ЖИВЕЛА СРБИЈА !

eremita

Zaslužan član
Poruka
117.180
v86738p0.jpg

Koštunica: Srbija odolela ucenama
Utorak, 12. februar 2008. 12:24

Predsednik Vlade Srbije Vojislav Koštunica izjavio je da sve državne institucije sada imaju najvažniji cilj da uoči proglašenja jednostrane nezavisnosti Kosova ispolje puno državno i nacionalno jedinstvo u odbrani Pokrajine.

Koštunica je u izjavi za Betu naglasio da je to "u ovom trenutku najbitnija poruka našem narodu na Kosovu i Metohiji".

"Doneli smo odluku da Vlada Srbije već u četvrtak unapred poništi sve protivpravne akte o jednostranom proglašenju ove lažne države na tlu Srbije. Nečemo dopustiti ni čas da postoji takva tvorevina već ona mora biti pravno poništena istog trena kada pod vođstvom osuđenih terorista bude nelegalno proglašena", kazao je Koštunica.

Premijer je naglasio "da se Srbija najodlučnije oduprla svim spoljnim pritiscima, ucenama i nuđenjima olakšica i nagrada da na bilo koji način opravda pravno nasilje i postane saočesnik u brutalnom kršenju Povelje Ujedinjenih nacija i Rezolucije 1244".
..........................
.........................................
.........................................................
http://www.mtsmondo.com/news/world/text.php?vest=86738

**************************************************************************************

Колико је само труда и новца уложено да се овај остатак остатка етничког простора Срба који се зове Србија растури и распарча. Право је уживање
чути Шумадинца који такве пакосне намере РАСТУРИ ЈЕДНИМ УДАРЦЕМ -
разбежаше се јајаре "к'о мачке с' јебишта"...ахахахааааааааааа..........

Добар је Шумадинац........ "тиха вода брег рони".......... добарррррррррр..........
 
v86738p0.jpg

Koštunica: Srbija odolela ucenama
Utorak, 12. februar 2008. 12:24

Predsednik Vlade Srbije Vojislav Koštunica izjavio je da sve državne institucije sada imaju najvažniji cilj da uoči proglašenja jednostrane nezavisnosti Kosova ispolje puno državno i nacionalno jedinstvo u odbrani Pokrajine.

Koštunica je u izjavi za Betu naglasio da je to "u ovom trenutku najbitnija poruka našem narodu na Kosovu i Metohiji".

"Doneli smo odluku da Vlada Srbije već u četvrtak unapred poništi sve protivpravne akte o jednostranom proglašenju ove lažne države na tlu Srbije. Nečemo dopustiti ni čas da postoji takva tvorevina već ona mora biti pravno poništena istog trena kada pod vođstvom osuđenih terorista bude nelegalno proglašena", kazao je Koštunica.

Premijer je naglasio "da se Srbija najodlučnije oduprla svim spoljnim pritiscima, ucenama i nuđenjima olakšica i nagrada da na bilo koji način opravda pravno nasilje i postane saočesnik u brutalnom kršenju Povelje Ujedinjenih nacija i Rezolucije 1244".
..........................
.........................................
.........................................................
http://www.mtsmondo.com/news/world/text.php?vest=86738

**************************************************************************************

Колико је само труда и новца уложено да се овај остатак остатка етничког простора Срба који се зове Србија растури и распарча. Право је уживање
чути Шумадинца који такве пакосне намере РАСТУРИ ЈЕДНИМ УДАРЦЕМ -
разбежаше се јајаре "к'о мачке с' јебишта"...ахахахааааааааааа..........

Добар је Шумадинац........ "тиха вода брег рони".......... добарррррррррр..........


Pa naravski...nisam ni sumnjala u njega, te se ni ne uzbuđujem na ove zlurade komentare...:lol::rolleyes:

Psi laju, karavani prolaze...missim, da ne kažem, nek' crknu dušmani i ŽIVELA SRBIJA...naravno......:D
 
Па кад човек који има 6% популарности међу сопственим народомнешто каже, цео свет се у*ере!

Ацо, ја разумем да ти нешто овако пишеш под условом да си ЛДП-овац, али колико знам ниси.

Коштуније још увек НИЈЕ изашао на изборе - а има времена, ето у мају ... биће...
 
Treba da zivi Srbija i neka je ziva 1 000 000 jos godina, neka bude najjaca, najsvetlija tacka na Balkanu....., ali ujedinjena i ne ovako zamisljena i ukocena.

Jasan nacionalni interes i "trasa" je jaca od hiljadu poruka i parola. Ako su komunisti to voleli da rade a radili protivu Srbije, to je vreme proslo. Parole., hhmmm, od toga se ne zivi ne!

Da smo mi zivi, pre svega , a sa nama ce i Srbija.........
 
Nacionalni interes i cilj iznad partiskog, iznad ideologija i da spaja a ne da razdvaja.

SRBIJA, BOZE POMOZI i da se u zdravlju zdravimo..ZDRAVO ZIVO..............


PS
-Onaj sto mi temelje kuce potkopava ima kapiju da mi zaobilazi i to na prstice.-
 
v86738p0.jpg

Koštunica: Srbija odolela ucenama
Utorak, 12. februar 2008. 12:24

Predsednik Vlade Srbije Vojislav Koštunica izjavio je da sve državne institucije sada imaju najvažniji cilj da uoči proglašenja jednostrane nezavisnosti Kosova ispolje puno državno i nacionalno jedinstvo u odbrani Pokrajine.

Koštunica je u izjavi za Betu naglasio da je to "u ovom trenutku najbitnija poruka našem narodu na Kosovu i Metohiji".

