Njene drugarice?

Karlito Brigante

Poznat
Banovan
Poruka
9.306
Ko o vama misli da zna više od vaše devojke/žene?...naravno,njene drugarice.:)
Ona nije kući,zvoni telefon,javlja se njena drugarica,i normalno,posle par kurtoaznih reči počinje da vas smara rebusima(a u sebi misli da zna celu vašu biografiju bolje od vas)...kako ćete reagovati?...Kakav odnos imate prema njenim drugaricama?...Je li bolje držati distancu,ili...pa naravno,i drugarice su žene:D...šta uopšte mislite o tim osobama čiju gnjavažu morate da trpite,a nemate sredstava i(ili)volje da ih otkačite?:confused:
 
Da.
Treba da se kaze:"Njene drugarice su njena stvar i treba imati barem korektan ako vetj nije mogutje prisno-drugarski odnos i sigurno su one duboko u dishi OK ako su njene drugarice....da.....da"
Je l ste gledali Mandzurijskog kandidata?
 
Nemam ja problem da pretjutim kad neshto ne treba retji ili da se snadjem ali meni se chini da je jedna od dijametralno suprotnih razlika izmedju mushkaraca i zena u pravo vezana za ovu temu a tiche se biranja prijatelja istog pola-mushkarci biraju one sa kojima se vishe-manje slazu a zene one koje bi da drze na oku.Generalizacija ali hebiga meni se chini dosta tachna....
 
Drug i drugarica to za mog decka treba da bude isto. Da to treba da bude razlicito ja tog nekog decka ne bih nazivala drug. Bas zato ga i nazivam drug da bi moj decko mogao da bude miran i spokojan i da ne obraca paznju na njega.
 
Pa dobro. Ja, kao zena, da sam muskarac, bih glavom bez obzira pobegla od zene koja ima drugarice poput onih koje si opisao u prvom postu. WTF javlja se na tudj telefon? To znaci da zna i kako yebesh, koliki ti je, da li prdis u snu i sve ostale stvari za koje si verovao da su privatne... je l' se sada drzim teme?
 
Ti si covece toliko opsednut p****m da to vise prevazilazi svaku meru! Desperatno u najmanju ruku, zvucis kao totalni gubitnik koga je vreme pregazilo odavno i koji je nasao sebi malo cyber prostora da sa nekim diskutuje teska pitanja svog jadnog stanja...a najgore u svemu je to to tvoje pokusavanje da zvucis kao frajer.

Mislim nemam reci.
 

Back
Top