estetska hirurgija(korekcija nosa)
Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: estetska hirurgija(korekcija nosa)

Početnik
    Učlanjen
    12.02.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano estetska hirurgija(korekcija nosa)

zelim da se podvrgnem estetskoj hirurgiji ,korekciji nosa...zelio bih da mi uopstenije kazete kako se to odradjuje,koliko se krecu CIJENE te operacije,koliko traje ,nakon koliko vremena su pregledi ,kao i PREDLOZI NAJBOLJIH KLINIKA (doktora) jer dolazim iz druge zemlje..Sve ove informacije su mi potrebne da bih uspjesno organizovao vrijeme i valjano odradio navedenu korekciju.Unaprijed zahvalan na vasim preporukama.

Nov član
    Učlanjen
    16.02.2008.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: estetska hirurgija(korekcija nosa)

preporucujem ti da to uradis u privatnoj klinici zbog sveukupnog tretmana i ambijenta koji deluje vrlo smirujuce...ja sam to uradio pre nekoliko godina u jednoj privatnoj klinici u Nisu ali koja na zalost vise ne radi tamo...cene su oko 1000-1500 evra ako se lomi kost (a 90%intervencija su takve) a ako ne onda je jeftinije...operacija traje oko 3-4 sata,posle intervencije budis se sa gipsom na licu...gips se skida posle nedelju dana...otok se primecuje jos nekoliko meseci (meni je potpuno spao otok posle 5 meseci) ali na ulicu mozes vec posle par nedelja i niko te nece zagledati ...spoljnih oziljaka nema... operacija je bezbolna, ja sam zaspao i probudio se u krevetu i pojma nemam sta su mi radili u medjuvremenu...posle budjenja iz narkoze nema nikakvih bolova (bar ih ja nisam imao) naravno pod uslovom da ne dodirujes gips...zadrzace te da prespavas na klinici jednu noc da bi te posmatrali i sutradan izlazis...sve u svemu, ja sam vrlo zadovoljan rezultatom intervencije...ukucaj u pretrazivac "klinike za estetsku hirurgiju beograd" i onda pogledaj njihove sajtove,imas tamo brojeve telefona pa ih pozovi i raspitaj se o svemu i zakazi pregled...u nekim klinikama pregled se naplacuje a u nekim ne...posle intervencije moras da izbegavas sportske aktivnosti par meseci...najneprijatnije mi je bilo sto sam do skidanja gipsa morao da spavam u polusedecem polozaju (to je stvarno neprijatno) da se nos ne bi iskrivio na jednu stranu, takodje, dok ti ne skinu gips tj. 10-ak dana dok ti ne spadne otok neces moci da dises kroz nos tako da sva hrana ce ti biti totalno bezukusna...eto to je to,ukratko...pozdrav i srecno !

Primećen član elle0308 (avatar)
    Učlanjen
    08.12.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    42

posto i mene zanima korekcija nosa, da li nesto menja stvar sto imam samo 15 godina?
    da li je intervencija uopste i moguca?

Ističe se n@t@shic@ (avatar)
    Učlanjen
    23.01.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    54

mislim da se ne radi maloletnima ...tj do 18 godina ... jedino ako se stvori devijacija ili.... onda rade.....

Početnik
    Učlanjen
    12.02.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

lomljenje kosti...sad mi vec nijesvejedno..
    objasnite mi malo ``poblize`` kako to ide..
    ja sam mislio samo malo vrh nosa da podignem... a kost mi jeste ali vrlo malo naglasena pri pocetku nosa...ali podizanjem vrha nosa to izgleda nekako mnogo bolje...
    rezime:nemam pojma oko ovoga,dajte jos korisnih savjeta.xvala unapred

Buduća legenda WithdrawnWater (avatar)
    Učlanjen
    21.10.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    116

A kolko istih tema treba da imamo?
    Život se ne meri brojem udaha, vec brojem trenutaka koji nam oduzmu dah....

Slične teme

1. estetska hirurgija
    Autor shish u forumu Zdravlje
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 24.07.2008., 17:49
  2. Nepotrebna estetska hirurgija
    Autor Sturmgeist u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 120
    Poslednja poruka: 08.07.2007., 03:04
  3. Estetska hirurgija
    Autor Urrs u forumu Zdravlje
    Odgovora: 7