НИКОЛИЋ: НЕ ЖЕЛИМ ДА РАДИКАЛИ УЛАЗЕ У ВЛАДУ

Alekasandar3

Buduća legenda
Poruka
35.716
БЕОГРАД – Заменик председника Српске радикалне странке Томислав Николић изјавио је да радикали не желе да уђу у владу, али су спремни да помогну у „спашавању Космета као опозиција”.

„Само, ја не видим коме шта да помажем. Коалициони партнери у Влади немају став, не састају се ни у Влади ни у парламенту, а телефонски могу да продају државну имовину”, рекао је Николић новинарима.

Он је критиковао председника Србије Бориса Тадића и премијера Војислава Коштуницу због политичке кризе у земљи, рекавши да су се „оголили као два човека недостојна да воде државу”.

Николић је оценио да се одлагањем консултација председника парламента Оливера Дулуића и шефова посланичких група, чини услуга Албанцима.

Упитан да ли се због политичке кризе у земљи може очекивати расписивање ванредних парламентарних избора, Николић је рекао да „ми никад нисмо близу избора”, јер министри у влади више воле своје „фотеље него чланове својих породица”.

http://www.politika.co.yu/vesti/najnovije-vesti/index.1.sr.html#v32505
 
БЕОГРАД – Заменик председника Српске радикалне странке Томислав Николић изјавио је да радикали не желе да уђу у владу, али су спремни да помогну у „спашавању Космета као опозиција”.

„Само, ја не видим коме шта да помажем. Коалициони партнери у Влади немају став, не састају се ни у Влади ни у парламенту, а телефонски могу да продају државну имовину”, рекао је Николић новинарима.

Он је критиковао председника Србије Бориса Тадића и премијера Војислава Коштуницу због политичке кризе у земљи, рекавши да су се „оголили као два човека недостојна да воде државу”.

Николић је оценио да се одлагањем консултација председника парламента Оливера Дулуића и шефова посланичких група, чини услуга Албанцима.

Упитан да ли се због политичке кризе у земљи може очекивати расписивање ванредних парламентарних избора, Николић је рекао да „ми никад нисмо близу избора”, јер министри у влади више воле своје „фотеље него чланове својих породица”.

http://www.politika.co.yu/vesti/najnovije-vesti/index.1.sr.html#v32505


Forumashi...dobro upamtite ovaj post od Ace...Vidimo se za koji dan, kad Mloha uvede vanredno stanje...pa da ga onda komentarishemo...:lol:
 
Gospoda čija su dupeta u foteljama, ruke u teglama meda, ima da rešavaju problem na stolu i to sa saznanjem da se istorija piše s njhovim imenima.
"Kakvi se sada pokažu - biće doveka" (iz Boja na Kosovu).

Da ne zaboravite, to je ovaj

tako10.gif
 
pa naravno da ne zeli da radikali ulaze u vladu,jedino sto oni znaju da rade je da sede tu ko opozicija godinama i drze monologe za govornicom : )

па чекај јел су сво време "позиција" или "опозиција"?:confused::confused:
Мозак су ми попиле рекламе о враћању у 90те јер су тад радикали били на власти, а сад ти кажеш да су увек опзиција:confused::confused:
 
па чекај јел су сво време "позиција" или "опозиција"?:confused::confused:
Мозак су ми попиле рекламе о враћању у 90те јер су тад радикали били на власти, а сад ти кажеш да су увек опзиција:confused::confused:
pa bili su na vlasti devedestih i bili su tako uspesni da su i oni sami procenili da im je bolje da se ne petljaju u to vise.
 

Back
Top