Ovako se voli i brani Srbija

Hvala Bogu da je poslusao savet Premijera 8-)

imaš neki tekst gde je govorio drugačije o kosovu i EU?
za razliku od premijera
icon10.gif
 
imaš neki tekst gde je govorio drugačije o kosovu i EU?
za razliku od premijera
icon10.gif

A gde si ti procitao da sam ja rekao da je govorio drugacije?
Tekst...hm, mozda i imam, ali ti ne dam....8)

Bas me raduje sto ce 18. februara da lete tuzbe protiv drzava koje su priznale nezavisnost...mozda ih bude tuzio pred domacim sudovima, ha?
Kao nekada, Klarka, Olbrajtovu...i ostale ? Samo mi je to nesto poznato...8)
 
Da...mudri Koštunica baš pozitivno utiče na njega...čim se "pomire", Boris počne suvislo da daje izjave od državnog značaja.8-)


01.02.2007.


Platforma Demokratske stranke Srbije za pregovore o formiranju nove vlade, u kojoj se predlaže preispitivanje odnosa sa svim zemljama koje priznaju bilo kakav oblik nezavisnosti Kosmeta, iznenadila je predstavnike DS i G17 plus, a u Demokratskoj stranci „Blicu“ je nezvanično rečeno da se ovaj dokument razmatra i da će konačan stav biti zauzet u toku dana.

Predstavnici DS i G17 plus juče su izbegavali da jasno odgovore na pitanje da li je Koštuničin predlog za njih prihvatljiv. U ovim dvema strankama rečeno je „Blicu“ da se platforma DSS razmatra i da će stranački organi odlučiti o tome da li će je podržati ili ne.

- Deo rukovodstva DS smatra Koštuničin predlog apsolutno neprihvatljivim i zalaže se za nove izbore. Oni predlažu da se Koštunici poruči da ne računa na podršku stranaka demokratskog bloka i da, ili čeka nove izbore, ili sam pokuša da nađe većinu za formiranje vlade. Međutim, procenjeno je da se ne žuri sa odlukom i da se sve do detalja razmotri i pokuša da pronađe izlaz iz ove situacije - kaže sagovornik „Blica“ iz vrha Demokratske stranke.
http://www.blic.co.yu/stara_arhiva/arhiva/2007-02-01/strane/tema.htm


8-)
 
01.02.2007.


Platforma Demokratske stranke Srbije za pregovore o formiranju nove vlade, u kojoj se predlaže preispitivanje odnosa sa svim zemljama koje priznaju bilo kakav oblik nezavisnosti Kosmeta, iznenadila je predstavnike DS i G17 plus, a u Demokratskoj stranci „Blicu“ je nezvanično rečeno da se ovaj dokument razmatra i da će konačan stav biti zauzet u toku dana.

8-)

Šta ovde nije jasno? Pa Koštunica će sklopiti pakt s crnim djavolom samo da ostane tu gde jeste. Šta da radi kad ima nalog da to mora da uradi. A šta se mora nije teško.:)
 
Ево шта је Тадић изјавио у Минхену, а наши медији неће да пренесу из неког разлога:
Ladies and Gentlemen,

When it comes to resolving Kosovo's future status, Serbian democracy is a guarantor of stability, and Serbian patriotism is a part of the solution.
Serbia's geography, and Serbia's true aspirations, are assets to us all. We want to be an active participant in the quest for greater global security. And for us, that starts with the Balkans. My Friends, the time has come for genuine realism.
http://www.securityconference.de/konferenzen/rede.php?sprache=en&id=202&

Тадићу Србендо! После изјаве да ћемо тужити државе које признају Косово, сад ово.
laughing013.gif
laughing013.gif
laughing013.gif


П.С.
Претекао ме ДелБој са темом. :-|
 
Opet lupas, kakve veze sa temom ima ovaj tvoj post.

p.s. I za crnog djavola izmisljas, rekli su da sa LDP-om nikad ne bi saradjivali!

Lupam?:shock: Pa kad bukvalno shvataš i ne čitaš ono što piše izmedju redova. Direktna ucena kao i mnogo puta do sada. Prihvatite naš predlog, a ako nećete, ima ko hoće. Hoće radikali, hoće SPS. To ti u prevodu znači ta poruka. Već vidjeno. I što je najgore, prolazilo je do sada. E sad više ne prolazi i nastala je panika u redovima. Zato kažem da će prihvatiti pakt i sa djavolom samo da bi ostao na vlasti. Proglasio je, bolesnik, sebe kao zaštitnika Srbije i srpstva. U čije ime? Ko mu je dao mandat za to. Onih 300 000 zabludelih ovčica, njegovih birača.
 

Back
Top