Dan Zaljubljenih

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Maya93

Domaćin
Poruka
3.540
Da li ste razmishljali kako provesti romantichno veche sa dragim/dragom?
Kako bi to sve izgledalo?I devojke da li bi se ijedna od nas usudila da pozove dechka da izadju?I da li verujete u dan zaljubljenih,u stecanje novih"ljubav"?
Pa da malo napishete o tome.:grin:;)
 

1.Da li ste razmishljali kako provesti romantichno veche sa dragim/dragom?
2.Kako bi to sve izgledalo?
3.I devojke da li bi se ijedna od nas usudila da pozove dechka da izadju?
4.I da li verujete u dan zaljubljenih,u stecanje novih"ljubav"?
Pa da malo napishete o tome.:grin:;)

1. Da znash da nisam. Al verovatno cemo biti na zurci koju organizujemo na fakultetu, tako da ono...
2. kao shto sam gore rekla...
3. Jao deco, manite se tih kvazi blamova, i zivite taj zivot. Samo jedan je!
4. ne razumem ovo pitanje. :confused:

 
za mene taj dan zaljubljenih i nije neki praznik.Mislim poshtujem ga i to sve
LJUBAV....
Kako god,najjachi je bio trip kada mi je jedanput jedan dechko ostavio ruzu ispred vrata,a keva otvorila vrata......BLAM.........i to na dan zaljubljenih....
 
Da li ste razmishljali kako provesti romantichno veche sa dragim/dragom?
Kako bi to sve izgledalo?I devojke da li bi se ijedna od nas usudila da pozove dechka da izadju?I da li verujete u dan zaljubljenih,u stecanje novih"ljubav"?
Pa da malo napishete o tome.:grin:;)
Blah, shta znam... prvo da se ogradim: nemam dechka i mogu da pishem uopshteno ili uz osvrt na neke prethodne veze. ;p

Meni je, kad sam zaljubljena, ili makar na putu da to postanem (makar i skrenula kasnije ;p), svako veche s tom osobom savrsheno. Bez obzira da li blejimo na kauchu gledajucji South Park (bljak), blejimo u kaficju do zatvaranja, ili shetamo, ili shta god...

Jedno od savrshenijih u mom zhivotu bilo je letos. Shetali smo gradom, vecj je bilo dosta sati, mi na nekoj periferiji. Jeo nam se sladoled. Nashli smo trafiq pet minuta pre njenog zatvaranja, sqpili pare iz oba novchanika, taman toliko da uzmemo dva najjeftinija sladoleda i dvolitru vode. Onda smo sedeli na klupi, jeli taj sladoled, pushili, mazili se, prichali o buducjnosti. Shteta shto je ostalo samo na prichi, ali shta da se radi.

Poenta je: nije mi toliko bitno shta radim, nego s kim sam. Ako sam s Njim, vecj je savrsheno.


Iskrena da budem, ne bih se usudila da nekog dechka pozovem da izadjemo. Pogotovo ne 'iz neba pa u rebra'. Ako postoji neshto vecj izmedju nas, iskre, hemija... mozhda i da. Ali verovatno ne bash chetrnaestog februara. To bi mi izgledalo tako glupasto i njanjavo.


Ne razumem shta to znachi da li verujem u Dan zaljubljenih. Ako mi neko pojasni, rado cju odgovoriti :)
 
Da li ste razmishljali kako provesti romantichno veche sa dragim/dragom?
Kako bi to sve izgledalo?I devojke da li bi se ijedna od nas usudila da pozove dechka da izadju?I da li verujete u dan zaljubljenih,u stecanje novih"ljubav"?
Pa da malo napishete o tome.:grin:;)

Mislim da bi bilo idelano otici u neki prijatnu setnju,ili u neki lep i romantican kafic,mozda u bioskop...sve zavisi sta ko voli.Volim Dan Zaljubljenih.Ta atmosfera,plisana srca koja se prodaju na svakom koraku,itd me nekako bas raduju.Usudila bih se da pozovem decka da izadje samnom,zasto da ne...he,he nista ne mogu bitno da izgubim,samo mogu da dobijem.
 
hehe, prvi dan zaljubljenih bez dechka. ali kako sam krenula, mozda bude i dan sa novim dechkom :mrgreen:
obozavam dan zaljubljenih...ne znam kako tje biti sad, jer sam od petog osnovne uvek imala dechka za dan zaljubljenih...ma, bitje ok i sad ;)
 
Da li ste razmishljali kako provesti romantichno veche sa dragim/dragom?
Kako bi to sve izgledalo?I devojke da li bi se ijedna od nas usudila da pozove dechka da izadju?I da li verujete u dan zaljubljenih,u stecanje novih"ljubav"?
Pa da malo napishete o tome.:grin:;)

E pa ja trenutno nemam dechka pa nisam razmishljala o romantichnom izlasku...
pre bi izashli u neki klub gde se pravi dobra zuraja i proveli se kao ljudi....:heart:
Mada,svakako cu to uraditi ali bez dechka...:D mislim izaci cu i proveshcu se!
A prishla bih dechku,shto da ne?!:wink: JEdnom se zivi....
 
E pa ja trenutno nemam dechka pa nisam razmishljala o romantichnom izlasku...
pre bi izashli u neki klub gde se pravi dobra zuraja i proveli se kao ljudi....:heart:
Mada,svakako cu to uraditi ali bez dechka...:D mislim izaci cu i proveshcu se!
A prishla bih dechku,shto da ne?!:wink: JEdnom se zivi....

Joj,ubijaju me u pojam ova slova.:lol:
@Tema
Bila bi fora kad bi upoznali nekog zanimljivog na 14.:oops::D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top