potrebno mi je vase misljenje(ljubavni problem)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

minagirl

Početnik
Poruka
35
e ovako, sa deckom sam u vezi vec 10 meseci i sve je bilo extra do pre 2 nedelje....s obzirom na to da je strasno popustio u skoli, a njegovi su uzasno strogi uzeli su mu mob, komp,fiksni ne sme da koriste, ne sme da izlazi u grad, nakon skole mora odmah kuci i tako...glavni problem je taj sto ja i on nemamo nacina da se vidimo niti da stupimo u kontakt. cujemo se na 15 min dnevno, nedeljno se vidimo sve ukupno 2h i to nam nije dovoljno....sada mi je potrebno vase misljenje da li sacekati da prodje kazna jer ga stvarno puno volim,dosta mi znaci i ne mogu bez njega, ili sa druge strane ostati u vezi(ako tako uopste i moze da se nazove) koja nam ne odgovara kada ne moze da se vidimo cujemo i sl....sta bi ste vi uradili da ste na mom mestu?
 
Ako ti je stalo do njega (a valjda jeste, cim ste zajedno 10 meseci!), onda je logicno da ces ga sacekati. Zamisli tek kako je njemu-roditelji mu sede za vratom, uveli mu sve moguce kazne, jedva se vidja sa devojkom, i sad jos ti da ga napustis, umesto da pokazes razumevanje koje mu je preko potrebno.... Bar se vidjate i cujete redovno, pa sta ako je to vreme trenutno ograniceno? Moj decko i ja se nekada ne vidimo po nekoliko sedmica (ja studiram u drugom gradu), tesko je, ali oboje zelimo da veza uspe i dajemo sve od sebe... Ako je tebi i njemu stalo do vase veze, izdrzite, a ako nije.e, to je vec druga prica...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top