Graficka ili nesto drugo

milutinkg

Zainteresovan član
Poruka
194
Pozdrav svima
Imam veliki problem sa racunarom.Cim povecam rezoluciji preko 640x480 monitor mi se ugasi.Rezolucija se poveca i racunar mi blokira.Ne reaguje na nista nece ni da se ugasi.Probao sam da reinstaliram windows,ali nista,menjao sam ram,ide kablove ali opet nista.Jedino mi se ukljuci komp kada prilikom ukljucivanja pritisnem F8 i odaberem opciju enable vga mode.A zaboravio sam da kazem da je graficka ATI RaDEON 9200se 128MB.
Unapred zahvalan
 
Problem je resen do nekle.Instalirao sam neke drajvere jer je xp instalirao neke microsoftove e sad kada pomeram neki mali prozor npr my computer ne u full skrinu slika mi secka kao ono kada nemate instalirane drajvere a u deviace manageru mi ne prijavljuje ni jednu gresku.Sada kada mi se ukljuci komp slika mi bude crna i posle desetak sekundi pojavi mi se ovo
 

Prilozi

  • untitled.jpg
    untitled.jpg
    44,6 KB · Pregleda: 20
Izgasio sam VPU recover i nista komp zakuca,monitor sam menjao i nista inace je neki ITSOLAR nepoznata marka kupljen u metrou.Za nekih pola sata donece mi drug graficku da probamo pa cu da vam javim dali je do graficke.
 
Usmeris oba oka ka grafickoj karti, ako na njoj postoji metalna naprava sa rebarcima i okruglim otvorom u kome se nesto vrti promera 3-5cm....onda DA, u istalim varijantama...NE.

U prevodu, jesi li pogledao u racunaru da li ima.Ako u opisu ima ventilator onda ima:confused: koji je tacan model?
8600GT 256MB ima silent pipe(bez ventilatora) osim ako nije model ZL koji ima (pretpostavljam zelmanov) ventilator;)
 

Back
Top