Zlocin i kazna

divIja u srcu

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.447
Posvadjamo se juce moj dragi i ja. Razlog nebitan, al' bas je bilo zestoko. Rekla sam mu da nema sexa narednih mesec dana! :lol:
Sta vi mislite o ovakvim radikalnim metodama za mucenje i da li cu ja izdrzati kao pravi stoik, ili cu da popustim, jer sam slabic najobicniji ? :lol:
 
meni je manipulacija seksom bespotrebna stvar. (manipulacija bilo čime, u tom smislu, ali ok)
šta ćeš da rešiš tom kaznom? ili dokažeš? ako hoćeš da uskratiš nekome sebe, zašto tako na kašičicu a ne potpuno?

i ne najmanje bitno, koliko si kaznila njega toliko si i sebe.
 
To u mom svetu moze da bude shvaceno samo kao zezanje i to je smisao za humor koji meni nije smesan, to moze da bude samo sala na neciji racun, bezvezna, na moj racun, jer sam nekad bila sa deckom kome bi to moglo da bude smesno i zanimljivo. Mozda ako me decko u trenutku podseti nekim postupkom na tog bivseg, onda sam ja mogla da izgovorim to, ako sam ja nekad to izgovorila "Nema seksa mesec dana" :thumbdown:
 
Posvadjamo se juce moj dragi i ja. Razlog nebitan, al' bas je bilo zestoko. Rekla sam mu da nema sexa narednih mesec dana! :lol:
Sta vi mislite o ovakvim radikalnim metodama za mucenje i da li cu ja izdrzati kao pravi stoik, ili cu da popustim, jer sam slabic najobicniji ? :lol:

Hehe, to sam i ja rekla mom, u sali naravno... Nema sanse da bih ja izdrzala toliko :D
Hm, mozda je to malo radikalna metoda, i nisam sigurna koliko se time moze postici, ali, bar sto se mene tice, volela bih da sam izdrzljivija (da ne kazem-karakternija) kad su u pitanju tako neke stvarcice...
 
Meni bi palo na pamet da to kazem ako mi je razgovor dosadan, ako pricam drugarici svoje dozivljaje, pa hocu da se zezam na njen racun, i ubacim taj njen smisao za humor, kao "Rekla sam mu, mesec dana nema seksa". Tako ja radim. Kad pricam sa drugaricom koja veruje u crnu magiju, ubacim u razgovor "Kako sam se ja zaljubila u Igora, mora da mi je nabacio neku crnu magiju". Nikad nisam ozbiljna.
 
Au, a koga ti tu mučiš?
...pa njegove drugare ili kolege, jer kad on nema sexa, mora negde da se istrese...znsh ono vidi kako je nadrkan , sigurno mu zzena nije dala, ma to je bre nehuman potez skroz, razmisli josh jednom shta to sve povlachi za sobom, pa kolega ode kutji nadrkan zato shto ga je ovaj iznapushavao bez razloga , pa uhvati zzenu pa je odere od sexa jedno tri - chetiri puta, ma da ti ne pricham....ma netju ni da mislim...:D
 
Hmmm, upamtiću ove reči. Hmmm Zahtevaću od svoga muža da me upozna sa ženama svojih kolega, a onda ću da budem zlica. One ljute, moj muž napaljen. Hmmm Dobar. Sviđa mi se.
Inače, to kažnjavanje, često kod žena, mi nije jasno. Ajde kada ti se neće, a vidiš da on hoće. Ali sebe lišavati .... Bolje nađi nešto u čemu samo on uživa, pa miniraj.
 
Posvadjamo se juce moj dragi i ja. Razlog nebitan, al' bas je bilo zestoko. Rekla sam mu da nema sexa narednih mesec dana! :lol:
Sta vi mislite o ovakvim radikalnim metodama za mucenje i da li cu ja izdrzati kao pravi stoik, ili cu da popustim, jer sam slabic najobicniji ? :lol:

a sto si se bas za te sankcije odlucila?

:think::think:btw ne mora to da bude stvarno samo manipulacija kako neko napisa, mozda drugacije dozivljava sex, tako da ako je svadja bila ozbiljna, doslo do disbalansa u poverenju, emocijama, otisli su "par koraka unazad" sto se bliskosti tice, onda neko stvarno moze da oseti zahladjenje i ponovnu potrebu da se radi na odnosu dok ne dodje do sexa ponovo. mada onda ograniciti na mesec ili bilo koliko dana ne ide uz tu pricu. ali to onda nije kazna i nema toliko predumisljaja, divlja bre manipulanu jedan:tongue:
 

Back
Top