Kakve su zene koje vole fudbal?

Sadržaj > Fudbal > STA MISLITE O DEVOJCI KOJA VOLI FUDBAL, PIJE I PRDI? Odgovorite na temu | Započnite novu temu

Autor Poruka

Cigan i Grobar
Gost




Sre, 10. mart 2004 0:16 STA MISLITE O DEVOJCI KOJA VOLI FUDBAL, PIJE I PRDI? Odgovorite sa citatom

--------------------------------------------------------------------------------

Sta mislite o devojkama koje strasno navijaju za klubove?
Svi znamo jednu koja je popusila pola severa?


Gost





Sre, 10. mart 2004 0:21 Odgovorite sa citatom

--------------------------------------------------------------------------------

To su klasicne drolje ima ih svaki klub...
Znas kako se kaze;" kresnuti ribu koja se lozi na fudbal to ti je kao penal bez golmana!"

Mada nisu nizasta,nerazlikuku se od muskaraca!


Gost





Sre, 10. mart 2004 0:23 Odgovorite sa citatom

--------------------------------------------------------------------------------

Hahahaha sad sam se setio nekih.
Daj bre netreba ih pustati na stadion ogavne su

Prikaz poruka: Sve porukeU prethodnom danuU prethodnih sedam danaU prethodne dve nedeljeU prethodnih mesec danaU prethodna tri mesecaU prethodnih šest meseciU prethodnoj godini Prvo najstarijePrvo najnovije

Sadržaj > Fudbal > STA MISLITE O DEVOJCI KOJA VOLI FUDBAL, PIJE I PRDI? Odgovorite na temu | Započnite novu temu

Strana 1 od 1

Prethodna tema | Sledeća tema
 
Obozavam fudbal.... U kladionicu idem svakodnevno. Ne verujem da mi nedostaje zenskih hormona kako kazu "pojedini"!!!! Pratim sve moguce lige i verujem da znam o fudbalu vise od nekih muskaraca.....
Obicno u razgovoru o fudbalu samo kazu: "Daj brate cuti, nemoj da se blamiramo ova zna vise od nas"!!!
 
Anonymous:
Sadržaj > Fudbal > STA MISLITE O DEVOJCI KOJA VOLI FUDBAL, PIJE I PRDI? Odgovorite na temu | Započnite novu temu

Autor Poruka

Cigan i Grobar
Gost




Sre, 10. mart 2004 0:16 STA MISLITE O DEVOJCI KOJA VOLI FUDBAL, PIJE I PRDI? Odgovorite sa citatom

--------------------------------------------------------------------------------

Sta mislite o devojkama koje strasno navijaju za klubove?
Svi znamo jednu koja je popusila pola severa?


Gost





Sre, 10. mart 2004 0:21 Odgovorite sa citatom

--------------------------------------------------------------------------------

To su klasicne drolje ima ih svaki klub...
Znas kako se kaze;" kresnuti ribu koja se lozi na fudbal to ti je kao penal bez golmana!"

Mada nisu nizasta,nerazlikuku se od muskaraca!


Gost





Sre, 10. mart 2004 0:23 Odgovorite sa citatom

--------------------------------------------------------------------------------

Hahahaha sad sam se setio nekih.
Daj bre netreba ih pustati na stadion ogavne su

Prikaz poruka: Sve porukeU prethodnom danuU prethodnih sedam danaU prethodne dve nedeljeU prethodnih mesec danaU prethodna tri mesecaU prethodnih šest meseciU prethodnoj godini Prvo najstarijePrvo najnovije

Sadržaj > Fudbal > STA MISLITE O DEVOJCI KOJA VOLI FUDBAL, PIJE I PRDI? Odgovorite na temu | Započnite novu temu

Strana 1 od 1
pa normalne su, to nije nista čudno
i ja ih volim
:D :D :D 8)
Prethodna tema | Sledeća tema
 
Sta je bilo, ne date nikome na vasu teritoriju? Boze, Boze, kakvih budala ima...
Inace, imam teoriju da se devojke koje "vole fudbal" uglavnom, ne sve, pretvaraju da ga vole, kako bi bile "DRUGACIJE" i "INTERESANTNIJE"...
A sto se tice onih koje prde i podriguju - sve devojke prde i podriguju, to je ljudska osobina, samo se ne hvale time pred drugima...
Piju? U zadnje vreme vise od vas... Ja, na primer, obozavam dobro vino i nemam nista protiv dobrog piva...
Koliko godinica imaju Cigan i Grobar?
 

Back
Top