36. FEST 2008: 22.Februar - 02. Mart

Gledaću Atonement i Ljubav u doba kolere, jedva čekam. Deluje mi da će ti filmovi biti baš po mom ukusu.:ok: Za Atonement kažu da je sličan kao Engleski pacijent:heart:, znači svideće mi se;), a pošto je Ljubav u doba kolere rađena prema Markesovoj knjizi, zanima me kako su to uradili:think:

Još uvek ne znam da li da eksperimentišem i odem da gledam, ako ima karata, i No country for old men, Charlie Wilson's war, There will be blood, Eastern promises, 12...
 
Gledala sam The Bucket List, i moram da kažem da su na tu temu mogli da smisle mnooooogo bolji film... Nego, 'ajd, film ima nekoliko potresnih scena, ali je... pa, ok
Kako vam zavidim, ja bih kao filmofil visila tamo
Prvo bih gledala Sweeney Todda, nego bzv što sam skinula odvratan snimak... :(
 
Novog Ang Lija... Izgleda odlichno...

2007lustcaution003eg5.jpg

2007lustcaution028oi8.jpg

2007lustcaution027yo1.jpg
 
Ljubav u doba kolere:
Odlicno je ispao film.Bar se meni cini da su uspeli da prenesu markesovskog junaka dinamicnog i punog napetosti a opet usamljenog i neshvacenog.

Svaka cast Shakiri za muziku.Ali stvarno svaka cast!

Napravili su takvu pricu koja te zainteresuje da procitas i knjigu.Markesa najpre treba citati.
 
Ljubav u doba kolere:
Odlicno je ispao film.Bar se meni cini da su uspeli da prenesu markesovskog junaka dinamicnog i punog napetosti a opet usamljenog i neshvacenog.

Svaka cast Shakiri za muziku.Ali stvarno svaka cast!

Napravili su takvu pricu koja te zainteresuje da procitas i knjigu.Markesa najpre treba citati.

Slazem se s tobom. Film je, neocekivano, odlican.
Muzika je fenomenalna! Da li neko zna gde da nadjem muziku iz filma?
 

Back
Top