socijalna pomoc HITNO!!!!!

Koja_86

Početnik
Poruka
32
Stvarno ne znam gde bih mogao da postavim ovu temu pa sam resio ovde da je postavim jer je vrlo posecena.
Nadam se da cete mi pomoci jer je u pitanju velikiiiiiiiiiiiiiii problem koji se mora pod HITNO resiti.

Moja svastika ima 20 godina, zivela je mogu da kazem slobodno kao carica,sve joj je bilo pruzeno, imala je pun dzep para, i odjenom je resila da se uda, ni manje ni vise nego za ciganina koji je bednik.Otisla je za njega u Krusevac (ona je iz Jagodine), napustila celu familiju i ako su nekoliko puta pokusavali da ih razdvoje. Moj tast i tasta pokusavaju na sve moguce nacine da ih razdvoje jer smo 100 % sigurni da ona to ne zeli nego je primorana sa njegove strane da bude sa njim,pa je bila cak u stanju da skoci sa drugog sprata zgrade samo da bi otisla za njega....

NAPOMINJEM da ona nije takva devojka bila i da svi mislimo da joj on preti i da je maltretira i zato ne sme da se odvoji od njega. Svi smo utuceni i bio bih vam zahvalan za neki savet.....
Da li mislite da mogu da idem u socijano, mozda oni mogu da preduzmu neke mere....Kada je zadnji put bila u Jagodini pre 5 dana sva je bila prljava i krastava....TUZNO

HVALA UNAPRED javi cu vam sta se desava...
 
kakva ljubav covece moze da bude izmedju srpkinje i cistog ciganina koji nema prebijeni dinar. Pa znas valjda kakvi su kod nas cigani....
Ona je imala 1000 puta lepse i bolje momke koji su hteli da je zene, ali mi se cini da je ovaj previse ljubomoran i da joj preti pa zato ne sme da se vrati kod roditelja, cak joj je i karticu od mobilnog bacio da nemaju gde da je zovu.....STRASNOOOO
 
A kolko svastika ima godina? I hoces da mi objasnis detalj: "...jer smo 100 % sigurni da ona to ne zeli nego je primorana sa njegove strane da bude sa njim,pa je bila cak u stanju da skoci sa drugog sprata zgrade samo da bi otisla za njega...."

Kako to mislis - primorana je? Kako je on to primorao?! POred dobre i ugledne kuce u kojoj je bila tretirana kao princeza, on doso, stavio je preko ramena i odneo je (prim. prev. 'primorao je')??

Prljav i krastav moze biti neko ko ne odrzava licnu higijenu, no to ne spada pod zlostavljanje supruga. Ako nema povreda, ako se ona ne zali, a punoletna je - tu vam ni centar ni milicija nista preduzeti nece. Jer nemaju sta da preduzmu.

Ne razumem bas ovu pricu....
 
Ne vredi. Ja sam mislio da oni odu u CENTAR ZA SOCIJALNO i da sa nekim njihovim psihologom odu kod njih u KS i ispitaju je dobro da li ona to zeli ili ne, jer mislimo ipak da je ona neuracunljiva cim je sve odbacila zbog benog ciganina.....
 
Time cete je samo jos vise udaljiti od vas...i da joj je lose nikad nece priznati na taj nacin,jer upravo potvrdjuje vase price zbog kojih ste je odgovarali...znam odlicno slicnu situaciju,i dan danas su zajedno,i copor djece...a roditelji sta nisu uradili da je odvrate od svega...na kraju su je se odrekli...
A ona danas...ne zali se da joj je lose...samo cesto kaze...da su nas pustili malo,da nisu pritiskali,i stvorili inat,mislim da odavno ne bismo bili zajedno...
 

Back
Top