"MИСИЈА" ЕВРОПСКЕ УНИЈЕ ! ! !

uhip

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.081
Поставља се логично питање да ли мисија Европске уније уништава животе не само грађана на Косову већ и целог становништва на овим подручјима, јер реално размишљајућу да ЕУ жели помоћи овом народу она то не би радила, већ би помагала Србију да буде што јача и стабилнија, да што пре уђе и интегрише се у ЕУ.

Спрема ли нам ЕУ сценарио као у Израелу и Палестини ?!, сад треба снажно да се одупремо стварању вештачке државе на тлу Србије или нам прете деценијске кризе и нестабилност у случају независности, ако успемо да сачувамо интегритет а имамо подршку у Савету безбедности, многим земљама те исте ЕУ као и јединство у Србији уследиће прави просперитет Србије и да једном постанемо лидер на Балкану као и пуноправни члан ЕУ.
 
Поставља се логично питање да ли мисија Европске уније уништава животе не само грађана на Косову већ и целог становништва на овим подручјима, јер реално размишљајућу да ЕУ жели помоћи овом народу она то не би радила, већ би помагала Србију да буде што јача и стабилнија, да што пре уђе и интегрише се у ЕУ.

Спрема ли нам ЕУ сценарио као у Израелу и Палестини ?!, сад треба снажно да се одупремо стварању вештачке државе на тлу Србије или нам прете деценијске кризе и нестабилност у случају независности, ако успемо да сачувамо интегритет а имамо подршку у Савету безбедности, многим земљама те исте ЕУ као и јединство у Србији уследиће прави просперитет Србије и да једном постанемо лидер на Балкану као и пуноправни члан ЕУ.


kako bi to EU trbala pomoci Srbiji da bude sto jaca i stabilnija...kad preko 2 mil. gradana biraju fasisticku stranku, odnosno njenog lidera...sto bi EU trebala da ucini ?
i zasto bi bilo u interesu EU da Srbije bude lider na Balkanu? koje preduvjete ima Srbija za liderstvo?
 
kako bi to EU trbala pomoci Srbiji da bude sto jaca i stabilnija...kad preko 2 mil. gradana biraju fasisticku stranku, odnosno njenog lidera...sto bi EU trebala da ucini ?
i zasto bi bilo u interesu EU da Srbije bude lider na Balkanu? koje preduvjete ima Srbija za liderstvo?

Ја сам један од тих 2 милиона грађана који не мисле као ти, али то је унутрашња политика да се сад не понављамо, ... и уопште нисам против Европске уније већ напротив, фашисти су давно побеђени тако да не лупеташ глупости, а што се тиче питања - zasto bi bilo u interesu EU da Srbije bude lider na Balkanu? - ја нисам рекао да би било у интересу већ су то факти који су очигледни али само под условом да нас оставе на миру да живимо и радимо како најбоље знамо а не да нас условљавају некаквим глупостима свака два дана као дебиле, а предувјете да ти објашњавам је бесмислено.
 
lider na Balkanu? - ја нисам рекао да би било у интересу већ су то факти који су очигледни али само под условом да нас оставе на миру да живимо и радимо како најбоље знамо.


lider na balkanu u čemu?
i koji su to fakti koji su očigledni?
hajde malo da popričamo na tu temu, samo imaj u vidu mogućnost samoizolacije kojom srbija preti evropi.
 
