Xfire uputstvo

Sinister

Početnik
Poruka
44
Srchovao sam malo, mislim da niko nije postavio ovo pitanje...

Dakle, da li neko ko koristi Xfire moze lepo da objasni kako se koristi, kako se otvaraju ti portovi, i tako dalje sve sto treba... :?:
 
e ovako ti kreirash acc i ima taj account ime npr kao kod mene strajo3 :D i instalirash Xfire i on ti detektuje koje igre za MultiPlayer imash! Onda mozhesh da pretrazhujesh servere, dodajesh favourites-e i ulazhenje u igru ti olakshava npr za CoD4 samo 2 puta kliknesh na server i ono odma krene da se konektuje (krene da uchitava mapu) :D. onda kad dodash prijatelje onda ti vidish shta i gde igraju i oni vide shta ti igrash i gde (kad kazhem gde mislim na kom serveru). Sve u svemu VEOMA korisna stvarchica!!!
 
Hm hvala ali, ja sam hteo da igram sa 2 ortaka recimo, i ne moze ni jedan od nas na napravi game lobby (Host game lobby), a pratio sam lepo ono uputstvo. Isto tako ne mogu da udjem ni u bilo koje tudje servere, sad pretpostavljam da je to zbog tih portova ali ne znam kako da ih otvorim.

Koristim i ruter jer su mi 2 kompa povezana jednim modemom za net, tako da treba otvoriti porttove i da ih ruter propusti :mad: barem koliko su meni rekli....
 
Izvinjavam se sto podizem temu ali nikako da krenem da igram preko ovog xfire-a :S
Moze li neko da mi objasni kako se igra preko ovog ? On meni nadje 20 igara a kad ocu da vidim neki server pojavi se samo cod2 i nista drugo ne mogu da igram...
 

Back
Top