argonski aparat za varenje
Prikazujem rezultate 1 do 12 od 12

Tema: argonski aparat za varenje

Početnik
    Učlanjen
    07.02.2008.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano argonski aparat za varenje

da li neko moze da mi pomogne oko izbora koju marku ,gde kupiti treba mi za varenje lima do 0,3 mm

Nov član
    Učlanjen
    31.01.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: argonski aparat za varenje

Iz licnog iskustva preporucujem ti slovenacku "Iskru",tj.neki aparat iz te firme,ma kako se ona sada zvala.Konkretno ti ne mogu preporuciti model,jer si dao malo informacija('argonski' je obicno termin koji se 'kaci' na aparat za elektrolucno zavarivanje u prisustvu gasa argona koji sprecava oksidaciju i jos ponesto;caka je u tome sto se takav aparat koristi za zavarivanje segmenata vece debljine).Ukratko,ti budi precizniji,ja cu biti konkretniji :-)

Početnik
    Učlanjen
    18.06.2006.
    Reputaciona moć
    0

obavezno pogledaj domaci argonski aparat proizvodjac zavarivanje d.o.o. imamo ga u radionici, radi savrseno i tanki prohrom i aluminijum, (mi ovde radimo 0.5 aluminijum, a prohrom ne radimo). a cena je manja od slovenackih (da bi kupio varstroja koji dobro radi tanki, moras da uzmes njihove najskuplje aprate, to jest one koje im daju JApanci - OTC-Varstroj).

Legenda
    Učlanjen
    11.01.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

ja sam kupio CO2 kod njih ,230A (800 eur)i prezadovoljan sam, a preko njih sam kupio i invertorski od 160 A za 40.000din
    Poslednji put ažurirao/la dežurno zvocalo : 20.10.2010. u 22:44

Elita SiIent Bob (avatar)
    Učlanjen
    26.04.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    88

Tako su jaki da čak imaju Gmail. Vau.

Legenda
    Učlanjen
    11.01.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

da , jaki su, a cak i nemaju firmu...kada je "Rotor" iz Zemuna prodat, par majstora je pocelo da pravi aparate po narudzbini. A, kome treba aparat, taj dodje i naruci, silent! tamo ne idu likovi koji ne znaju sta je to aparat nego citaju uputstvo za upotrebu da bi koristili cak i cackalice!

Početnik
    Učlanjen
    18.06.2006.
    Reputaciona moć
    0

ma CO2 moze da napravi i moja baba, a i pravi ih bar 20 ljudi u beogradu samo. covek je pitao za limove 0.3.

to ne moze co2, ni u snu, a inverter da bi dobro radio limove tanje od jedinice, mora da stabilno odrzava struju manju od 20A. to je tesko naci po toj ceni (polovno mozda!)

pozdrav!

Citat Original postavio Brzi Bravari Srbije Pogledaj poruku
    ja sam kupio CO2 kod njih ,230A (800 eur)i prezadovoljan sam, a preko njih sam kupio i invertorski od 160 A za 40.000din
    Poslednji put ažurirao/la dežurno zvocalo : 20.10.2010. u 22:45

Nov član
    Učlanjen
    21.04.2008.
    Reputaciona moć
    0

Ako te interesuju aparati ja radim za furmu koja glavni uvoznik Iskra Var slovenija aparata , imaju sve od aparata i za sve vrste materijala kao i debljina . posalji e-mail ako si zainteresovan za karakteristike aparata. Pa onada odluci

Nov član
    Učlanjen
    21.04.2008.
    Reputaciona moć
    0

Ja radim za jednu firmu koja je generalni uvoznik za Iskra Var slovenija , imaju sve vrste aparata za varenje za sve vrste materijala i debljine . ako de interesuje poslacu ti na e mail karakretistike aparata

Nov član
    Učlanjen
    23.05.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Da li neko moze da mi pomogne oko izbora aparata za CO2 varenje za hobi varijantu, da bude sto jeftiniji a da ima zadovoljavajuci kvalitet, pre svega za radove na auto limariji

Nov član
    Učlanjen
    20.10.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: TIG aparati za varenje

interesuje me cena i karakteristike TIG aparata do 200A,naravno AC/DC.Mozete mi poslati na: dejanexal@hotmail.com Hvala

Nov član
    Učlanjen
    20.10.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

interesuje me cena TIG aparata za varenje i njihove karakteristike do 200A,naravno da budu AC/DC Hvala

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •