Manchester City F.C.

Bubala_na_kvadrat

Primećen član
Poruka
761
evo otvorio sam ovu temu iz razloga sto gotivim ovaj klub i nadam se da ima jos neko ko voli ovaj klub... http://www.mcfc.co.uk/ nadam se da nema tema...evo malo slika :wink:

manchestercityul7.png


mancitysven1708468x523mv2.jpg



1125932796cityofmanchesjw9.jpg


mancity11569679me8.jpg
 
Meni je drago sto su pobijedili ``Komsije`` ... a mi smo im zavukli petardu...i to mi je drago:mrgreen:
Dopada mi se klub i od ranije...svidjali su mi se Distin,Son Rajt-Filips i Anelka...mislim da su sa tim timom igrali najljepse...mada i sad su dobri!;-)
 
Rastu ambicije Mančester Sitija

Rukovodstvo engleskog premijerligaša Mančester Sitija najavilo je zvučna pojačanja za sledeću sezonu, kako bi ostvarilo ambiciju plasmana u Ligu šampiona u naredne dve godine. Vlasnik Sitija, tajlandski milijarder Taksin Šinavatra, želi da vidi klub u Ligi šampiona, a otišao je toliko daleko da je najavio dolazak Brazilca Ronaldinja.

"Na leto ćemo dodatno ojačati tim, dovešćemo vrhunske, međunarodno priznate igrače. Superzvezde će pomoći da se popuni stadion i pomogne našem medjunarodnom prepoznavanju", rekao je Tavisuk.

"Pre svega toga, moramo da počnemo da pobedjujemo na terenu, jer to ne može da bude prevara", dodao je on.

"Razgovarali smo (o Ronaldinju), ali ćemo videti šta će ispasti od toga. Razmatrali smo mnoštvo igrača. Man Siti pregovara sa superzvezdama koje su nam nekad bile nezamislive, ali ne i sad. Napredujemo sa novim investicijama", rekao je Tavisuk.

Nekadašnji premijer Tajlanda Taksin kupio je prošlog jula Siti za 81,6 miliona funti. On je od tada uložio 40 miliona funti u klub, što je dovelo Mančester do najboljeg početka prvenstva u više od 100 godina. Klub 30 godina nije osvojio nijedan trofej.

Tavisuk, poslovni čovek, diplomac Harvarda, rekao je da je vlasnik kluba jako ambiciozan i naveo njegove ciljeve: završiti među prvih osam ove sezone, izboriti učešće u Kupu UEFA sledeće sezone, a Ligu šampiona do 2010. godine.


311349872480a19212de77934799903_big.jpg

Taksin Šinavatra
 
Robinjo u Sitiju greškom Čelsija
Real Mardrid prodao je Robinja Sitiju zbog odluke Čelsija da pusti u prodaju dres sa imenom Brazilca pre potpisivanja ugovora.


Robinjo, koji je prešao u Mančester siti za rekordnih 58 miliona dolara, rekao je da je Čelsijeva odluka da pusti u prodaju dresove sa njegovim imenom razljutila funkcionere Reala i tako učinila da propadne ceo dogovor. "Naravno, moj cilj je bio da pređem u Čelsi, ali njihova odluka da odštampa dresove sa mojim imenom pre potpisivanja ugovora uvredila je ponos Real Madrida".
 
Man.City'ev vlasnik je bas resio da napravi tim snova po njegovom izboru
http://uk.eurosport.yahoo.com/040920...ping-list.html
opasni su,covek je dosao i za jedan dan je uspeo da dovede Robinha,izgleda da ne stedi kada kupuje!
na spisku zeljnih igraca su Kaka',Messi,Eto,Huntelar,Bufon,C.Ronaldo,De la Red,Saviola
kako pise najvise nude za C.Ronalda 190m eura!
Messi 80m funti
Fabregas 60m funti
Kaka 120m eura
samo mislim da od svih navedenih igraca mislim da im mozda samo jedan igrac dodje eventualno dva,vise od dva mislim da je nemoguce,ipak su oni slabiji klub,moraju da krenu da igraju odlicno da bi im ovakvi igraci dolazili!

C.Ronaldo i njegovi snovi,RM,mislim da je on sledeceg leta u Madridu,bez obzira na pisanja i tolike pare Man.Citya
covek ako bude prelazio a najverovatnije hoce,sigurno nece preci u gradski,rivalski klub,jer bi postao veoma omrzen od strane navijaca Man.Un
http://www.realmadridfan.bloger.hr/p...id/970379.aspx
 
uvijek mi je bio simpatican jer je bio gradski, nedostojan, ali ipak rival Mancester Junajtedu.
E sad, dosli su Arapi i bojim se da ne uniste ljepotu fudbala sa novcem.
ROman jeste u pocetku mnogo trosio,ali sad trosi sve manje i manje ...i nikad ne bi dao 135 miliona funti za jednog igraca kao ovi Arapi.
 
sto bi rekao Zika "nisu na nivo":lol::lol:
a vi ste puni stila, :hahaha:seti se kad je dosao Roman pa je pocela kupovina, pa dodje Murinjo pa opet kupovina, u dve sezone ste doveli sigurno 15 novih igraca

Ma prve dvije godine bili smo govna...prosle- sezone smo se smirili, a bogami, vi ste gori od nas...u poslednje vrijeme. Mi trosimo sve manje i manje (ovog prelaznog roka potrosili smo 30 miliona....sto je malo za nas),a vi 66 miliona

Roman NIKAD ne bi dao 135 miliona funti za jednog igraca.Pogotovu ne sad, kad je bilo renoviranje,ajde mozda tada,ali sad-cisto sumnjam.
 
ma ovi moji nisu normalni, al da su bar kupili nekog pravog (Dijega, Deka, Arsavina ili tako nekog) ovaj prelazni rok
sad, ako nas kupe Arapi, pa kad pocnemo da se razbacujemo s parama, Rafa ce da kupi nekog pajsera tipa Voronjin za 40 milki iako on ne vredi pola kile kikirikija
jel se vraca Rajt Filps u Siti
 

Back
Top