Snimio sam NLO

progdvd

Početnik
Poruka
30
Evo ovako nakon sto sam kupio digitalni fotoaparat, malo sam se igrao opcijama i modovima snimanja onako bezveze i snimao nebo jer je tog dana bila neka lepa formacija oblaka, uhvatio sam nesto sto po mom mišljenju je NLO. Evo ovako dok sam snimao nisam nista primetio ali kad sam pustio to kuci na kompu ucinilo mi se daje nesto preletilo preko ekrana, ali ne u jednom smeru, vec je doletilo do pola ekrana i vratilo se prema pravcu odakle je došlo, to sve toliko munjevitom brzinom da sam jedva primetio. Kasnije kad sam jos malo bolje gledao primetio sam jos jedan sa strane koji je napravio par manevara nemogucim nijednom avionu ili ptici. Par sekundi kasnije na nebu se pojavila formacija ljudske glave od oblaka, jasno se videle oci, nos ma sve, kada se pojavio jos jedan, stvarno ne znam sta da mislim o tome. Ta 2 fajla sam pokazao kolegi koji se bavi proucavanjem fenomena NLO-ova i on kaze da je to stvarno nesto neobjasnjivo. Obojica smo zakljucili da nije ptica ili avion (sigurno je supermen hehe) tako da ostaje pitanje sta sam snimio tog dana.

Zna li neko kome bi mogao poslati ta 2 fajla na dalju analizu, nekome ko je profesionalniji u tom poslu i ko bi mogao da odgonetne sta sam tog dana snimio?
 
ma da... uskoro ce i na Kosovu pa i na Novom Bg... i N. Sadu... heheh
neego jel ste se zapitali kako to da ih stalno "vidjamo", a da oni nas nikad ne napadnu... ili stupe u kontakt sa nama?
 
ma da... uskoro ce i na Kosovu pa i na Novom Bg... i N. Sadu... heheh
neego jel ste se zapitali kako to da ih stalno "vidjamo", a da oni nas nikad ne napadnu... ili stupe u kontakt sa nama?


Iz mojih dosadasnjih saznanja mogu reci da po mom misljenju vanzemaljci definitivno postoje, prvi kontakt je pokusan ali je prosao katastrofalno (kako sam procitao negde) naravno ima ljudi koji znaju za to i zataskavaju istinu (majestic 12) to rade jos od rozvela.

Napisao sam ovo na jos jednoj temi ali ajde da ponovim: "Stvar je u tome sto oni se nemogu javno nama prikazati i obelodaniti svoje postojanje jer kakvi smo mi kao ljudi divljacka rasa odmah bi izjavili rat njima, izbili bi neredi svet bi se okrenuo naopacke." Pravi smo klingonci

Sto se tice ovog sto sam snimio, evo 3 slike mada ne znam koliko ce vam ista dokazati jer je to sto sam snimio stvarno sitno a slike sam izvukao iz video fajla koji je sniman u 640x480. Ko hoce poslacu mu iseceni video od 1 mb. Jedino sto mogu vam garantovati je da je autenticno. Pored ovog koji sam iseko imam jos jedan gde se pojavljuju 2 i ona formacija glave u oblacima ali je malo tezi.
 

Prilozi

  • bscap000.jpg
    bscap000.jpg
    24,9 KB · Pregleda: 507
  • bscap001.jpg
    bscap001.jpg
    25,1 KB · Pregleda: 413
  • bscap002.jpg
    bscap002.jpg
    25,2 KB · Pregleda: 404
1) posalji video na youtube, tako ce svi moci da ga vide
2) i ja bih rekao da je muva, cestica prasine ili tako nest.....
3) jebga, nigde nevidim formaciju glave, al to i nije bitno, posto su takve stvari sasvim uobicajene na oblacima...ja sam jednom video paju patka....
 
ajde zamolicu te da nekako namestis da taj tvoj video klip bude dostupan svima , nakaci ga na YOUtube ili na nesto nalik njemu i posalji nam linkove gde mozemo to da pogledamo ... HVALA!
 

Back
Top