Sramota!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

VelikiMedur

Ističe se
Poruka
2.298
Zemlja u rasulu,otimaju nam teritoriju,afere,mafije,sta sve ne jos?
Nesloga u vrhu drzave,nesloga u narodu.Ne mozemo da se dogovorimo ni oko najbanalnijih stvari.
Zato nam se ovo i desava.
Preci su nam ostavili kao podsetnik i opomenu ona certiri C,CCCC,ali neki izgleda za to nisu jos culi.Tamo gde nema sloge,kuca je u rasulu.Imamo to ovde,svi to vidimo,tu nam je ispred nosa.
Sta mozemo da uradimo??
 
Па једноставно, на власти је човек који је мајстор за смутњу и пометњу, као и за о(п)станак на функцији по сваку цену.

П.С. Од кад сам имала тему - Коштуница вук у јагњећој кожи, међутим, затворише је....
 
Па једноставно, на власти је човек који је мајстор за смутњу и пометњу, као и за о(п)станак на функцији по сваку цену.

П.С. Од кад сам имала тему - Коштуница вук у јагњећој кожи, међутим, затворише је....

Ма да, САМО КОШТУНИЦА ДА ОДЕ ........и све ће бити у реду...:-P:-P:-P

Иначе, у принципу мислим да је то најмањи проблем...

п .с. Заборавила си и Вељу... треба сви Срби да оду са власти а да остану Љајић, Дулић, Костреш, Чанак, Тадић... Пастор... Тачи... па да........
 
Ма да, САМО КОШТУНИЦА ДА ОДЕ ........и све ће бити у реду...:-P:-P:-P

Иначе, у принципу мислим да је то најмањи проблем...

п .с. Заборавила си и Вељу... треба сви Срби да оду са власти а да остану Љајић, Дулић, Костреш, Чанак, Тадић... Пастор... Тачи... па да........

Коштуница има најдиректније полуге власти у својим рукама од 2000-те, према томе он је најодговорнији.
Ове друге које си побројао, су само његов привезак... Он је најдиректнији кривац што су се такви ликови
домогли власти.

П.С.Немој ово да схватиш лично, ти знаш да си ми ти овде најбољи другар.
 

Ево ти да барем имаш разлога за смех...8-)

http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=4332980&postcount=1


Овај први јахач ме неодољиво подсећа на Коштуницу. Миран, помирљив помало збуњен и сметен, често необавештен, са савршено одиграном улогом поштењачине. За афере својих министара, корупцију милионских размера као да није ни чуо а „не зна“ ни одакле ДСС-у и страначким челницима стижу тако крупне своте. Добио је ореол Легалисте мада је свима већ познато да је од самог почетка своје владавине здушно кршио устав, законе као да и не постоје. Дошао је на власт као умерени националиста и патриота, „човек који једини може да нас погледа у очи“, али резултати тог патриотизма су гашење Југославије и стварање квази Заједнице СЦГ, а која се чак и без озбиљног покушаја одбране распала. Да не спомињем немо прелажење преко проблема протераних Срба из Хрватске, лагано укидање Републике Српске да би најзад стигли и до губитка Космета.

Наш лажни Исус од свега што нам је досад показао једино се јасно видела патолошка властољубивост и права виртоузност у очувању скрпљене мањинске владе. Као и у свим патологијама власти, најважније је задржати круну на глави, без обзира на цену коју ће платити народ.
 
Zasto se ovde odmah krenulo na medjusobna optuzivanja?
I to kakva,na politickoj osnovi."Ja sam za Kostunicu,vi svi ostali ste stoka","Ne,ja sam za Tadica,vi ste stoka"."Ma ja sam za Tomu,svi vi ostali ste stoka".
O ovoj sramoti vam govorim.Kakav Tadic,Kostunica,Toma i ostali?Nije Srbija njihova prcija pa da rade sa njom sta hoce!Srbija je nasa zemlja,svih nas.A kakav narod,takva i vlast.Vladari su i dosli iz naroda.Oni su isti kao i mi.Neslozni.
 
Zemlja u rasulu,otimaju nam teritoriju,afere,mafije,sta sve ne jos?
Nesloga u vrhu drzave,nesloga u narodu.Ne mozemo da se dogovorimo ni oko najbanalnijih stvari.
Zato nam se ovo i desava.
Preci su nam ostavili kao podsetnik i opomenu ona certiri C,CCCC,ali neki izgleda za to nisu jos culi.Tamo gde nema sloge,kuca je u rasulu.Imamo to ovde,svi to vidimo,tu nam je ispred nosa.
Sta mozemo da uradimo??
Oна четири С опште нису четири С него четири оцила, срамота је да услед свог незнања лупеташ около о нечему што нема везе са истином.
Није страшно што многи не знају симболику својих националних симбола него што у свом незнању измишљају легенде.
 
I malo o onim 4 C.
Na Zevsovoj odezdi se jasno vide ista ta 4 C.
Zna li neko sta to moze da znaci?
 

Prilozi

  • zevsyf8.jpg
    zevsyf8.jpg
    68,8 KB · Pregleda: 12
Oна четири С опште нису четири С него четири оцила, срамота је да услед свог незнања лупеташ около о нечему што нема везе са истином.
Није страшно што многи не знају симболику својих националних симбола него што у свом незнању измишљају легенде.

Ta cetiri ocila o kojima ti govoris su tumacenje zapadnih heraldicara,i to uopste nisu ocila.
I ispravi boje na zastavi,sramoto.
 
Ja ne znam tacno sta ta 4 C znace,ali znam da nisu ocila,kao sto kazu zapadni heraldicari.Jer taj znak postoji mnogo pre nego sto je pocet da se masovno upotrebljava.
Mi smo usvojili,ili nasledili taj simbol,ili je mozda bio nas oduvek,ko ce ga znati.
Ali ono znacenje o srpskoj slozi je za mene sasvim prihvatljivo,jer iste nema,a preko nam je potrebna.
 
Ta cetiri ocila o kojima ti govoris su tumacenje zapadnih heraldicara,i to uopste nisu ocila.
I ispravi boje na zastavi,sramoto.
Та четири слова С су почела да се тумаче ка слова у 19 веку међу војвођанским Србима, а српски грб са оцилима (огњилима) постоји од раније.
Што се тиче боја на застави - то је застава губерније Србије, а не републике Србије тако да нема потребе за било каквим изменама.
 
Та четири слова С су почела да се тумаче ка слова у 19 веку међу војвођанским Србима, а српски грб са оцилима (огњилима) постоји од раније.
Што се тиче боја на застави - то је застава губерније Србије, а не републике Србије тако да нема потребе за било каквим изменама.

Ja ti kazem da to nisu ognjila.Potrazi malo tumacenja,pa ces videti.
 
Ja ti kazem da to nisu ognjila.Potrazi malo tumacenja,pa ces videti.
А ја теби кажем да то јесу огњила и да имају своје значење, за разлику од четири слова С која су први видели српски родољуби из Војводине 1848. године.
 
Сад још реци да двоглави орао није орао него нека птичурина која је рођена са две главе због радијације која је остала од ничимизазваногзлочианког НАТО бомбардовања.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top