Kako prici devojci/devojkama u kaficu?

Udahni vazduh (jednom), pa napregni guzne mišiće, te stavi šake na neku tvrdu podlogu kao oslonac. Šakama pritiskaj ka podu, dok guznim mišićima guraš na gore, kad je ****** u vazduhu, a ruke prekratke podigni i njih, a zatim se uspravi. Onda se okreni u pravcu kojim planiraš da ideš i blago savi koleno na jednoj nozi, a onda je odigni nekih 5 cm od zemlje i pomeri je 20 cm napred. Zatim to uradi sa drugom nogom. Pokrete ponavljati dok više nema prostora i objekat tvog interesovanja ne gleda zavodljivim pogledom u tebe (ili još bolje - skriva ga), a razmak između vas nije mnogo veći, ni manji, od 45 cm.

Pozz.
 
Verzija 1.
Ako su pogledi i osmesi obostrani (nesto trece) onda ti i nece biti problem da pridjes i zapocnes razgovor, makar on bio i najbanalniji. I u tom slucaju neces imati potrebu da brines oko toga sta da kazes.

Verzija 2.
Ako prilazis nekome ko gleda u jednu tacku celo vece i ta osoba nije ni rec progovorila sa svojim drustvom vec klasicno pozira, onda ti ni jedna prica nece pomoci, pa bio ti i izgledao kao sam Alan Delon.

Trebas samo da budes opusten, da znas sta hoces i da sa puno samopuozdanja u sebe pridjes doticnoj jer u suprotnom svaki pokusaj ce biti uzaludan.
Veruj, one to znaju i osecaju.
 
...fora je upalila u Nisu daleke '93, i u Bg-u vise puta.
pozoves konobara da im pridje i pita umesto tebe da li prihvataju pice
automatski znas ako odbiju pice da im nisi simpatican.
ako prihvate pice opcija 1. zovu te za sto i pada upoznavanje
opcija 2. nasmese ti se popiju pice i zapale bez "cao' "zdravo" i sl.
PROKLETE SPONZORUSE
kako god bitno je da si uvek u akciji....
 
Zahvaljjem se svima koji su dali konstruktivne savete (despot stefan, Buntovnik, pa cak i Andertalac), ni ostali nisu bili TOLIKO losi ali ipak mislim da je bolje da preskoce ovaj topic i predju na forum 'Zabava', tamo ce sigurno imati mnogo vise uspeha.

Jos neki savet? Pre svega zanimaju me vise konkretna iskustva. Ne govorim o teoriji tipa pridji-kazi-idi dalje, vec o tome kakva su vasa iskustva, da li ste nekada pokusali da startujete nekog/u nepoznatog/u u kaficu, clubu...Kako je islo, o cemu ste pricali...?? Da li je devojka bila u grupi ili sa drugaricama? Itd

Ili su na zalost na ovim forumima vecinom pozeri? Ne kazem da se mora svako vece flertovati ili slicno, ako nisi raspolozen ok...Ali opet glupo je i samo izlaziti, gledati, a ne preduzimati nista!!

Ili mozda svi vec izlaze sa 'svojim' drustvom i niko nikog ne startuje??
 
Zavisi od toga kakvoj bi ti curi da pridjes. Ako prilazis nekoj koja izgleda kao da je dosla da je na'vata neki frajer, bilo kakav, onda mozes uzeti onaj predlog o alkoholisanju pre nego li pridjes. Takve se ne bi protivile takvim nastupima. Jos bolje, ne moraju mnogo da pricaju a da dobiju to po sta su dosle.

A ako hoces malo inteligentniju (a opet biras kafic pa znas otprilike kakve se gde nalaze), koja bi jos i da prica, onda ... ne znam, mozda internet prichaonica pa tamo pokusaj :)
 
sad mi pao na pamet jedan moj doživljaj,
koji sam već opisao na forumu, pa da ne bih dva puta kucao
evo vam link:

http://forum.krstarica.com/showthread.php?p=3014821&highlight=pijan#post3014821


A evo i mog razmišljanja na postavljeno pitanje:
To kako prići devojkama je stvar karaktera i lične hrabrosti, da si takav ti bi to i radio.
Ako već odlučiš da se pomogneš alkoholom, a alkohol ume da pomogne još kako za takve prilaske,
onda budi umeren, nek ti moja priča na koju sam postavio link bude poučna.
 

Back
Top