Pitanja, primedbe, žalbe, predlozi...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Ben_Adam

Poznat
Poruka
7.834
Dobrodošli na forum Film i Video!
Ova tema služi za razgovor o radu ovog foruma. Na njoj možete pitati da vam bude razjašnjena svaka nedoumica koju možete imati, zamoliti za operaciju na nekoj od tema, predložiti akciju u cilju poboljšanja, itd.

Molim korisnike da pročitaju Pravilnik Foruma, da sa istim budu upoznati i da ga se drže.

Molim vas da koristite opciju za pretraživanje (nalazi se u gornjem desnom uglu), da bismo izbegli gomilanje tema.

Na temi sa obaveštenjima ćete biti obaveštavani o svim većim promenama na forumu.


Moderatori,
Ben_Adam, tab503 i MadonnaGirl
 
Kao sto ste mogli da vidite, stigla su tri nova serifa u grad :)

DSC_1348.jpg


Otvoreni smo za pricu, predloge, resavanje problema (a i za salu, sto mozete videti) :).

Poznata izreka kaze da je pretpostavka majka svih nesporazuma.
Ako dodje do bilo kakvog problema pisite nam na PP da bismo sve nesporazume resili na obostrano zadovoljstvo i od ovog foruma napravili lepo mesto okupljanja filmofila.
 
postoji li kraj otvaranju tema o pojedinacnim glumcima? ajd' najbolje da svako dodje i otvori po 20 tema o svojih 20 omiljenih glumaca... u ovom moru izbori zapravo nestaju.
znam da resenje nije jednostavno, ali je potrebno.

Pa ne vidim u cemu je problem..svako otvara temu o cemu zeli..na muzici se otvara tema o pojedinim izvodjacima..nemoguce je i bespotrebno stavljati svakoga u isti kos..meni je palo na pamet da domace glumce stavimo u jednu temu..a posle tvog posta vidim da nema svrhe.
 
Dobro ako se slazes..mozes li objasniti..na sta bi to licilo?Kako ce neko znati gde se nalazi nesto o njegovom omiljenom glumcu?posto ce to biti na jednoj temi..mislis listace pa ako naleti super..?
Ima opcija ''Pretrazi forum''...
Ma dobro,losha je to ideja,ali ja samo kazem bolje to nego da te teme gushe ovaj forum...jer je jednom manic street preacher 12 tema o glumcima otvorio...to je uradio i Paja...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top