argonski aparat za varenje

Iz licnog iskustva preporucujem ti slovenacku "Iskru",tj.neki aparat iz te firme,ma kako se ona sada zvala.Konkretno ti ne mogu preporuciti model,jer si dao malo informacija('argonski' je obicno termin koji se 'kaci' na aparat za elektrolucno zavarivanje u prisustvu gasa argona koji sprecava oksidaciju i jos ponesto;caka je u tome sto se takav aparat koristi za zavarivanje segmenata vece debljine).Ukratko,ti budi precizniji,ja cu biti konkretniji :-)
 
obavezno pogledaj domaci argonski aparat proizvodjac zavarivanje d.o.o. imamo ga u radionici, radi savrseno i tanki prohrom i aluminijum, (mi ovde radimo 0.5 aluminijum, a prohrom ne radimo). a cena je manja od slovenackih (da bi kupio varstroja koji dobro radi tanki, moras da uzmes njihove najskuplje aprate, to jest one koje im daju JApanci - OTC-Varstroj).
 
da , jaki su, a cak i nemaju firmu...kada je "Rotor" iz Zemuna prodat, par majstora je pocelo da pravi aparate po narudzbini. A, kome treba aparat, taj dodje i naruci, silent! tamo ne idu likovi koji ne znaju sta je to aparat nego citaju uputstvo za upotrebu da bi koristili cak i cackalice!
 
ma CO2 moze da napravi i moja baba, a i pravi ih bar 20 ljudi u beogradu samo. covek je pitao za limove 0.3.

to ne moze co2, ni u snu, a inverter da bi dobro radio limove tanje od jedinice, mora da stabilno odrzava struju manju od 20A. to je tesko naci po toj ceni (polovno mozda!)

pozdrav!

ja sam kupio CO2 kod njih ,230A (800 eur)i prezadovoljan sam, a preko njih sam kupio i invertorski od 160 A za 40.000din
 
Poslednja izmena od moderatora:

Back
Top