Ја сам један од тих 2 милиона грађана који не мисле као ти, али то је унутрашња политика да се сад не понављамо, ... и уопште нисам против Европске уније већ напротив, фашисти су давно побеђени тако да не лупеташ глупости, а што се тиче питања - zasto bi bilo u interesu EU da Srbije bude lider na Balkanu? - ја нисам рекао да би било у интересу већ су то факти који су очигледни али само под условом да нас оставе на миру да живимо и радимо како најбоље знамо а не да нас условљавају некаквим глупостима свака два дана као дебиле, а предувјете да ти објашњавам је бесмислено.

u danasnjem globalnom svijetu "nitko nikoga ne ostavlja na miru"; ako se zeli biti dio toga svijeta moraju se postivati pravila istog....ili vjerujes da je samovoljna izolacija za dobrobit drzave i naroda...
i jos jednom, reci ako znas...koje preduvjete ima Srbija da bi bila lider na Balkanu...i znas li ti uopce sto podrazumijeva "biti lider"...i koji su to ocigledni fakti...objasni malo, vjerujem da nas ima vise na forumu koji to neznamo...
 
kako bi to EU trbala pomoci Srbiji da bude sto jaca i stabilnija...kad preko 2 mil. gradana biraju fasisticku stranku, odnosno njenog lidera...sto bi EU trebala da ucini ?
i zasto bi bilo u interesu EU da Srbije bude lider na Balkanu? koje preduvjete ima Srbija za liderstvo?


U Srbiji nikada nije bilo fasista i nece ih nikad ni biti.Ova zemlja nije nikakva fasisticka tvorevina tipa krvatske koja je stvarala svoje ss divizije i istrebljivala narode kamom,maljem i pistoljem.To sto pokusavas da nas poredis sa tvojim bolesnim gospodarima nece proci jer nema nikakvu podlogu ni u istoriji ni u stvarnosti ni u danasnjosti.
Uostalom dobro se zna ko su bili fasisti a posto vidim da i ti znas molim te daj mi definiciju fasiste.

ps.Lepo sam ti rekao i zamolio da ti kao srpkinja katolicke veroispovesti malo pocnes zrelije i trezvenije razmisljas i pises i da se distanciras od tog krvatskog fasizma.
 
Zar nije svejedno da li je na Kosovu nato ili trupe EU?

Најједноставнији одговор би био пошто видим да ниси у току, јесте да у случају доласка мисије ЕУ, наравно под условом да то Србија потпише, аутоматски се спроводи Ахтисаријев план и Косово постаје независно, доласком мисије на Косово врши се правно насиље над једном сувереном државом.

Једноставније речено долази до сталних сукоба, тензија, опадања стандарда грађана, удаљавања од ЕУ, могућности избијања рата пошто би се ту уплела Русија као и многе друге државе које не признају Косово као независну државу, једноставно бићемо као је.бе.ни Израел и Палестина....:|

Дакле борба до краја за слободу, за ЕУ, за бољи живот како срба тако и албанаца на југу. Наравно пре тога Тачи као озлогашени терориста требао би а заврши у једном добро чуваном затвору и да на Косову дођу прави албанци који ће бити лојални грађани ове државе...
 
kako bi to EU trbala pomoci Srbiji da bude sto jaca i stabilnija...kad preko 2 mil. gradana biraju fasisticku stranku, odnosno njenog lidera...sto bi EU trebala da ucini ?
i zasto bi bilo u interesu EU da Srbije bude lider na Balkanu? koje preduvjete ima Srbija za liderstvo?

Фашизам кажеш хм.....Извини јел си ти беше из Хрватске, исте оне државе из које су Ајлаозије Степинац, исте оне Хрватске одакле је Анте Павелић, оне што је направила Јасеновац и у њему убила 800.000+ људи? Из оне Хрватске чија је политика трећину Срба протерај, трећину покатличи, а трећину побиј? Из бивше НДХ?
Јел беше из оне Хрватске чији председник рече ми смо у другом светском рату два пута победили први пут када су нас признале силе осовине (иначе то су ти Немачка-нацистичка земља, Италија-у којој је рођен фашизам, и Јапан)
 
Најједноставнији одговор би био пошто видим да ниси у току, јесте да у случају доласка мисије ЕУ, наравно под условом да то Србија потпише, аутоматски се спроводи Ахтисаријев план и Косово постаје независно, доласком мисије на Косово врши се правно насиље над једном сувереном државом.