"Doneli smo odluku da Vlada Srbije već u četvrtak unapred poništi sve protivpravne akte o jednostranom proglašenju ove lažne države na tlu Srbije. Nečemo dopustiti ni čas da postoji takva tvorevina već ona mora biti pravno poništena istog trena kada pod vođstvom osuđenih terorista bude nelegalno proglašena", kazao je Koštunica.

Premijer je naglasio "da se Srbija najodlučnije oduprla svim spoljnim pritiscima, ucenama i nuđenjima olakšica i nagrada da na bilo koji način opravda pravno nasilje i postane saočesnik u brutalnom kršenju Povelje Ujedinjenih nacija i Rezolucije 1244".
..........................
.........................................
.........................................................
http://www.mtsmondo.com/news/world/text.php?vest=86738

**************************************************************************************

Колико је само труда и новца уложено да се овај остатак остатка етничког простора Срба који се зове Србија растури и распарча. Право је уживање
чути Шумадинца који такве пакосне намере РАСТУРИ ЈЕДНИМ УДАРЦЕМ -
разбежаше се јајаре "к'о мачке с' јебишта"...ахахахааааааааааа..........

Добар је Шумадинац........ "тиха вода брег рони".......... добарррррррррр..........
:worth::worth::worth::worth::worth::worth::worth::worth::worth::worth:

ZIVELA SRBIJA!!!!! ZNA SRBIJA!!!!!
zivelasrbija2840b0dy2.jpg

banner02hr6.gif
 
Ацо, ја разумем да ти нешто овако пишеш под условом да си ЛДП-овац, али колико знам ниси.

Коштуније још увек НИЈЕ изашао на изборе - а има времена, ето у мају ... биће...

Кога боли за изборе!?
Мито јеси ли пио нешто? Ево како ће да буде:

1. Изаћичће на изборе
2. Освојиће невероватних 15% (ако је у коалицији са Вељпм)
3. Неће моћи да формира владу
4. Одбиће Радикале јер је "Про-европски и демократски опредељен"
5. Пошто му нема друге опет ће да уђе са Тадићем у коалицију

У међувремену ће да ти отму Косово, а ти ћеш да навијаш и даље за њега, пошто ће да се отвори питање Рашке области, онда ће Коштуница викати "Нећемо дати Рашку".
И све испочетка а ти ћеш и даље да навијаш за њега.
Уместо кардиналн победе на политичком плану каква би била задржавање Косова, ти ћеш сматрати његовим успехом ако победи тадића у таблићима.

Иако радикал, морам да ти кажем да Коштуница може да победи Тадића само у томе- таблићима. И то ако су тадићу везане очи.

У принципу твој азалуђеност Коштуницом једнака је држању да је Милан Недић Српски патриота у време масовног стрељања Срба од стране немаца, чији је он пион био.
Никада, никада није могао да се отараси немачке команде, као што Коштуница не може тадића и западних ментора.

На крају када све пропадне и Коштуница падне испод 7%, биће замењен Чедом Јовановићем или неким другим који има за циљ да Тадићу даје већину.

Пробуди се Мито...
 
Још нешто. Коштуница било шта да каже, више нема никакву политичку тежину, али ама никакву. Има само 6% гласова.
Више не представља никог-
Про-европску "евроатланску Србију" представља Тадић
патриотски део- про-руски. представља Томислав Николић

Крај, Мито, нема више....
 
Још нешто. Коштуница било шта да каже, више нема никакву политичку тежину, али ама никакву. Има само 6% гласова.
Више не представља никог-
Про-европску "евроатланску Србију" представља Тадић
патриотски део- про-руски. представља Томислав Николић

Крај, Мито, нема више....


Kostunicina politika se ne meri procentima. A Tadicu dzabe procenti kad nema politiku.
Kostunica je baja, svidelo se to nama ili ne. Udba tako oce.
 
Па кад човек који има 6% популарности међу сопственим народомнешто каже, цео свет се у*ере!

Ja nebih tako ocenjivao, koliko ima, znamo da je bio jedan od vodja 5. okt. . a danas vam vec nevalja, progovorio i rekao sto je puno puno je, ako kaze uzmite sto hocete, radite nam sto vas volja, lupajte nam samare, bio bi dobar, svaka drzava treba imati cilj ispod kojeg se ne ide tj. mislim da nema niko pravo na to..... znam i to da mi nemozemo da ucenjivamo svet, a zasto bi oni uzimali sto nije njihovo,
neznam ko daje pravo EU da ona nesto odluciva na teritorijama, koje nisu pod njihovom kontrolom, to je za mene samo jedna unija koja bi trebalo da ima ingerencije na svojim teritorijama, mi nemamo pravo ili nemozemo da budemo u EU, a oni mogu da rade sto hoce i gde zele, zasto postoji Savet BezbednostiUN,
 
Ja nebih tako ocenjivao, koliko ima, znamo da je bio jedan od vodja 5. okt. . a danas vam vec nevalja, progovorio i rekao sto je puno puno je, ako kaze uzmite sto hocete, radite nam sto vas volja, lupajte nam samare, bio bi dobar, svaka drzava treba imati cilj ispod kojeg se ne ide tj. mislim da nema niko pravo na to..... znam i to da mi nemozemo da ucenjivamo svet, a zasto bi oni uzimali sto nije njihovo,
neznam ko daje pravo EU da ona nesto odluciva na teritorijama, koje nisu pod njihovom kontrolom, to je za mene samo jedna unija koja bi trebalo da ima ingerencije na svojim teritorijama, mi nemamo pravo ili nemozemo da budemo u EU, a oni mogu da rade sto hoce i gde zele, zasto postoji Savet BezbednostiUN,


:lol::lol::lol::lol::lol:
 

Back
Top