PRIMEDBE I OBAVEŠTENJA

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Psihologue

Buduća legenda
Poruka
37.315
Ovde će te moći da se obavestite o:
- brisanim postovima
- o novim temama
- o vašim primedbama
- o korisnicima koji su upozoreni
- ovde će te moći da tražite teme koje su zatvorene,da se ponovo otvore
- sve ostalo što vas interesuje

Konstrukvtivni predlozi su dobro došli...
 
Bog se piše velikim slovom. to je prva primedaba.
pa dobro, gde si ti? je l sam upozorena, a? konstruktivan predlog:
1. da se ''krstarica'' vrati kakva je bila ranije.
2. da se brišu postovi samo onih koji šire mržnju (bilo koje vrste) i psuju.
3. da se toleriše razmena mišljenja i zavitlavanja, a ne da se smatra chat-ovanjem
 
e, pogledaj ti kako to on to....on je sam za sebe, na jednoj strani......a svi mi, ostali, smo za njega VI..."kad ste VI bili moderatori".... kad je moonja bio mod?.. ( ; ........iskreno, tebe uopšte ne zanima bg i nemaš šta da kažeš, verovatno si dobar mod na astrologiji....jer te to i zanima.......... shvati, ljoodima si antipatičan...i ne znam kojim povodom si otvorio ovu temu...ako ne umeš da vodiš pdf..mislim da bi vredelo da porazmisliš o ostavci....gledaj, nisi kralj i niko od tebe ne traži da abdiciraš..ne umeš, brate, ne ide ti.....
 
Zelim da znam koju temu staru zelite da otvorim?
Posto moramo zajedno raditi,prihvatam vase sugestije da nesto ZAJEDNICKI izmenimo..
Cekam vase predloge za izmenu podforuma Beograd.
Zelim da znam kako ga Vi zamisljate i koje bi ste teme da budu lepljive?
 
1. da se ''krstarica'' vrati kakva je bila ranije.
2. da se brišu postovi samo onih koji šire mržnju (bilo koje vrste) i psuju.
3. da se toleriše razmena mišljenja i zavitlavanja, a ne da se smatra chat-ovanjem


Kec nemogu da ispoštujem jer nije do mene
Dvojka dolazi u obzir..i saglasan.
Trojka - tolerisaću uvek razmenu mišljenja..
ZA chatovanje, treba otvoriti jednu temu gde će to moći koliko god želite..
 
e, pogledaj ti kako to on to....on je sam za sebe, na jednoj strani......a svi mi, ostali, smo za njega VI..."kad ste VI bili moderatori".... kad je moonja bio mod?.. ( ; ........iskreno, tebe uopšte ne zanima bg i nemaš šta da kažeš, verovatno si dobar mod na astrologiji....jer te to i zanima.......... shvati, ljoodima si antipatičan...i ne znam kojim povodom si otvorio ovu temu...ako ne umeš da vodiš pdf..mislim da bi vredelo da porazmisliš o ostavci....gledaj, nisi kralj i niko od tebe ne traži da abdiciraš..ne umeš, brate, ne ide ti.....
potpisujem8)
mislim da je ova besmislena tema otvorena da bi on bajagi pokazao da je demokratican.kao predlozite,a on ce ti postovati `pravila krste..`pa u najboljem slucaju,mozes dobiti odgovor u boji:lol:i kao sad bi da otkljuca nesto sto mi trazimo..covek se igra sa nama..davno je bilo kad sam bila mala,ali se secam jedne igre `otkljuc katanac,ko me pipne magarac`..mozda je i on moj ispisnik,pa se i on seca te igrice,pa opet proradilo dete u njemu.
naravno da imam sta da predlozim,ali necu,jer mi se ogadio rad ovog pf,koga sam jako volela.prestacu valjda da ga posecujem,samo dok se odviknem,jer `navika je jedna muka,a odvika su dve`
 
divIja, pametna osoba može da razluči šta je provociranje i uvreda, a šta je kritika u cilju poboljšanja.
Ako imaš nerešivu primedbu za ovaj forum, žali se administratoru, možda ti on pomogne. Mada, mislim da nećeš mnogo učiniti ako budeš bila zatvorena za konsenzus... ;)

Dakle, vratite se na temu, temu u cilju poboljšanja rada foruma, ali uz uzajamno poštovanje i dobronamerne predloge. Ne želimo da se prepiremo preko kazni, besmisleno je. :neutral:

;)
 
Znaci. Cetrir strane teme, predloga ni za jednu stranu.

Svi chatovi su obrisani.
Za chat imate temu http://forum.krstarica.com/threads/199044&page=3.
Molim Vas da ubuduce u toj temi chatujete a ovde dajete konkretne predloge.

Zadnjih mesec dana se bunite kako je ovde diktatura, kako vas moderator maltretira, kako ste obespravljeni. Medjutim ja sam ovde vec dva dana i jos nijedan konstruktivan predlog nisam video.

Dakle.
Imate mogucnost da kreirate forum kako zelite. Ovde dajte konkretne predloge sta zelite da se izmeni, koje teme hocete kao lepljive, koje teme zelite da se otkljucaju.
Imate priliku da forum oblikujete prema svojim zeljama. Vase zalbe su se cule. Iskoristite to.

Hvala.


P.S.
Tu sam da razjasnim sve nejasnoce. Slobodno pitajte.
 
nadam se da ce i ostali modovi da poslusaju ovaj primer, pa da stave slicne teme na svoje forume.
inace, kad smo kod primedbi, obavestenja i tako toga.....bilo bi vise nego dobro otvoriti pdf sa ovakvom tematikom....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top