UAA MICROSOFT HIGH DEF. AUDIO BUS DRIVER??

lima

Aktivan član
Poruka
1.626
Kupio ja novi comp (AMD ATHLON 64 X2 5200+ AM2, DDR2 1024 MB 667MHz Kingston, VGA nVIDIA GF-8600GT 256MB 128bit PCI-E, HDD 250GB SATA2, 8-channel Hight Definition Audio...) i posto su mi oni ubacili neki budjawi UBUNTU, ja ga lepo izbrishem i instaliram WIN XP SP2 (legalan)... Ubacim onda lepo i skoro swe driver-e, kad ono fali neki UAA Microsoft High Def. Audio Bus driver... Mozhe li sad neko da mi objasni sta je to i zasto netje da se instalira (pishe nesto kao "wash sistem ne odgovara, ja probam i win xp sp1 i win 2000, al' opet netje...) Da l' je to problem u driver-u, op.sistemu il' nechemu tretjem... Daj ljudi pomagajte, please, ne mogu wishe bez muzike...:-) Nije fer:-), dao sam tolike pare, a dobio "mutaw" comp...:-) :-D
 
Je si li pokušao da tražiš tvoju matičnu na Gigabyte-ovom sajtu? Pretpostavljam da nisi. Al dobro, evo tvoje matične i audio drivera za nju (ispod imaš i druge drivere ako su ti potrebni!). Prvi je za Realtek, a drugi je Microsoft UAA Bus driver! Skini ga i instaliraj. To bi trebalo da ti reši problem sa zvukom!
Btw. Na CD-u za matičnu morao bi da ima i taj driver!

E, bre choweche pa to ti pricham... taj driver koji sam dobio uz comp netje da radi (samo taj, ostali rade), koliko ja kapiram trazhi budjavu VISTU... Kakvi su bre to slepci kad su stavili samo driver za VISTU.... To je werowatno fora da nateraju ljude da predju na vistu... ali uzalud im je, vista je sranje zhiwo i makar morao comp da menjam netju da je instaliram....:-)
 
Je si li pokušao da tražiš tvoju matičnu na Gigabyte-ovom sajtu? Pretpostavljam da nisi. Al dobro, evo tvoje matične i audio drivera za nju (ispod imaš i druge drivere ako su ti potrebni!). Prvi je za Realtek, a drugi je Microsoft UAA Bus driver! Skini ga i instaliraj. To bi trebalo da ti reši problem sa zvukom!
Btw. Na CD-u za matičnu morao bi da ima i taj driver!

E Deki xwala za pomotj...kralj si, kewe mi...:-) Da ne beshe tebe, josh bix se cimao s tim sranj*m...:-)
 

Slične teme


Back
Top