Једноставније речено долази до сталних сукоба, тензија, опадања стандарда грађана, удаљавања од ЕУ, могућности избијања рата пошто би се ту уплела Русија као и многе друге државе које не признају Косово као независну државу, једноставно бићемо као је.бе.ни Израел и Палестина....:|

Дакле борба до краја за слободу, за ЕУ, за бољи живот како срба тако и албанаца на југу. Наравно пре тога Тачи као озлогашени терориста требао би а заврши у једном добро чуваном затвору и да на Косову дођу прави албанци који ће бити лојални грађани ове државе...

A ako Srbija ne potpise zar mislis da ce odustati od slanja misije?
 
Једноставније речено долази до сталних сукоба, тензија, опадања стандарда грађана, удаљавања од ЕУ, могућности избијања рата пошто би се ту уплела Русија као и многе друге државе које не признају Косово као независну државу, једноставно бићемо као је.бе.ни Израел и Палестина....:|

.

kojih sukoba? ko sa kim? i gde?
kog rata? ko sa kim?

mogu samo da se složim oko mogućeg pada standarda, ali to je normalno i već vidjeno iz doba pokojnog slobodana.
 
Фашизам кажеш хм.....Извини јел си ти беше из Хрватске, исте оне државе из које су Ајлаозије Степинац, исте оне Хрватске одакле је Анте Павелић, оне што је направила Јасеновац и у њему убила 800.000+ људи? Из оне Хрватске чија је политика трећину Срба протерај, трећину покатличи, а трећину побиј? Из бивше НДХ?
Јел беше из оне Хрватске чији председник рече ми смо у другом светском рату два пута победили први пут када су нас признале силе осовине (иначе то су ти Немачка-нацистичка земља, Италија-у којој је рођен фашизам, и Јапан)

Najekstreniji fasizam nastaje kada te dokazani i provereni fasista naziva fasistom.
To je pravi dokaz americke fasisticke demoNkratije uvaljene blesavim slovensko-balkanskim narodima gde fakticki postoje samo tri da se gloze i raspravljaju o onome sto je Evropa prosla u 17 i 18 veku.
 
lider na balkanu u čemu?
i koji su to fakti koji su očigledni?
hajde malo da popričamo na tu temu, samo imaj u vidu mogućnost samoizolacije kojom srbija preti evropi.

Сулудо је да ти објашњавам о лидерству, али ево само једна дигресија да боље разумеш ( верујем да разумеш а нећеш да прихватиш јер ти је 8 година испиран мозак са ЕУ), дакле пре око месец два дана ЕУ је понудила, тачније Енглеска је рекла, Срби хоћете ви Косово или ЕУ ?:shock:, никаква конкретна помоћ није стигла осим онога што је продавано по Србији као на некој великој пијаци, од тога живимо све ове године, а са друге стране потписујемо у року од пар месеци споразум о гасоводу са Русима који доноси деценијски просперитет и јачање Србије како економски тако и политички.

А сад ти мени објасни шта ми то добијамо уласком у ЕУ (и шта смо до сад то добили), значи конкретно, без неких демагогија и типа биће нам боље 2035 године...а да ми то до сада својим рукама нисмо урадили да достигнемо тај исти ниво ЕУ
 
A ako Srbija ne potpise zar mislis da ce odustati od slanja misije?

Па неће одустати али таква држава ће имти свој рок трајања као млеко, надам се не као војничка конзерва.;-)

Дакле, то је последњи трзај шиптара (терориста) док не оду на дугогодишње робије и не дођу прави албанци да воде покрајину. :heart:
 
Da prete.... narocito ljudima koji ce prestati da jedu, rade, uzivaju.... sve dok se ne resi pitanje Kosaova... a kad Kostunica kaze da je problem Kosova resen, onda ce nastati blagostanje u zemlji Srbiji....


Слажем се са овим последњим...Коштуница је још једном показао да може да уједини Србију око важних питања,... Борис је пристао на све што је овај први рекао што ће рећи да је ипак Коштуница у праву.
 

Back
Top