Slike i reportaže sa izložbi

gost 42348

Poznat
Poruka
7.267
Koristim priliku da "nabacim" nekoliko slika sa izložbe. Tamo sam išla prvenstveno zbog odredjene ekipe koji su vlasnici labradora, pa otud i njihove slike ovde. U slučaju da sam nešto pogrešila, slobodno me ispravite ( u smislu da sam pogrešno predstavila psa, a nadam se da nisam!;)). I nemojte mi zameriti na pojedinim slikama koje su jako lošeg kvaliteta, zbog udaljenosti pasa blic na mom fotoaparatu nije uspevao da ih dovoljno osvetli.

Dakle, idemo prvo sa jednom kujom, Copy Cat!









Ovo je Alfa, vlasništvo Astorele, lepa kerušica!









 
I evo Ebony-ja, vlasništvo Southern Star, jedan od pasa kojeg jako cenim (u prevodu, koji mi se jako svidja - uh ala ovo zvuči tako šlihtarski :)), ali nažalost, nisam uspela da napravim veći broj slika sa njim, od toga je jedna tamna. Iskreno da kažem, nisam ni htela da "masiram" vlasnicu da izvlači psa iz boksa da bi mi pozirao. Biće valjda još prilike.





 
Mili hvala ti za slike! I za komplimente u vezi sa Ebonijem! :)
Stigli smo pre sat vremena, jako smo umorni, i Eboni i Milan i ja.Sto se tice nasih rezultata, Ebika je danas bio CAC i R.CACIB. Na izlozbi je bilo puno ljudi koje volim i koji su me obradovali svojim prisustvom, i sve u svemu super smo se proveli.
Imam malu ispravku, na prve 4 slike nije Alfa vec Kuja koja je bila CAC u razredu sampiona, Copy Cat.
A posle 4. slike je alfa.
Pozdrav i cestitke svima zadovoljnima!
 
Cao ljudi, bas je lepo bilo danas!!!
Drago mi je sto smo se upoznali!!!!!!!!
Mili,hvala za slikice, divne su!!!!!!!
Doda je bas bio u elementu kad se druzio sa Filipom!!!!HEHEHEHE Kakav poljubac!!!!
Bojana bez obzira na rezultate, mislim da je Ebika ipak bio najlepsi u svojoj grupi!!!!!
Zao mi je sto nisam stigla da ga izgnjavim vise.......
Bice prilike, nadam se!!!!

Zao mi je sto sudija nije bio fer prema Alfi!!!!!! Smrad jedva da je gledao dok je Alfa bila u ringu!!!!
 
Ни ја их нисам видела, сори!

Ћао, народе! Драго ми је да су вас обрадовале слике! Иначе, слажем се са Ри-јом .... иако се не разумем баш у лабрадоре, рекла бих да је Ебони био у много бољој кондицији и много лепши од победника. За женке боље и да не коментаришем!
 
BIS
I mesto - LASA APSO

MULTI CH SHIAWANDI PRODUCTRION Vl.Gonzales&Matejcic&Smolic iz Hrvatske

II mesto - AMERICKI STAFORDSKI TERIJER

World and Euro CH DON KING OF RINGS Vl.Cirovic Miloje iz Beograda

III mesto - CANE CORSO

TIMONIERE MARLO Vl. Odg"Cangue Magnifica"- Blazic Branko iz Nisa
 

Back
Top