Prodajem ''World of Warcraft: The Burning Crusade'' account

FreakInC@ge

Početnik
Poruka
10
Pozz svima! Zelim da prodam acc sa charom po imenu Vegètto lvl70 Bloodelf rogue...shto se tiche opreme mozete ga pregledati na http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Agamaggan&n=Vegètto shto se tiche itema itd. u banci ima nekih stvarchica ne vishe vredne od 200g ukupno...sam char ima neshto malo golda...ali poshto sam platio 126.25e za sam wow i dve kartice ukupno...prodajem acc po min ceni od 300e...dogovor SAMO ali SAMO mailom na bloodelfincage@hotmail.com ... uz to ima i neki shamman medipack http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Agamaggan&n=Medipack njega dobijate gratis xD

josh jedna stvar...uz moj acc i nalazak za novac dobijate i wow i tbc cd-ove (dobro ochuvano) + neke karte shto sam kupio bzvz...tako da chekam nekoga da se javi! THX

PS. DOBIJATE FISKALNI RACHUN I SECURITY QUESTION! takodje ja sam u bg-u i neidem nigde za razmenu (lokacija razmene ''Hotel Moskva kod zelenog venca'')...shto se tiche menjanja maila na acc-u i security question-a garantujem vam da ce sve biti izmedju nas sachuvano i niko sa moje strane nece dobijati informacije koje delimo ako ih budemo delili...vi sami mozete promeniti neke stvari shto se tiche informacija acc-a...

za vishe informacija i dogovora javite mi se na msn-u! chim acc bude prodan ja cu to ovde objaviti..thx
 
Covece, prekini da spamujes. Ako neko hoce da kupi javice se.
I sto uzimas Aria gitaru? Uzmi bre Ibaneza kao sav normalan svet. Uzmes neku distorziju/overdrive (Metal Zone ako imas para) i neki lud procesor da se igras sa efektima i to ti je to...znam kakav je osecaj kad si nestrpljiv kod instrumenta :D

a u chemu je razlika? imash neki sajt za ibaneza gitare gde mogu da ih kupim u bg-u itd.?
 
da ali to su samo acc bez charova tako da ja prodajem sa charom...*** treba mi kinta a mislim da sam platio i 2 kartice i gde je tu moje vreme...mislim 150e bi trebalo da bude ok...to je samo 25e vishe nego shto sam platio igru...eto toliko...i josh dobije neke karte shto sam uzeo odkud znam al dobro to je gratis :P ali ima vrednih itema u banci *** dosta bg markica itd...reputacija sa bloodelfom mi je exalted od 50lvla *** radio sve questove za uc od 1og lvla...bilo je tu truda...jebesh 300e tolko vredi negde drugde a ovde jedva ko da moze da skupi i 100...a shto je najbolje imam Black War Kodo,raptor,frost wulf-a,uc konja,i flying mounta...*** bilo je tu svega...teshko mi je chak da odustanem od wow-a ali ocu jer je bolest...
 
Izabrao si najgore vreme za prodaju! Itemi vise ne vrede nista posto pvp setove dobijes kko hoces! za 50 evra kupis novi wow! A smanjeno je vreme za budzenje na 60. lvl i to znacajno!Srecno sa prodajom, ali inace srbin ti nikad nece kupiti to, jer mu nece pasti napamet da da 2/3 plate za wow akaunt! Probaj nekom glupom nemcu ili englezu da uvalis!(i ta reputacija nista ne znaci posto uzmes 3 puta bolji item za 10k honora za koje ti treba 5 dana po sat vremena igranja!)
 
Pozz svima! Zelim da prodam acc sa charom po imenu Vegètto lvl70 Bloodelf rogue...shto se tiche opreme mozete ga pregledati na http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Agamaggan&n=Vegètto shto se tiche itema itd. u banci ima nekih stvarchica ne vishe vredne od 200g ukupno...sam char ima neshto malo golda...ali poshto sam platio 126.25e za sam wow i dve kartice ukupno...prodajem acc po min ceni od 300e...dogovor SAMO ali SAMO mailom na bloodelfincage@hotmail.com ... uz to ima i neki shamman medipack http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Agamaggan&n=Medipack njega dobijate gratis xD

josh jedna stvar...uz moj acc i nalazak za novac dobijate i wow i tbc cd-ove (dobro ochuvano) + neke karte shto sam kupio bzvz...tako da chekam nekoga da se javi! THX

PS. DOBIJATE FISKALNI RACHUN I SECURITY QUESTION! takodje ja sam u bg-u i neidem nigde za razmenu (lokacija razmene ''Hotel Moskva kod zelenog venca'')...shto se tiche menjanja maila na acc-u i security question-a garantujem vam da ce sve biti izmedju nas sachuvano i niko sa moje strane nece dobijati informacije koje delimo ako ih budemo delili...vi sami mozete promeniti neke stvari shto se tiche informacija acc-a...

za vishe informacija i dogovora javite mi se na msn-u! chim acc bude prodan ja cu to ovde objaviti..thx

Voleo bi ti:lol:
 
au kako može tako sa 300 evra opušteno da spusti na 150 znači da je roknuo mnogo veću cenu od zaslužene..imam osećaj da je prava cena akaunta 50 evra

ne nego je poenta u tome shto ne mogu da chekam da mi neko ponudi 300e u srb. shto se tiche cene mogu da je spustim i na 70e poshto mi samo toliko fali sada...pa ako oce neko...
 
cetvrtu ne moze niko da ima jer su do sada emitovane samo epizode 1 i 2 (i te mogu da se nadju na netu) (a snimljeno je svega 8 od 16 epizoda) ;)

јел би могао да ми кажеш где могу да се нађу на нету са преводима......Мислим знам ја енглески него овако ми је боље.....
 

Back
Top