u Srbiji živeti?

18. Da li bi u slučaju ostanka Kosova u Srbiji onda mogli bezbedno da se krećete i putujete po Kosovu?

19. Koliko je ljudstva i tehnike potrebno da bi sprečili šverc svih vrsta na Kosovu?

20. Mislite li da bi,u slučaju ostanka Kosova u Srbiji i ulaskom u EU i Srbije i Kosova, mogli zajedno i bezbedno da živite sa šiptarima na Kosovu?


Pitaćemo Koštunicu, on sigurno ima rešenje za sve. :whistling:
 
1. Hoće li nam vanredno stanje vratiti Косово и Метохију bilo na kraće ili duže staze?

Зависи, ако се изврши општа мобилизација

2. Hoće li nam nepotpisivanje bilo kakvog sporazuma vratitit Косово и Метохију?

не, осим војног са Русијом

3. Hoće li nam neka vlada u nekom drugom sastavu vratiti Косово и Метохију?

да, ако буде имала више петље

4. Hoće li nam eventualno rat protiv NATO i šiptarskih terorista vratiti Косово и Метохију?

да

5. Hoće li nam političke sankcije prema državama koje priznaju Косово и Метохију vratiti to isto Косово и Метохију?

да

6. Hoće li nam svađanje sa svetom vratiti Косово и Метохију?

да, и показати да смо људи, а не амебе...

7. Hoće li nam u krajnjem slučaju samoizolacija vratiti Косово и Метохију?

каква самоизолација у данашње време...то више није могуће...(модерне технологија и сл..)

8. Hoće li nam Rusija na konkretan način vratiti Косово и Метохију?(slanjem npr. svojih trupa na Kosovo i zauzimanjem istog ili bar njegovog većeg dela)

да

9. Kakvu vlast i ingerenciju Srbija ima na Косову и Метохији?

ако буде послала војску..одличну

10. Šta bi ste radili u slučaju da nam vrate Kosovo i sa njim oko 2 000 000 Albanaca(šiptara) od kojih su pola teroristi i koji znaju svaki metar Косова и Метохије? kao svoj džep i sve moguće staze i švercerske puteve?

неће се вратити 1 500 000 арбанаса...јер ће сви који нису рођени на КиМ-бити проглашени за илегалне имигранте, и као свака демократска држава ми ће мо их вратити у матичну зрмљу њиховог порекла...и то ће свести бројку на 600 000 максимално..

11. Kako bi smo sačuvali mir na duže staze na Косово и Метохију?

погледати одговор горе..

12. Koliko je vojnika i policije (profesionalnih) potrebno da bi sačuvali mir na Косову и Метохији?

Око 1 000 војника(специјалаца за брзе интервенција), а полиције стандардно по ЕУ стандардима...

13. Da li bi Srbi na Косову и Метохији onda živeli slobodno ili bi i dalje bili čuvani ali u ovom slučaju od strane naših vojnika?

наравно, ако што су и били,...

14. Da li bi Srbija u slučaju ostanka Kosova u sastavu Srbije morala ili ne da ulaže u infrastrukturu i fabrike na Косову и Метохији i ko bi radio u tim fabrikama?(Srbi ili Albanci)

да и сваки лојалан грађанин

15. Koliko bi novca iz budžeta Srbije bilo potrebno da se Косово и Метохија i njegova ekonomija dovede na nivo u Srbiji?

Ксово и Метохија су Србија, па колико би ишло за Чачак или Нови Сад, толико и за Косово и Метохију

16. Da li bi neko od vas stupio u profesionalnu službu i sa platom npr (4.000 $ - što je uobičajena plata na Zapadu za profesionalnog vojnika) otišao na Косово и Метохију da ga čuva i rizikuje svoj život?

ДА..ја
 
NEXXX011

Moraš da znaš da srbi znaju za Kosovo i Metohiju.
To Kosovo kako ti pominješ zovu samo šiptari.
Šta si ti?
Srbin nisi.

Kosovo kada sam rekao mislio sam na Kosovo i Metohiju ali sam skraćeno pisao....

E sad ti bi mogao/la da začepiš tu šovinističku gubicu i ne provociraš ostale članove jer ako si nedovoljno kulturan/na da shvatiš da je ovde poenta da shvatimo realnu situaciju na Kosovu i Metohiji a ne da se prepucavamo sa nekim onda nemoj ni da postuješ na ovoj temi.........

Nisi vredan/na da sa tobom polemišem.....Ja sam svoje srpstvo dokazao onome kome je i trebalo - sebi a ti si jedno veliko NIŠTA sa VELIKIM LAJAVIM USTIMA koja NEŠTO pokušavaju da kažu,što ja pokušavam mesecima da definišem kako se to zove nekim imenom ali mi ne ide.......Toliko od mene za tebe...........
 
Kosovo kada sam rekao mislio sam na Kosovo i Metohiju ali sam skraćeno pisao....

E sad ti bi mogao/la da začepiš tu šovinističku gubicu i ne provociraš ostale članove jer ako si nedovoljno kulturan/na da shvatiš da je ovde poenta da shvatimo realnu situaciju na Kosovu i Metohiji a ne da se prepucavamo sa nekim onda nemoj ni da postuješ na ovoj temi.........

Nisi vredan/na da sa tobom polemišem.....Ja sam svoje srpstvo dokazao onome kome je i trebalo - sebi a ti si jedno veliko NIŠTA sa VELIKIM LAJAVIM USTIMA koja NEŠTO pokušavaju da kažu,što ja pokušavam mesecima da definišem kako se to zove nekim imenom ali mi ne ide.......Toliko od mene za tebe...........


Kome to?
Nemoj samo da pominješ poltronstvo.To mi je jasno.Nego kome još?Šiptarima?Ili nekom sasvim trećem?
 

Back
Top