Crash Team Racing

VGS nikako... ePSXe je najbolji. To sto neki od vas ne umeju da ga podese ne znaci da je VGS bolji.

Decko je reko da hoce da igra crash a ne koji je emu. bolji . epsxe je bolji svakako ali nece da tera kras lepo dok vgs shljaka. I nemoj ti nikome da govorish da nesto neume dok ti to ne naucis ... To sa emulatorima je za mene daleka istorija i nemoj ti da pricas u tudje ime... OK?
 
Decko je reko da hoce da igra crash a ne koji je emu. bolji . epsxe je bolji svakako ali nece da tera kras lepo dok vgs shljaka. I nemoj ti nikome da govorish da nesto neume dok ti to ne naucis ... To sa emulatorima je za mene daleka istorija i nemoj ti da pricas u tudje ime... OK?

Decko je rekao da hoce da igra Kresha, a ja sam mu rekao kako jedino moze - preko emulatora.
VGS nece nikad da bude bolji od ePSXe, i to ne zato sto ja tako mislim i volim, vec zato sto tako jeste.
I gde si to cuo da ePSXe nece da pokrene CTR kako treba, majke ti? Uporedi listu podrzanih igara za jedan i drugi emulator, pa proceni. ePSXe bukvalno sve aspekte emulira bolje od budjavog praistorijskog VGSa, koji je razvijan za win98 pre svega.

I ja sam rekao "To sto neki od vas ne umeju...". Jel sam pomenuo tebe? Ne. To sto si se ti pronasao u mojoj izjavi je apsolutno tvoj problem.
A najverovatnije o emuliranju i igrackim sistemima znam daleko vise nego ti, niti sam u tim vodama od juche.

:roll:
 
www.epsxe.com/download.php

Trebaju ti pluginovi i bios za ps1. Ovo mozes da izguglas, ako se ne snadjes, obrati se na PM, resicemo i to.

Podesavanje nije komplikovano. Trebas da podesis graficki plugin (rezolucija, kvalitet... sve je u sustini on/off i low/high, samo birash), za zvuk (ovo se uglavnom nista ne namesta), cdrom (biras sa kojeg ce cdroma da se ucitava disk), kontrole (podesavas kao u svakoj igri) i BIOS (folder gde se nalazi).

Nije komplikovano.

Komplikacije u 99% slucajeva nastaju kada je sve dobro podeseno i emulator nece da ucita disk. Problem je u tome sto ne moze da radi svaki image igre (image = prekopirani disk na hardu, laicki receno), vec ima posebnih par podesavanja kako bi image imao PlayStation datatype.
Sto se tiche pravljenja imageova sa svojih diskova, to je prosto i samo ti treba Alcohol 120% (imidze preko Neroa i Virtual Drivea uglavnom nece da prihvati emulator).

U svakom slucaju, obrati se ako nesto zafali i resicemo.
 

Back
Top