Grafički rezultati Srpskog referenduma

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Q. in perpetuum hibernum

Stara legenda
Poruka
87.934
Izbori2008preds.jpg
 
Тачно се види, мањине гласале за Тадића и неколико европљана, Срби за Николића..

Да ли хоћеш да кажеш да није било припадника националних мањина који су подржали Николића, и да ниједан Србин није подржао Тадића? Шта су ти ти "европљани". А за крај, која ти је поента? :confused:
 
Бујановац и Прешево гласали за Николића?! Значи да је одазив Албанаца био једна велика 0. Толико о њиховој лојалности Држави Србији...

Могли су да изађу па макар и прецртали гласачки листић...
 
Да ли хоћеш да кажеш да није било припадника националних мањина који су подржали Николића, и да ниједан Србин није подржао Тадића? Шта су ти ти "европљани". А за крај, која ти је поента? :confused:

За Никоклића гласало.. колико мањина:confused:.....а Европљани су ти Срби, који су гласали за Тадића
 
За Никоклића гласало.. колико мањина:confused:.....а Европљани су ти Срби, који су гласали за Тадића

Хајде добро, можемо са сигурношћу да кажемо да је више националних мањина гласало за Бориса Тадића него за Николића, али и даље не видим у чему је поента... :?: А колико знам Европљани су сви житељи Србије. :shock:

Бујановац и Прешево гласали за Николића?! Значи да је одазив Албанаца био једна велика 0. Толико о њиховој лојалности Држави Србији...

Могли су да изађу па макар и прецртали гласачки листић...

Можда су гласали за Николића јер ће им се тако можда остварити жеље? :-D
 
Можда су гласали за Николића јер ће им се тако можда остварити жеље? :-D

Ах да...

То се ради о класичном непризнавању државе у којој живе и пасивне побуне тзв "источне Косове" која би могла врло лако могла прећи у активну...

Не прихватају Државу Србију, скидају заставу Србије са општинских зграда, а са друге стране траже да Халими има право да говори албански у Народној Скупштини Републике Србије...
 
Bio 3. februara...

I pitanje je glasilo> Da li ste za prisupanju Evropsko Uniji?

DA
(Boris)
NE
(Toma)

Уф... нисам ни знао, добро је онда на крају испало. Кад улазимо у ЕУ?

А овај мајстор са причом о мањинама... Како то да у општинама и градовима у којима Срба има >70% побеђује Тадић? "Пресудиле мањине"? Битно да оних 2 милиона Срба није ништа пресудила... они се ништа нису питали... :roll:
 
Istog trena kada bi upale u krizu identiteta.. :-)

Знам Мађаре који гласају за радикале, тако да ти ово баш не стоји. Мада, овде и није нека већинска мађарска средина, има их само око 10% па не знам колико се рачуна... А са друге стране, 90% њих у мојој фамилији гласали за Тадића. Ко покушава ово да протумачи по нацијама, боље за наредне изборе да гласачка места и бирачке спискове организује по националном кључу. Мислим, ако смо сви држављани са правом гласа, онда се гласу у зубе не гледа, зар не? :confused:
 
Знам Мађаре који гласају за радикале, тако да ти ово баш не стоји. Мада, овде и није нека већинска мађарска средина, има их само око 10% па не знам колико се рачуна... А са друге стране, 90% њих у мојој фамилији гласали за Тадића. Ко покушава ово да протумачи по нацијама, боље за наредне изборе да гласачка места и бирачке спискове организује по националном кључу. Мислим, ако смо сви држављани са правом гласа, онда се гласу у зубе не гледа, зар не? :confused:

Naravno da ima Madjara i ostalih nacija koje su glasale za SRS. Ali je to jako mali procenat. Hrvatima i Madjarima je bilo preceno 90-ih od strane radikala, tako da ne postoji sansa da glasaju za njih.
 
Знам Мађаре који гласају за радикале, тако да ти ово баш не стоји. Мада, овде и није нека већинска мађарска средина, има их само око 10% па не знам колико се рачуна... А са друге стране, 90% њих у мојој фамилији гласали за Тадића. Ко покушава ово да протумачи по нацијама, боље за наредне изборе да гласачка места и бирачке спискове организује по националном кључу. Мислим, ако смо сви држављани са правом гласа, онда се гласу у зубе не гледа, зар не? :confused:

Znam i ja najveće Hrvate koji ne mogu očima da vide ništa srpsko,a ćale im je Srbin.
Ne znam ja šta je autor hteo da kaže,pitaj njega..
 
Знам Мађаре који гласају за радикале, тако да ти ово баш не стоји. Мада, овде и није нека већинска мађарска средина, има их само око 10% па не знам колико се рачуна... А са друге стране, 90% њих у мојој фамилији гласали за Тадића. Ко покушава ово да протумачи по нацијама, боље за наредне изборе да гласачка места и бирачке спискове организује по националном кључу. Мислим, ако смо сви држављани са правом гласа, онда се гласу у зубе не гледа, зар не? :confused:
Баш тако.
Али, неки мантрају ли мантрају. Другчије ни не умеју.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top