Pritajeni smrad

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

More_bre

Primećen član
Poruka
819
Da li ste nekad "uleteli" u vezu ili kres sa osobom koja iz nekog dela
tela smrdi (usta, nos, polni organ, stopala...), ali ste to shvatili tek kad je kasno ?

Da li to trpite ili odmah ostavljate ?

Ako trpite, da li to radite jer vam je neprijatno da saopštite,
kao što u svakodnevnom životu ako nekom smrdi iz usta niko to neće reći.

Koliko dugo trpite ? Da li i sada još trpite ?

Ako ostavljate, da li to radite iz mesta ili istrpite jednom, pa onda nikad više ?

Ako ostavljate iz mesta, da li kažete "Mrš smrade, zgadi mi se!"
ili izmislite razlog "Jao zaboravio/la sam uključen šporet!" ?
 
a shta bi radio da ti se iznenada pojavi nezgodno oboljenje koje smrdi i ne uspevas da ga izlechish da li bi poceo vise da citas kako bi nadoknadio rupu
ok ne mora da smrdi neshto lako prenosivo ne znam polna bolest a tesko izlecivo.
ok ne tebi tvom drugu, sta bi mu savetovao. a on oce da izleci i trudi se ali n emoze
 
mislim.. znash shta.. ako ne pere zube i ja bih mu rekla da crkne... mislim.. 21. vek ovo ono... blejanje teretana - a vamo ne mozh' da se snadjesh za chetq i pastu... ma mrsh!
i sad kao treba da shtedish tako neq budalu.. jeste da.... negde sam chula da se u srbiji po domacjinstvu u proseq koristi jedna tuba paste za zube godishnje! chuj.. godishnje!!!
pa sad ti vidi... da l cjesh da ocjutish.... :?
 
ogradjujem se.. ovo se ne osnosi na ljude kojima iz usta smrdi kao posledica bolesti.. za sad.. jer znam da se to deshava al sad ne mogu da se setim koja je bolest u pitanju.... al nehigijena me stvarno izbacuje iz koloseka..
 
Tema je osetljiva... ako je neko sa takvom osobom, treba mu reci sta nije u redu, pa i za taj dah iz usta...
Ali sa nekim neopranim tipom, nikada nisam bila, niti cu biti.
To nije vec stvar kulture, vec zdravlja i uopste poimanja sebe samog.
Ko ce sebi u danasnje vreme dozvoliti da bude smrdljiv i neopran?
 
Podatak govori kako: ili imamo opasno dobar dnk, ili smo u proseku najmalozubnija nacija.
Onu pravu opciju neću da navedem, suviše mi je gadno i da pomislim na to.
Da bi tročlana porodica oprala zube kako treba, dvonedeljno je potrebna jedna tuba od 50ml paste.
Što govori da otprilike 48x manje peremo zube nego što treba. Malo li je, znate koja je to
ušteda? :roll: Stvarno nisam upoznao osobu koja tako retko pere zube, mada pranje zuba nije
jedini faktor koji čini temu aktuelnom. Ima mnogo više drugih problema, ali ko da se smara ovako rano.
 
Pa ne znam...ako se oseca onaj dah iz usta,ne da nije prao zube mesec dana,vec da ih je prao jutros,a sad je vece,ili se oseca malo na znoj,nije mi gadno.Ako mi se neko dopada,ne gadi mi se bas ni na sta.Recimo,beskucnik,ulicar...kakve veze ima.Pa to je njegov smrad.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top