Prvi dan

TEA_93

Domaćin
Poruka
4.146
Ovako,poshto ja uskoro krecem u srednju shkolu,pochinju prijemni ispiti-ovo-ono
I sada da vas pitam kako ste se osecali kada ste prvi put krochili u vashu shkolu(naravno srednju),kako ste se ponashali,osecali.....
Ja se plashim:-(
 
Ja nisam u srednjoj ali sam promenila 3 skole............tako da nema cega da se plasis!
To se prvih par dana stidis a posle oslobodi se......................
 
Samo budi sto vise otvorena i pricljiva,i gledaj da upoznas sto vise ljudi,ne samo iz tvog odeljenja:);).Nemoj da se stidis,ni ustrucavas.Nemas razloga.

Tacno tako. Budi otvorena prema svima, nema povlacenja...sto budes imala vise drugova ugodnije ces se osecati. Ponasaj se prirodno, nemoj da se foliras jer to ne pali :)
U srednjoj je mnogo bolje nego u osnovnoj, uzivaces veruj mi :)
 
kako da ne :roll:
pogledajmo i drugu stranu medalje...
moze da ti bude ocajno kad vidis u kakvu si sredinu zapao/la, cak iako su profesori svi super korektni i ovako odlicni, drustvo moze da bude ocajno, citava zajednica ocajno da funkcionise, da nema zivota, nema postovanja, nema apsolutno niceg sto bi tebe trebalo tu da zadrzi ...

sad ispadne da sam ja ovde dezurni pesimista, ali treba imati sve na umu ...

meni je bilo na neki nacin razocaravajuce ali Dovoljno ... onda sam shvatila da ja podsvesno zahtevam mnogo vise, ali sta cu ... u drugim skolama mi sa sigurnoscu nece biti bolje...zato necu da se prebacujem...

u svakom slucaju, budi otvorena, budi druzeljubiva, posle nekog vremena ces vec i sama steci utisak ... i nadam se da ces biti zadovoljna!
 
Loše, mada sam i pre toga znala da će da mi bude loše... Odvratno društvo, još prvog časa smo imali istoriju (grrr, i sad se naježim)... I još uvek mi nije bolje.
P.S: Što se teme tiče, ostavljam je malo, samo pazite šta radite! ;)
 
Loše, mada sam i pre toga znala da će da mi bude loše... Odvratno društvo, još prvog časa smo imali istoriju (grrr, i sad se naježim)... I još uvek mi nije bolje.
P.S: Što se teme tiče, ostavljam je malo, samo pazite šta radite! ;)

UUU madona stvarno bilo toliko loshe ja ne zelim ni da zamishljam:!:E valjda ce sve biti u redu shto se tiche teme tnx:D
 
Prvi dan je bio uzhasan, mislio sam da je drushtvo grozno, da su svi retardi i narcisi, plakao sam kao malo dete kad sam doshao kucji... A onda za nekoliko dana kada smo se vecj polako upoznavali, shvatio sam da je drushtvo potpuno u redu, a to i danas mislim... A profani su totalno kul takodje... U svakom sluchaju, mnogo bolje nego u osnovnoj... :D
 
Išao sam ujutru. Došao na stanicu, seo u bas... Došao do škole, dvorište puno. Viđaš kojekakve ljude i ne znaš sa kim si u odeljenju, sa kim nisi... Iskreno, bio sam zbunjen. Krenuli smo na prvi sprat, našli I/3 - bilo je nas četvoro koje se poznavalo od ranije. Sa dve devojke sam išao u osnovnu. Poređali smo se u klupama do zida. Sa svima smo pričali, upoznavali se polako... Jeste bilo čudno... :)
Prvi čas je bio kod razredne, ona je tu nešto pričala, tako to...
Kroz nedelju dana je bilo već kao da se poznajemo godinu dana... Sve ide prirodno. Evo, već se ne sećam kako je sve to proteklo...
Prošlo je dve godine, sada su mi svi kao da ih znam oduvek... :) Sve će biti ok! ;)
 
ja sam samo seo i ono gledao malo po odeljenju i proučavao druga iz klupe i video svi se upoznali prvo sa drugom iz klupe pa onda sa onim iza, ispred pa na odmoru svi pomalo...pusti da sve ide svojim tokom i opušteno - ako napraviš neku glupost niko to neće zapamtiti..ja sam prvi dan ušao u svoju učionicu pa sam pomislio da sam pogrešio pa sam izašao i onda sam se opet vratio i to niko ne pamti....
 
Ja sam kod same kapije videla ,prvog dana,dve jednako zbunjene i uplasene devojcice,za koje se odmah ispostavilo da su isto odeljenje kao ja .A ni sa jednom od njih dve danas se ne druzim...Ai,upoznala sam posle i ostale...:happy:

Znaci,upoznaces mnooogo novih ljudi,samo se opusti i pricaj...Snaci ces se vec,ne brini.:wink:
 
opusteno, kao sto su ti svi rekli budi opustena. samo nemoj da se ulizujes svima! ako tako budes radila u pocetku ce te svi gotiviti, a kada te provale zajebala si se za sve 4. godine! i ima vise devojcica na drustvenom, bar u 4. gimnaziji;)
 
ja sam na prvom casu samo hteo da se ispisem...kasnije se ispostavilo da imamo sedam casova prvog dana....negde na sestom sam hteo sve da ih pobijem....
dva dana kasnije smo poceli da se druzimo i sad je do jaja...
 

Back
Top