Sta muskarce zadrzava u vezi?

divIja u srcu

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.447
Ajmo iskreno, posto svi vicu da nije sex...Sta je vama muskarcima potrebno da budete stalno zaljubljeni u svoju partnerku ili da je volite dok vas smrt ne rastavi, i da vi budete zadovoljni, a da to nije sex?
A moze i sta vas odbija....
icon_jokercolor.png
 
Pa ne znam kako vetjina nas odavde moze na to da odgovori..vetjina ovde su ipak relativno mladji...to moze sa sigurnoshtju da kaze samo neko ko je recimo u braku par decenija i zadovoljan je(vishe-manje)..sve ovo ostalo je suvishe kratko da bi se dao neki opshti sud.
 
Poshto sam dzentlmen otjutatju gomilu psovki i preverznih sexualnih radnji kojima bih objasnio shta da ti radi taj tvoj vojislav Parka.....
A shto se teme tiche..pa ne znam...svako sludjivanje kod mene je bilo kratkog daha....sve to uvek prodje...ja ne verujem da tu postoji jedno neshto shto je kljuchni faktor za opstanak veze..ako ima svega onog zbog chega se u vezu ulazi,za odrzanje je pre svega potreban obostran trud.
 
Zato shto ti je stalo do njega.
Zato shto volish da te maltretira.
Zato shto sprema dobru sarmu.
Zato shto si navikao na tu osobu.
Zato shto ti je prijatno sa njom.
Zato shto te nasmeje uvek.
I tako milion zato.
Dokle god ima vishe pozitivnih stvari od negativnih trud vredi.
 
Feromoni.

Kad sam zajubljen ni jedan ženska osoba na svetu (osim one u koju sam zaljubljen, logic) ne postoji, sve su nekako... kao senka... zvuk u pozadini...
WOw,istopila sam se!Kako ti lepo pises...........mmmmmmmm............A da li je to stvarno tacno?Da li su svi muskarci kao ti?Ili su ono fasada jaka,a unutrasnjost od zelea!Ali fasadu nikako da probijem!
 

Back
Top